اعتراف به دایی کشی از پشت خطوط تلفن

مرد جنایتکار که در اقدامی هولناک دایی‌اش را به قتل رسانده و ساعتی بعد همسر جوانش را نیز سربریده بود، پس از یک هفته فرار در مخفیگاهش دستگیر شد.

ساعت ۶ صبح دهم اردیبهشت اهالی روستای قرغطوئیه شهرستان جیرفت در تماس با پلیس از وقوع دو جنایت هولناک با خبر شدند. با توجه به اظهارات روستاییان، ساعت ۵ صبح یکی از ساکنان روستا با بستگانش تماس گرفته و اعتراف کرده بود همسر ۳۵ ساله و دایی ۶۰ ساله‌اش را به قتل رسانده و جسد آن‌ها را در چند کیلومتری روستا رها کرده است.

با این گزارش، مأموران به محل رها کردن اجساد رفته و همزمان با کشف اجساد تحقیقات در این باره آغاز شد. یک منبع آگاه پلیسی درباره جزئیات این دو جنایت به خبرنگار «ایران» گفت: «بررسی‌های مقدماتی مأموران پلیس نشان داد قتل‌ها چند ساعت قبل رخ داده است.

از آنجا که قاتل، خودش تماس گرفته و اعتراف کرده بود که با انگیزه انتقامجویی این دو جنایت را مرتکب شده تحقیقات برای دستگیری متهم ۳۷ ساله آغاز شد و کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی در کمتر از یک هفته، مخفیگاه قاتل فراری را در چند کیلومتری روستا شناسایی کردند و متهم دستگیر شد.»

وی افزود: «متهم پس از دستگیری در بازجویی‌ها مدعی شد روز نهم اردیبهشت به بهانه چیدن گیاهان دارویی ، دایی میانسالش را به ۴ کیلومتری روستا کشانده و با ضربه چوب از پشت سر او را به قتل رسانده است. او پس از این جنایت با دست و لباس خونی به خانه برگشته و با این ادعا که بز کوهی را شکار کرده و برای انتقال لاشه آن نیاز به کمک همسرش دارد زن ۳۵ ساله را نیز به محلی دور از خانه کشانده و پس از قتل زن باضربات چوب دستی، سرش را بریده است.

متهم پس از جنایت فرار کرده و صبح روز بعد با بستگانش تماس گرفته و به قتل‌ها اعتراف کرده بود.» متهم انگیزه خود را از این دو جنایت انتقامجویی شخصی عنوان کرده است. قاتل ۳۷ ساله کشاورز و دامدار بوده و از همسرش دو پسر دارد. تحقیقات برای مشخص شدن زوایای پنهان این پرونده ادامه دارد.

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید