لاغری سریع با زنجبیل

لاغری سریع با گیاه زنجبیل که دارای خواص چربی سوزی می باشد. امکان پذیر است البته با تکرار ورژیم غذایی مناسب وفعالیتهای بدنی ، زنجبیل در افزایش سرعت متابولیسم وسوخت وساز چربی های اضافی بدن موثر است.

علاوه این ادویه خوش عطر وطعم معروف با توانایی کاهش اشتها ، به شما کمک می کند که برای مدت طولانی تری احساس سیری داشته باشید، که به کاهش مصرف مواد غذایی وکاهش دریافت کالری می شود. زنجبیل به عنوان یک مهار کننده طبیعی اشتها کار می کند، که بهترین وبدون عوارض ترین روش و برای از دست دادن وزن است.

اگر فکر می کنید و شکم و پهلوهایتان چربی اضافی دارد وباعث از بین رفتن تناسب اندام شما شده است وقت آن رسیده با سرعت وارد عمل شوید و به فکر از بین بردن این چربی های مزاحم باشید.

قدم اول این است که به مدت چند روز چای زنجبیل دار بنوشید واز تاثیرات لاغری سریع این ریشه ارزشمند را مشاهده کنید . چای زنجبیلی مکمل مناسبی برای یک رژیم لاغری سریع وبدون عوارض خانگی است.

اگر می خواهید زودتر به نتیجه مطلوب یعنی کاهش وزن با زنجبیل'برسید باید میزان مصرف چربی را کاهش داده و رژیم غذایی مناسبی که سرشار از سبزیجات تازه، پروتئین های سالم، فیبرهای غذایی و آب پیروی پیروی کرده وفعالیتهای ورزشی مناسب داشته باشید .

خواص زنجبیل

لاغری سریع

لاغری سریع

از خواص زنجبیل می توان به از بین بردن ناراحتیهای گوارشی مانند مشکلات معده، ریفلاکس ، نفخ وسوء هاضمه، التهاب و اسید معده اشاره کرد . زنجبیل باعث زیاد شدن تولید بزاق، صفرا و گوشت معده می شود که به هضم کمک می کنند ،

برای تناسب اندام با زنجبیل واز بین بردن نفخ وکاهش سایز می توانید بین وعده های غذایی ، از چای زنجبیل استفاده کنید زیرا باعث تولید اسید معده و اطمینان از هضم و جذب مناسب غذا می شود.نوشیدن چای زنجبیل قادر است به دیابت نوع دوم را کنترل کند.

جز اصلی فعال زنجبیل گینگرول ها هستند ،که مشهورند به بهبود دهنده ی دیابت، باعث افزایش حساسیت به انسولین، آزاد کردن گلوکز و جلوگیری از اختلالات مربوط به قند خون میشوند.

لاغری با زنجفیل به دلیل وجود که در آن است صورت می گیرد و خاصیت ترموژنی به سوخت وساز چربی ها کمک کرده و سموم ومواد زائد را از بدن دفع می کند. مصرف زنجبیل باعث افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن می شود.

لاغری سریع شکم با زنجبیل

لاغری سریع

لاغری سریع

برای لاغری سریع شکم با زنجبیل صورت موضعی می توانید به روش زیر عمل کنید :

کمی آب و زنجبیل تازه را له کنید اگر زنجبیل تازه در دسترس ندارید، می توانید پودر زنجبیل را در یک ظرف مناسب بریزید و بجوشانید،

بعد مقداری زنجبیل را در تکه ای توری شکل قراردهید و آن توری را بدوزید که مانند چای کیسه ای شود و آن را به مدت پنج دقیقه در ظرف حاوی آب وزنجبیل داغ قرار دهید ، تا کاملا خیس بخورد. کیسه محتوی زنجبیل را که بخوبی خیس خورده است بر روی بدن قرار دهید .

محلول زنجبیل وآب باید زود استفاده شود وحداکثردر مدت 3 ساعت از زمان آماده شدن مصرف شود تا تاثیر بهتری داشته باشد. برای رسیدن به نتیجه مورد نظر باید این عمل را سه بار در هفته تکرار کنید .

اگر بدن شما تحمل آن را نداشت فورا این روش را کنار بگذارید زیرا ممکن است به زنجبیل حساسیت پیدا کنید. همچنین برای نتیجه بهتر می توانید کمی دارچین به این مخلوط اضافه کنید تا فرایند کوچک شدن دور شکم تسریع شود.

لاغری با آبلیمو وزنجبیل

لاغری سریع

لاغری سریع

لاغری با آبلیمو و زنجبیل، از خواص بی نظیر لیمو ترش وجود ویتامین C و آنتی اکسیدان های موجود درآن است که ترکیب آبلیمو وزنجبیل باعث زیاد شدن فواید زنجبیل برای سوخت و ساز چربی ها ، بهتر شدن عمل هضم وپاکسازی کبد می شود.

اضافه کردن مخلوط زنجبیل وآبلیمو به چای خود سبب افزایش خواص سم زدایی و دیورتیک چای شده وباعث سوختن چربی اضافی در ناحیه شکم می شود .

ریشه زنجبیل: یک تکه متوسط ، آب لیموترش: نصف یک عدد ، آب: یک پیمانه ، عسل :سلیقه ای

آب را در ظرف مناسبی روی حرارت گذاشته تا داغ شود و قبل ازاینکه به جوش زدن بیافتد زنجبیل را به آن افزوده و منتطر شوید تا به مدت چند دقیقه بجوشد وحرارت را به صورت ملایم نگه دارید وبعد آبلیمو را هم بیافزایید هم بزنید

اگر تمایل دارید می توانید کمی عسل اضافه کرده واز طعم بی نظیر این دم نوش لذت ببرید

اگر برای چربی سوزی با زنجبیل مایل به تجربه کردن روش دیگری هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از چای گریپ فروت وزنجبیل است ضمنا برای رسیدن به لاغری سریع هم کاربردی است

برای لاغری با زنجبیل می توانید زنجبیل را با میوه پر فایده ای چون گریپ فروت استفاده کنید ، گریپ فروت یک میوه فوق العاده عالی برای کاهش وزن است به دلیل کم کالری است وقدرت چربی سوزی بالانقش موثری در کاهش وزن دارد. نگران ترکیب شدن آن با زنجبیل نباشید طعم ترش این میوه و به راحتی با زنجبیل ترکیب می شود.

برای لاغری سریع با زنجبیل نسخه دیگری برای معرفی به شما عزیزان داریم که زیاد هم برای شما نا آشنا نیست

زنجبیل و چای سبز

لاغری سریع

لاغری سریع

استفاده از ترکیب زنجبیل وچای سبز معجونی فوق العاده عالی برای رسیدن به اندامی متناسب است چای سبز به دلیل دارا بودن خواص آنتی اکسیدانی و تأثیر آن درکاهش وزن بسیار معروف است .

چای سبز اگر به صورت منظم مصرف شود، مانع از جمع شدن چربی وباعث کاهش میزان کلسترول خون می شود

این چای سبب هضم بهتر غذا می شود. چای سبز را اگر با اندکی ریشه زنجبیل درست کنید بسیار برای سلامتی ورسیدن به لاغری سریع و تناسب اندام در کوتاه ترین زمان موثر است .

زنجبیل تازه: یک تکه
آب: یک پیمانه
چای سبز: ۱ قاشق مربا خوری

آب را به نقطه جوش برسانید و یک تکه زنجبیل را به آن افزوده فرصت دهید با شعله ملایم به مدت چند دقیقه بجوشد.

سپس ترکیب را از روی حرارت بردارید و یک قاشق چای سبز به آن اضافه کنید. 10دقیقه منتظر شوید تا چای سبز دم بکشد.

بهتر است روزانه دو لیوان از این چای چربی سوز میل کنید تا سریع تر به نتیجه برسید .

برای بهره بردن از خواص زنجبیل و دو نوشیدنی فوق بهتر است بهتر است پس از 30 روز مصرف 14 روز از آنها استفاده نکنید تا خاصیت سم زدایی آنها برای شما بی تاثیر نباشد وبه بدن خود استراحت دهید

ضمنا در طول دوره مصرف نباید پرخوری کنید، واز رژیم غذایی مناسب وکم چربی پیروی کنید وورزش وفعالیت بدنی داشته باشید .

از میوه و سبزیجات زیادی در وعده های غذایی تان استفاده کنید ، فست فود و غذاهای چرب را به هیچ عنوان مصرف نکنید

مصرف شکر ومواد شیرین را کاهش داده ، سروقت ودر ساعت مشخصی غذا بخورید، سعی کنید خوب بخوابید و در کنار آن از این نوشیدنی های طبیعی میل کنید .

لازم به ذکر است که کودکان زنان شیرده وباردار افراد مسن از روش های ذکر شده برای کاهش وزن خود استفاده نکنند .

با استفاده از زنجبیل سطح هورمون لپتین و قند خون کاهش دهید . باید بدانید که عملکرد هورمون لپتین مانند یک سیگنال قوی در بدن عمل می کند و در صورت ایجاد چربی این پیام را به مغز ارسال می شودو فرد دیگر احساس گرسنگی نخواهد داشت . این هورمون را به نام هورمون سیری مشهور است .

مصرف زنجبیل برای کسانی که مزاج آنها سرد است مصرف زنجبیل بسیار توصیه می شودزیرا افزایش سوخت ساز بدن با زنجبیل امکان پذیر است . پس اگر قصد کاهش وزن دارید می توانید در وعده های غذایی خود از زنجبیل استفاده کنید تا با افزایش گرمای بدن را افزایش دهید. وقتی دمای بدن شما بالا رود مقدار کالری بیشتری می سوزاند و میزان متابولیسم را افزایش می دهد.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید