خود کشی و دختر کشی در هتل 

خبر ها حکایت از این دارند که یک مادر 18 ساله اردبیلی   دختر خود را در یک هتل در مشهد به قتل رسانده است و 24 ساعت بعد از قتل فرزندش خود را نیز از پنجره  هتل به پایین پرتاب کرده است، قرص ، مرگ موش و دست نوشته مادر، راز این قتل را فاش کرد.

این حادثه عصر روز گذشته هنگامی فاش شد که کارکنان هتل با شنیدن صدای سقوط یک شیء به حیاط خلوت رفتند و با جسد غرق در خون زن جوان روبه رو شدند.

با گزارش این حادثه به قاضی ویژه قتل عمد، تحقیقات گسترده ای از سوی قاضی علی اکبر احمدی نژاد آغاز شد. بررسی های اولیه نشان داد که زن جوان از تاریخ چهاردهم اردیبهشت در هتل مذکور اقامت داشت و از اردبیل به مشهد مسافرت کرده بود. اما سقوط مشکوک این زن از طبقه پنجم هتل زمانی وحشتناک تر شد که جسد بی جان دختر 2 ساله این زن نیز روی تخت اتاق محل اقامت اش پیدا شد.

تحقیقات بیشتر بیانگر آن بود که کودک معصوم توسط مادرش درحالی به قتل رسیده است که بیشتر از 24 ساعت از مرگ وی می گذشت. کشف مقدار زیادی قرص و مرگ موش و پودر مشکوک در کنار جسد دختربچه مذکور و همچنین دست نوشته باقی مانده از مادر 18 ساله حکایت از آن داشت که زن جوانی ابتدا دخترش را با خوراندن قرص یا پودر سمی به قتل رسانده سپس عصر روز گذشته با پاره کردن توری نصب شده روی پنجره اتاق هتل، دست به خودکشی زده است.

تحقیقات بیشتر در این باره از سوی قاضی احمدی نژاد در حالی ادامه یافت که محتویات دست نوشته مذکور حکایت از ماجراهای عاشقانه دارد.

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید