دانیل کیندبرخ می‌گوید: ما هنوز تصمیم قطعی برای انتقال سامان قدوس به هیچ باشگاهی نگرفتیم و هیچ قراردادی با باشگاه اوئسکا اسپانیا امضا نمی‌کنیم.

سایت اکسپرس سوئد مصاحبه‌ای با رئیس باشگاه اوسترشوندس پس از رسانه‌ای شدن امضای قرارداد سامان قدوس، ملی‌پوش ایرانی با تیم اوئسکا در لالیگای اسپانیا منتشر کرد که می‌خوانید:

آیا او (سامان قدوس) قراردادی امضا میکند؟

آنها را دیدم. سامان قدوس برای سفر به اسپانیا و شناخت باشگاه اوئسکا اجازه داشت اما مجاز به امضای هیچ چیزی نبود. هیچ نظری ندارم که مدیر برنامه‌های او در تصویر منتشر شده چه کسی بود. هیچ‌گاه با او همکاری نداشتیم و نخواهیم داشت. باید به اتفاق هم به سوئد بازگردند.

قرارداد قدوس
دانیل کیندبرخ

 

اما قدوس چه چیزی را امضا میکند؟

نمی‌دانم. الان من هر گونه قراردادی با باشگاه اوئسکا را رد می‌کنم. احساس کنونی من این است که این قرارداد را رد می‌کنم، زیرا خوشحال نیستم.

به چیزی که من درباره آن حرف می‌زنم ورود نخواهم کرد. سامان قدوس ۳ تا ۵ پیشنهاد از تیم‌های آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی و انگلیسی دارد. از نظرم من سامان قدوس یک سوئدی است و در میان برترین بازیکنان این کشور قرار دارد. او احتمالا یکی از بازیکنانی است که برای مدت طولانی در سوئد حضور دارند. ورود او به بازار نقل‌وانتقالاتی یکی از بزرگ‌ترین تغییرات فوتبال سوئد شناخته خواهد شد. من این مساله را که سامان قدوس پس از بسته شدن این پنجره نقل‌وانتقالاتی در اوسترشوندس بماند را رد نمی‌کنم.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید