لاغری سریع با قرص های لاغری

معرفی 26 قرص لاغری وچربی سوز

لاغری سریع دیگر رویا نیست شما در مدت کوتاهی می توانید با مصرف قرص های لاغری به لاغری برسید البته ناگفته نماند که با قبول عوارض شاید جبران ناپذیر. لاغری سریع با دارو اگر چه آسان است وشما بدون هیچ زحمتی چربی های اضافی بدن خود را از بین می برید ، ولی ممکن است صدمات جدی به دیگر اعضای بدن خود بخصوص کبد وارد کنید.

زیرا کبد عمل تصفیه کردن در بدن را به عهده دارد و ورود مواد غیر عادی به بدن منجر به آسیب زدن به این عضو گرانبها می شود . شاید شما تبلیغات وسوسه انگیزی که از طریق تلویزیون مشاهده می کنید باعث شود باور کنید که لاغری سریع با چربی سوزوقرص امکان پذیر است.

ولی متاسفانه باید گفت بیشتر این ادعا ها در مورد قرص لاغری کذب است وداروهای لاغری اگر موثر هم واقع شوند عوارض این مواد از لاغری سریعی که ایجاد می کنند بسیار بیشتر است.

تانما این بار به معرفی 26 قرص لاغری وچربی سوز می پردازد و عوارض و فواید آنها می پردازد.

قرص لاغری فیلوفیت

لاغری سریع

لاغری سریع

قرص لاغری فلوفیت ، قرص چربی سوزی است که مدعی است ، به دلیل وجود 1000میلی گرم (سی ،ال،ای) باعث بالا رفتن متابولیسم وافزایش سوخت وساز بدن می شود ؛ وخود را یک چربی سوز قوی معرفی می کند .

این درحالی است که (سی ، ال ،ای ) که جزیی از خانواده ی ایزومرهای لینولئیک اسید است واین خاصیت چربی سوزی (سی ال ای ) در بدن حیوانات تاثیر بیشتری دارد.حتی اگر در کنار مصرف قرص لاغری فیلوفیت ورزش وفعالیت انجام دهید باز هم نتیجه رضایت بخشی نخواهید دید واز عوارض قرص لاغری فیلوفیت می توان به افزایش التهاب در بدن وبخصوص در کبد اشاره کرد .

2- قرص لاغری تن لس

لاغری سریع

لاغری سریع

قرص لاغری تن لس یک قرص گیاهی برای لاغری سریع است که از ترکیبات گیاهان موثر در لاغری که افراد زیادی با خواص لاغری آنها آشنا هستند تشکیل شده است ترکیبات موجود در قرص تن لس عبارتند از ( کرفس ، زیره سیاه ، زنیان، چای سبز ) می باشد

البته این قرص را باید با رژیم غذایی مناسب وفعالیت روزانه همراه کرد تا به نتیجه دلخواه برسید ،برای قرص لاغری تن لس عوارض خاصی گزارش نشده ولی باید گفت که لاغری سریع با این قرص به سرعت برگشت پذیر است وکمتر از سه ماه وزن بیشتری را تجربه خواهید کرد . ازدیگر مضرات قرص لاغری تن لس این است که بیشتر از سه ماه نمی توانید از آن استفاده کنید.

3- قرص لاغری کالری بلاکر

لاغری سریع

لاغری سریع

قرص لاغری کالری بلاکر یک قرص چربی سوز است که از فیبرهایی رژیمی از جنس لاک حلزون ساخته شده است واین فیبرها در دستگاه گوارش بدون ایجاد تغییر وارد عملیات هضم می شود وبا ایجاد احساس سیری بسیار زیاد از خوردن ودریافت کالری جلوگیری می کند .

از مواد دیگر تشکیل دهنده ی کالری بلاکر می توان به چیتوسان ، عصاره لوبیای سفید و کروم اشاره کرد. چیتوسان قادر است به سادگی با اسید صفراوی که باعث جذب کلسترول می شود، ترکیب شده وبا همین روند مانع از جذب چربی در بدن می شود.

از خواص مثال زدنی لوبیای سفید می تواند روند کاهش وزن را افزایش داده و از بالا رفتن سطح قندخون توسط کربوهیدرات ها باشد پیشگیری می کند . کروم ماده ی کمیاب وموثر برای کاهش وزن این مینرال باعث جابجایی پروتئین هایی می شود که بیشترمورد نیاز هستند .

در واقع این عنصر نایاب نقش اثر گذاری در سوخت وسازکلسترول و قند دارد و سلامت دستگاه قلب و عروق را تضمین می کند . بعضی تحقیقاتی که در این مورد صورت گرفته است نشان می دهد مصرف ماده ی معدنی کروم برای کسانی که مبتلا به دیابت نوع دو و افراد مقاوم در برابر انسولین مفید است .

شواهد حاکی از این است که کروم باعث کاهش سطح گلوکز وبالا رفتن حساسیت نسبت به انسولین می شود. برخی برای عضلانی کردن اندام خود و کمک به کاهش وزن از مکمل کروم بهره می برند .

کالری بلاکر مانع جذب کربوهیدرات در بدن شما می شود و دفع آنها را افزایش می دهد . به این صورت با همراه کردن رژیم غذایی و فعالیت متعادل بدنی می توانید کاهش وزن موفقی با استفاده از قرص کالری بلاکررا تجربه کنید و سرعت ببخشید به روند کاهش وزن خود . این فراورده به همراه فت برنر بیشترین تاثیر و نتیجه راخواهد داشت .

از عوارض قرص لاغری کالری بلاکر ایجاد نفخ شدید وباد آوردن ،حالت خفگی وتهوع شدید همراه با استفراغ است و از دیگر مضرات قرص لاغری فوق مواجهه کردن بدن با کمبود ویتامین است.ضمنا برای افراد زیر 18 سال منع مصرف وجود دارد.

4- قرص لاغری هیدروکسی کات

قرص لاغری

قرص لاغری

قرص لاغری هیدروکسی کات یک چربی سوز پر طرفدار در جهان محسوب می شود ، بدلیل ترکیبات گیاهی همراه با کافئین در این قرص لاغری اثرات مطلوبی در زمینه چربی سوزی مشاهده می شود .

هیدروکسی کات در ابتدا از گیاه ریش بز (ارمک) به عنوان ماده اصلی در فرمول خود استفاده می کرد ، که سازمان سلامت آمریکا در سال 2004 مصرف این گیاه پر خطر را منع کرد ومحتویات قرص هیدروکسی کات تغییر کرد تا همچنان محبوب باقی بماند .

البته مانند تمام چربی سوزهای سریع ، لاغری ایجاد شده با هیدروکسی کات دوامی ندارد ، و می توان از عوارض آن برگشت پذیری سریع وزن در مدت کوتاهی بعد از مصرف نام برد.

از مضرات قرص لاغری هیدروکسی کات می توان به حساسیت هایی که در اثر وجود گارسینیا کامبوجا که عصاره یک گیاه بشمار می رود اشاره کرد .ضمنا باید متذکر شد که افرادی که به کافئین حساسیت دارند از مصرف این قرص لاغری اجتناب کنند زیرا دچار عوارضی مانند : خارش ، لرزش شدید ، اضطراب ؛ تهوع ، اسهال ؛ تحریک پذیری می شوند .

5- قرص لاغری ارلیستات یا زینکال

لاغری سریع

لاغری سریع

قرص لاغری ارلیستات یا زنیکال با نام ونوستات هم قابل شناسایی است.یک چربی سوز سریع بوده که نحوه عملکرد آن به این صورت است که درعملیات هضم دخالت می کند ومانع از جذب چربی ها می شود واین کار باعث کاهش چربی وبه لاغری منتهی می شود

این قرص مخصوص بزرگسالان است وبرای درمان یا پیش گیری از چاقی زیر نظر پزشک تجویز می شود .برای گرفتن نتیجه بهتر از مصرف قرص لاغری ارلیستات یا زینکال ، باید آن را با رژیم غذایی مناسب و، ورزش همراه کرد.هر دارو علاوه برموارد موثر روی بدن دارای عوارض نامطلوبی نیز می باشد

برای مصرف این قرص چربی سوز باید دقت کنید که به مواد تشکیل دهنده این قرص حساسیت نداشته باشید وهمچنین فرد مصرف کننده باردار نباشد پیوند عضو انجام نداده باشد وهیچ گونه بیماری معده در او وجود نداشته باشد وبه بیماری کیسه صفرا مبتلا نباشد .

از مضرات قرص لاغری ارلیستات این است که مانع جذب ویتامین هایی چون (K.A.E.D) می شود .وبدن را با مشکلاتی علاوه برچاقی مواجهه خواهد کرد پس قبل از مصرف هر دارویی با پزشک مربوط مشورت کنید .

6- قرص لاغری کتون تمشک

لاغری سریع

لاغری سریع

قرص لاغری کتون تمشک یک چربی سوز است ،که عملکرد چربی سوزی را در بدن مانند کپسایسین موجود در فلفل قرمز انجام می دهد، وبا افزایش متابولیسم وسوخت وساز بدن چربی اضافی بدن را از بین می برد . هم چنین ادعا می شود این قرص ها باعث افزایش سطح آدیپونکتین می شوند. آدیپونکتین هورمونی است که در تنظیم سوخت وساز به شما کمک می کند.جالب است بدانید کتون تمشک واقعا از تمشک ساخته می شود ودر خوشبو کننده ها ولوازم آرایشی هم کاربرد دارد .قرص کتون تمشک با افزایش اسید های چرب وبالا بردن سطح لیپاز در بدن باعث سوختن چربی های بدن می شود .عوارض قرص لاغری کتون تمشک می توان به بی خوابی ، افزایش فشار خون ، خارش ، صدمه زدن به سیستم عصبی وبی خوابی اشاره کرد .

7- قرص لاغری کافئین

لاغری سریع

لاغری سریع

قرص لاغری کافئین با وجود مقدار زیادی کافئین در خود دارد مدعی است که روی اشتها تاثیر گذار است وباعث چربی سوزی ولاغری می شود اما همانطور که همه ما میدانیم کافئین در انواع مختلف چای ، قهوه، شکلات های سیاه یافت می شود ومصرف این مواد باعث کاهش میزان خواب می شود و، رسیدن به اندامی ایده آل با نداشتن خواب کافی ومنظم ممکن نیست .

عوارض قرص لاغری کافئین می توان به اختلال در خواب ایجاد خارش وحساسیت ،اضطراب ، حالت تهوع اشاره کرد ومصرف این قرص لاغری برای افراد حساس به کافئین مناسب نیست .ضمنا برای افرادی که دارای فشار خون بالا وکسانی که به ریفلاکس معده مبتلا هستند زنان باردار، کودکان ونوجوانان مناسب نمی باشد .

8- قرص لاغری قهوه سبز

لاغری سریع

لاغری سریع

قرص لاغری قهوه سبز تشکیل شده است از قهوه ی خام و معمولی ، بونداده که به دلیل وجود کافئین واسید کلروژنیک باعث چربی سوزی می شود البته این ادعا نیاز به تحقیق وگذر زمان دارد .

قرص لاغری قهوه سبز با کاهش کربو هیدرات در روده باعث کاهش وزن می شود شاید اگر این قرص را با رژیم لاغری وفعالیتهای ورزشی همراه کنید تاثیرات مثبتی در زمینه کاهش وزن از آن ببینید.

9- قرص لاغری چای سبز

لاغری سریع

لاغری سریع

قرص لاغری چای سبز برای کاهش وزن مناسب نیست بلکه برای پیشگیری از اضافه وزن مورد استفاده قرار می گیرد .نام دیگر قرص لاغری چای سبز گرتیدین است، که برای کاهش وزن وجلوگیری از دیابت نوع دو وبیماریهای کلیوی از آن استفاده می شود قرص چای سبز به علت دارا بودن پلی فنول ها و کاتشین ها، سلول های بدن در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند و یک آنتی اکسیدان قوی است .

قرص چای سبز و کپسول های چای سبز به عنوان تنظیم کننده و کاهش دهنده فشارخون بالاو کاهش کلسترول خون به افراد مبتلا توصیه می شود .همچنین به دلیل خاصیت گرمازایی در بدن موجب سوخت و ساز وافزایش متابولیسم چربی ها شده ودر آخر به کاهش وزن و لاغری منتهی می شود.

قرص لاغری چای سبز که برای بزرگسالان تجویز می شود با کاهش جذب وهضم نشاسته ها از رها شدن گلوکز جلوگیری کرده وبا این روند از ترشح انسولین جلوگیری می کند وباعث کاهش وزن وپیشگیری از آن می شود شما می توانید روزانه سه عدد از قرص لاغری چای سبز را مصرف کنید .عوارض قرص لاغری چای سبز می توان به بیقراری ، سردرد ، سرگیجه ، افزایش ترشح اسید در معده ،اسهال ؛ یبوست ، اختلال در خواب اشاره کرد.

10- قرص لاغری لینولئیک اسید متصل

لاغری سریع

لاغری سریع

قرص لاغری لینولئیک اسید متصل یک چربی سوز است لینولئیک اسید که بیشتر توسط حیوانات چون : گاو، گوسفند، بز و گوزن تولید می شود وتشکیل شده است از یک آنزیم منحصر به فرد که در سیستم گوارش آنها است واسیدهای چرب امگا ۶ موجود در گیاهان سبز رابه( CLA)اسید لینولئیک تبدیل می شود واین مواد در شیر و گوشت این حیوانات ذخیره می شود که از خاصیت چربی سوزی آن استفاده می کنند

البته لازم به ذکر است که همانطور قبلا گفتیم این مواد اثرات مثبتی بیشتری روی حیوانات دارد .عوارض مصرف قرص لاغری لینولئیک اسید متصل می توان به آسیب های کبد ، التهاب شدید ؛دیابت ، نام برد .

11- قرص لاغری گلو کومانان

لاغری سریع

لاغری سریع

قرص لاغری گلوکومانان اگر در کنار یک رژیم غذایی مناسب استفاده شود می تواند نتیجه داشته باشد این قرص از فیبر تشکیل شده است .زمانی که فرد قبل از غذا از این قرص مصرف می کند

فیبر موجود درآن در معده حالتی ژلاتینی پیدا می کند وباعث افزایش چربی سوزی می شود وبا کنترل اشتها از پر خوری جلوگیری می کند واین قرص برای درمان یبوست در کودکان وبزرگسالان ودرمان دیابت نوع دو ، وکاهش چربی وکاهش قند خون مورد استفاده قرار می گیرد .

گلوکومانان دارای یک توانایی استثنایی برای جذب آب و یکی از چسبناک ترین الیاف رژیم غذایی شناخته شده است ، که به صورت افزودنی ومکمل برای مواد غذایی چون رشته فرنگی وماکارونی هم مورد استفاده قرار می گیرد . از عوارض قرص لاغری گلو کومانان می توان به ایجاد مدفوع شل ، حالت تهوع ؛ استفراغ و اسهال اشاره کرد .

12- قرص لاغری کولئوس فورسکولین

لاغری سریع

لاغری سریع

قرص لاغری کولئوس فورسکولین به تنهایی وبدون رژیم غذایی مناسب قادر به ایجاد لاغری سریع نیست وشما برای گرفتن نتیجه بهتر از مصرف این قرص لاغری باید از رژیم غذایی مناسب پیروی کنید.

مواد تشکیل دهنده این چربی سوز می توان به لیپاز وادنوزین اشاره کرد وقرص لاغری فوق برپایه مواد گیاهی ساخته شده واز خانواده ی نعناع است .مصرف قرص لاغری کولئو فورسکولین برای افرادی که دچار پر فشاری خون ، بیماری های کلیوی وکسانی که داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنند

مضر است وعوارض دارد .وباید گفت که شما با پیروی ار یک رژیم مناسب و، ورزش می توانید در مدت زمان مناسب با پشتکار به وزن ایده ال خود برسید ونیازی به بخطر انداختن سلامتیان نیست .

13 – قرص لاغری ال کارنتین

لاغری سریع

لاغری سریع

قرص لاغری ال کارنتین با ایجاد اختلال در اشتها مانع از چاقی می شود . اما به نظر نمی رسد که مصرف ال کارنتین، به تنهایی باعث از دست دادن وزن بدن در افراد چاق شود. با این حال تحقیقاتی در این زمینه انجام شده که نشان می دهند ،

مصرف ال کارنیتین به همراه بعضی داروهای خاص یا مکمل ها، وزن بدن و شاخص توده ی بدنی را کاهش می دهد. روند عملکرد ال کارنتین در کاهش اشتها ممکن است تا آنجا پیش رود که فرد مبتلا به بی اشتهایی مرضی شود .

جالب است بدانید ال کارنتین با ایجاد بوی بد در بدن مصرف کننده فعالیتهای اجتماعی وی را دچار اختلال می کند .قرص لاغری ال کارنتین دارای عوارضی چون گرفتگی عضلات و ایجاد بیماری قلبی ،استفراغ ؛ تهوع می باشد .

14 – قرص لاغری دارچین

لاغری سریع

لاغری سریع

قرص لاغری دارچین حاوی گیاه دارچین است ، وهمه ما از خواص چربی سوزی دارچین مطلع هستیم . دارچین در واقع از چندین گیاه گرفته می شود که معمول ترین آن ها سیلان یا دارچین واقعی می باشد .

پوست درخت سیلان دارای روغن هایی از جمله سینامالدئید، اوژنول و اسید ترانس سینامیک است که قدرت خاصی در کاهش وزن دارد . دارچین،یک منبع غنی از آنتی اکسیدان، تانین، کاتچین، پرو آنتوسیانیدین ومونوترپن و سسکویی ترپن نیز است .

دارچین قادر است از فعالیت انسولین در جریان خون تقلید کند . و از افزایش ناگهانی سطح قند خون پیشگیری می کند. افزایش و کاهش ناگهانی قند برای افراد مبتلا به دیابت عواقب جبران ناپذیری دارد.

اما حتی افراد سالم که مبتلا به دیابت نیستند هم می توانند از توانایی دارچین برای کنترل و تنظیم سطح انسولین در بدن بهره ببرند . هنگامیکه سطح انسولین و سطح قند خون نرمال باشد، شما کمتر دچار وسوسه ی خوردن موادغذایی قرار می گیرید .

همین روند باعث کاهش پرخوری شده وبطور چشمگیری باعث کاهش وزن می شود . قند خون متعادل به معنای چربی ذخیره شده کمتر است . این قرص لاغری با افزایش سوخت وساز بدن وتجزیه سریع قند وکربوهیدراتها باعث می شود که کربوهیدراتها به چربی تبدیل نشوند ومانع از چاقی در بدن می شود . ودارچین باعث می شود سطح انسولین در بدن ثابت باشد واز ترشح زیاد آن جلوگیری می کند .

قرص دارچین نه تنها چربی های شکمی را از بین می برد، بلکه موجب از بین رفتن سلولیت (از بین بردن چربی های موضعی زیر پوست) و تناسب اندام فرد نیز می شود. مصرف قرص دارچین که نام دیگر آن سینامون است به همراه یک رژیم دارچین دار به طور منظم، می تواند باعث از بین رفتن چربی اضافی در بدن بخصوص در ناحیه شکم شود.

15- قرص لاغری هزال

لاغری سریع

لاغری سریع

قرص لاغری هزال بیشتر شبیه به یک مکمل می باشد ودر کنار رژیم غذایی مناسب لاغری و،ورزش می تواند به کاهش وزن کمک کند. این قرص چربی سوز برای افراد دارای کبد چرب ، چربی خون بالا ، وکسانی که اشتهای زیادی دارند تجویز می شود .

همچنین، قند خون متعادل به معنای چربی ذخیره شده کمتر نیز می باشد. به دلیل استفاده از گیاهان در این قرص لاغری این قرص در رفع سستی و تنبلی معده که در طب سنتی به عنوان سردی معده معرفی می شود مفید است .

باید بیان کرد که این محصول فقط سبب کاهش وزن نمی شود، گیاهانی که در آن قرص لاغری هزال وجود دارند آ همزمان با کاهش وزن، پاکسازی های بسیار مفیدی برای بدن شما به ارمغان خواهد آورد . ضمنا در کاهش کلسترول و تری گلیسیرید اثر گذار است .

دقت کنید قرص لاغری هزال به تنهایی قادر به کاهش وزن نیست وباید بخاطر داشته باشید که زیر نظر پزشک از آن مصرف کنید چون قطع قرص لاغری هزال با عوارض همراه است . در کل مزایای قرص لاغری هزال را می توان به صورت زیر بیان کرد کاهش جذب قند، کاهش کلسترول و تری گلیسرید ، دفع موثر چربی ، کاهش اشتها، محرک مکانیسم تجزیه چربی ها ، کاهش کلسترول ، تقویت کننده معده

16- قرص لاغری ابستاپ

قرص لاغری ابستاپ از مواد گیاهی مانند : چای سبز ، فیبر های غذایی ،کروم وکولین تشکیل شده است . فیبرها موادی هستند که در دستگاه گوارش انسان به راحتی هضم نمی شوند وهم امر باعث کاهش اشتها واحساس سیری در زمان خوردن آنها می شود قرص لاغری ابستاپ با داشتن فیبر وچای سبز به کاهش چربی بدن کمک می کند.

مصرف قرص ابستاپ درافراد ی که دارای بیماری کم کاری تیروئید وکسانی که داروی لووتیروکسین مصرف می کنند مجاز نمی باشد وباعث به وجود آمدن عوارض می شود.

17- قرص لاغری سینفزین

قرص لاغری سینفزین مدعی است که موجب کم شدن اشتها می شود؛ اما هیچ گونه شواهدی از اثر چربی سوزی این ماده در دسترس نیست. به سینفزین پرتقال تلخ هم گفته می شود واز میوه وبرگ ، پوست این میوه استفاده دارویی می شود ودر زمینه درمان عفونت موثر است .

. در صورت مصرف سینفرین همراه با یک ماده چربی سوزممکن است ، شما اشتهایتان را برای مصرف میان وعده از دست بدهید و یک حس سیری طولانی مدت، با شما همراه شود و تنها خوردن وعده های غذایی اصلی برای شما کفایت کند. سینفرین عملکردی مشابه با افدرین دارد، اما توانایی او را ندارد. این ماده می تواند روی اشتها تاثیر بگذارد و چربی سوزی راافزایش دهد ولی به تنهایی قادر به کاهش وزن در افراد نیست .

18- قرص لاغری سفا مادار

قرص لاغری سفامادار با تاثیر برروی اشتها باعث کاهش وزن می شود.این قرص از عصاره گیاهی به نام مادار تهیه می شود.حداکثر کاهش وزنی که با این قرص لاغری مشاهده شده کاهش 26 کیلو گرم وزن در هشت هفته بوده است . قرص سفامادار باعث کم شدن آب بدن نمی شود اگر زیر نظر پزشک وبا دوز مناسب مصرف شود عوارض خاصی ندارد .ضمنا با قطع مصرف این قرص لاغری کاهش وزن برگشت پذیر است .

19- قرص لاغری کامبوجیا

قرص لاغری کامبوجیا به دلیل افزایش سطح هورمون سروتونین باعث کنترل اشتها می شود ودر فرد مصرف کننده میل به خوردن غذا کم خواهد شد واین امر موجب به دریافت کالری کمتر ولاغر شدن می شود کامبوجیا یک میوه سبز رنگ که شباهت زیادی به کدوتنبل دارد .

قرص کامبوجیا به تنهایی وبدون رعایت رژیم غذایی وفعالیت بدنی تاثیری در کاهش وزن نخواهد داشت واز عوارض قرص لاغری کامبوجیا می توان به ایجاد مشکلات گوارشی اشاره کرد .

20- قرص لاغری کیتوزان

قرص لاغری کیتوزان از ترکیبات فیبری که قابل هضم نیستند تشکیل شده است وهمین امر باعث ایجاد احساس سیری در فرد می شود ولاغری را در پی خواهد داشت قرص لاغری کیتوزان به دلیل مانع شدن در جذب چربی باعث ایجاد کمبود مواد مغذی در بدن می شودواز مضرات این قرص لاغری می توان به کمبود ویتامین ومواد مغذی در بدن اشاره کرد والبته برگشت پذیری کاهش وزن در زمان قطع دارو هم وجود دارد .

21- قرص لاغری سرکه سیب

عملکرد کاهش وزن در قرص لاغری سرکه سیب به این صورت است که ترکیبات پلی فنول موجود در آن باعث از بین رفتن چربی های اضافی بدن می شود ودر جذب چربی اختلال ایجاد کرده ومانع جذب آن می شود وروند لاغری را تسریع می کند . قرص لاغری سرکه سیب برای افراد دارای مشکلات تنفسی وکسانی که آسم دارند مناسب نیست ومصرف آن توصیه نمی شود.

22- مکمل اسلیم می

مکمل اسلیم می متشکل از عصاره پنج گیاه و یک ریز مغذی به نام کروم (Cr) است. مواد موجود در این محصول، همگی چربی سوز بوده و برخی از آن‎ها کاهش دهنده اشتها می‎باشند. این مکمل از از ترکیب گیاهی چای سبز ، گوارانا ، گارسینیا، رودیولا و فلفل سیاه هندوستان ، تشکیل می شود . مکمل اسلیم می با کاهش اشتها میزان اضافه وزن موجود را از بین می برد . بامصرف مکمل غذایی اسلیم می شما موظف به رعایت رژیم غذایی خاصی هستید واز خیلی غذاها محروم خواهید شد.

23- قرص لاغری فت برنر

قرص لاغری فت برنر مدعی است که با کمک به دفع بیشتر چربی ها و افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش توده چربی به چربی سوزی و کاهش سطح کلسترول و کاهش اشتها ، اختلال در جذب قند به کاهش وزن سریع ولاغری سریع کمک می کند .

این قرص چربی سوز گیاهی می باشد و فت برنر یک چربی سوز آمریکایی است .قرص چربی سوز فت برنر از مواد اصلی چون چای سبز و کافئین تشکیل شده است همانطور که می دانید هر دو چربی سوزی طبیعی هستند.

چربی سوزی که در چای سبز و کافئین وجود دارد اگر با رژیم غذایی و ورزش همراه شود تاثیر بسزایی دارد. چای سبز شامل آنتی اکسیدان هایی است که به نام کاتچین که یکی از عوامل مهم چربی سوزی در قرص لاغری فت برنر می باشند.

یک عدد قرص فت برنر محتوی 400 میلی گرم عصاره چای سبز است. علاوه بر کاتچین کهبخش زیادی از عصاره چای سبز را تشکیل می هد، ماده دیگری به نام Epigallocatechin-3-gallate یا EGCG می باشد

که نقش EGCG به عنوان یک فریزر چربی است و از توانایی آن می توان به تولید آنزیم هایی که سلول های چربی ذخیره شده را آزاد می کند اشاره کرد ، که در نتیجه چربی سوزی در بدن را افزایش می دهد.

باید گفت که مصرف EGCG همراه با فعالیتهای ورزشی میزان استرس را کاهش می دهد ودیگر خصوصیت بارز آن جلوگیری از بیماری فراموشی ( آلزایمر ) است . اگر چه ، چای سبز با افزایش متابولیسم بدن میزان چربی سوزی در بدن را افزایش می دهد ولی نباید به تنهایی از آن انتظار داشت که باعث کاهش وزن شود. کافئینی که در قرص فت برنر وجود دارد به همراه EGCG مراحل تخریب چربی را نیز کامل می کند. زمانی که کافئین وارد بدن می شود بدن کالری بیشتری را برای تولید انرژی مصرف کرده وهمین امر میزان چربی سوزی قرص فت برنر را افزایش می دهد

قرص فت برنر محتوی ترکیبی از آنتی اکسیدان ها ومواد طبیعی مثل بلوبری ، پوست انگور و انار ، زغال اخته است. همچنین شامل ترکیبات خاصی از گیاهان طبیعی است که ازعصاره ، جنسینگ آسیایی ،عصاره ریحان و جینسینگ سیبری میوه اسکیزاندرا است. همه این گیاهان برای کاهش وزن بسیار موثر هستند ، برای مثال اسید اورسولیک موجود در عصاره ریحان قرص چربی سوز فت برنر می تواند به پیشگیری از جمع شدن چربی کمک کند و جنسینگ آسیایی قرص فت برنر حاوی گینسنوزید هایی است که از سلامت رگ های خونی را تضمین می کند .

چگونگی مصرف به این صورت است که روزانه یک عدد قرص لاغری فت برنردر صبح و یک عدد ظهر بعد از صرف غذا با مقدار مناسبی آب میل نمایید.

از عوارض قرص لاغری فت برنر می توان به آشفتگی وبی قراری و اختلال درخواب اضطراب به همراه داشته باشد. ضمنا افراد دارای پرفشاری خون وناراحتی های قلبی منع منصرف دارند.

24- قرص لاغری اسلیم کوئیک

قرص لاغری اسلیم کوئیک متشکل است از گیاهانی چون چای سبز ، پودر بذر شبت ،کرفس، شوید، می‎باشد. این قرص لاغری با کاهش اشتها به چربی سوزی ودریافت کالری کمتر به کاهش وزن کمک می کند . قرص لاغری اسلیم کوئیک چربی‎های ناحیه شکم رااز بین می برد .

با افزایش سوخت وساز چربی ها وکاهش اشتها موجب احساس سیری می شود واز گرسنگی جلوگیری می کند

تحقیقات نشان می دهد که عصاره کرفس و شوید دارای تاثیرات مثبت بر روی مراکز اشتها در مغز بوده و باعث ایجاد وقفه در انتقال حس گرسنگی می شود . همچنین فلاونوئیدهای موجود دراین قرص چربی سوز می توانند اثر مهاری بر آنزیم لیپوژناز داشته باشند .

در تحقیقات وآزمایش هایی که بر روی اثرات کاهش دهنده ی چربی و کلسترول خون این قرص صورت گرفته است این توانایی به اثبات رسیده است.

چای سبز موجود در قرص اسلیم کوئیک تاثیرات انسولین را در بدن تقویت می‎کند، زیرا مقاومت به انسولین قسمتی از سندرم متابولیکی است که با تجمع وذخیره چربی دور ناحیه شکم وتولید آن همراه است .

همچنین چای سبز با افزایش متابولیسم وسوخت چربی در کبد باعث کاهش چربی در قسمت شکم شده و مانع ازاثرات مضر آن است، در نتیجه مصرف قرص لاغری اسلیم کوئیک موجب کاهش چربی در دور کمر می‎شود.

ضمنا میزان ابتلا به دیابت نوع دو را کاهش می‎دهد. تحقیقات نشان می‎دهند که اپی گالوکاتشین گالات، آنزیم استیل کوآکربوکسیلاز و اسید چرب سنتتاز را مهار و بدین ترتیب سنتز اسیدهای چرب را مهار می‎سازد.

باید گفت که قرص لاغری اسلیم کوئیک به تنهایی قادر به کاهش وزن نیست بلکه باید با فعالیت ورزشی ورژیم غذایی متعادل همراه شود تا نتیجه بخش باشد برای مصرف باید روزی سه بار هر بار 1 عدد قرص لاغری اسلیم کوئیک را نیم ساعت قبل ازخوردن غذا با مقداری آب میل شود.

با توجه به میزان اضافه وزن شما می توانید دوز مصرف قرص را به روزی 3 بار هر بار 2 عدد افزایش دهید .عوارض قرص لاغری اسلیم کوئیک به ناراحتی خفیف معده گزارش کرد .البته این قرص برای کودکان وزنان باردار و شیرده ، افراد حساس به داروهای گیاهی مضر است .

25- قرص لاغری ردو کیل

قرص لاغری ردوکیل یک قرص چربی سوز طبیعی و گیاهی است که با جذب کردن آب در معده وایجاد یک ماده ی ژل مانند و حجیم که مدت زمان زیادی در معده باقی می ماند و باعث احساس سیری در فرد می شود.

این قرص لاغری سبب کاهش جذب چربی شده و به عنوان یک دارو در درمان کمکی به جهت کاهش پلاک های آترواسکلروتیک عروق عمل می کند. کپسول ردوکیل تخلیه معده را طولانی کرده، واین امر باعث جذب تدریجی قند خون را می شود،

این روند به کاهش قند خون بالا که بعد از خوردن غذا به وجود می آید کمک بسیار زیادی می کند. کاهش وزن ،کاهش اشتها کاهش چربی و قند خون ، رفع یبوست از دیگر ادعا هایی است که این قرص لاغری دارد .

این محصول حاوی فیبر گیاهی به نام گلوکومانان است . گلوکومانان توانایی جذب آب را افزایش داده طوری که به 200 برابر وزن خود در حالت خشک میرسد واین عمل در معده صورت می گیرد وحجیم شدن این فیبر گیاهی باعث احساس سیری در فرد شده ودر نهایت به کاهش وزن می انجامد .

قرص لاغری ردوکیل حاوی گلوکومانان خالص است و درزمان استفاده اگر با یک رژیم مناسب همراه شود به کاهش وزن سریع کمک می کند .گلوکومانان، موجود در ردو کیل فیبری است که ترکیب شدن آن با آب افزایش حجم زیادی یافته و حجم آن در آب 100 برابر می شود در نتیجه بخش زیادی از معده را پر می کند.

رسیدن به مزایای این فیبر گیاهی با مصرف روزانه 3 گرم گلوکومانان (سه وعده یک گرمی از قرص ردو کیل ) به همراه مقدار آب مناسب ، قبل از هروعده ی غذایی وهم زمان رعایت رژیم غذایی کم کالری وفعالیت بدنی امکان پذیر است .

میزان چسبندگی گلوکومانان موجود درردو کیل بسیار زیاد است واین عامل باعث کیفیت در این محصول شده است .

نکاتی که قبل از مصرف قرص لاغری ردو کیل باید به آن توجه کنید : قرص لاغری ردوکیل حتماً با آب فراوان باید خورده شود، قرص لاغری ردوکیل برای زنان باردار و شیرده مضر بوده و منع مصرف دارد.

قرص لاغری ردوکیل در افرادی که دچار مشکلات مری وتنفسی هستند مجاز نمی باشد ، افرادی که به بیماری خاصی مبتلا هستند وبرای درمان بیماری خود دارو مصرف می کنند قرص لاغری وچربی سوز ردوکیل استفاده نکنند.

26- قرص لاغری کربو اسلیم

لاغری سریع با قرص چربی سوز، قرص لاغری کربو اسلیم محتوی مواد طبیعی مؤثر در کاهش وزن است که این مواد به مهارو جذب کربو هیدرات های دریافتی بدن کمک می کند سپس با تنظیم قند خون به کاهش وزن اضافی می پردازد قرص لاغری اسلیم کربو ادعا دارد که فاقد هر گونه عوارض جانبی است .

این محصول برای گیاهخواران و بیماران مبتلا به دیابت ، سلیاک و عدم تحمل به لاکتوزبسیار مناسب می باشد .جالب است بدانید قرص کربو اسلیم فاقد هر گونه رنگ مصنوعی، طعم دهنده و نگهدارنده می باشد .

قرص لاغری کربواسلیم ترکیبی کاملا طبیعی داشته وشامل عصاره لوبیا قرمز ، عصاره چایی سبز و عنصر کروم است که از طریق مهار ترشح آنزیم هضم کننده کربوهیدرات ها ، مانع از جذب آن ها شده و به کاهش وزن بدون عوارض جانبی کمک شایانی می کند.

کروم ماده ی معدنی کم یابی است که با اثر بر روی گیرنده های انسولینی موجود در سطح غشاء سلول ها باعث ورود گلوکز از جریان خون به داخل سلول برای تولید انرژی می شود. کروم در کنار انجام ورزش یک مینرال بسیار مفید برای کم کردن وزن است و در ترکیبات فراورده های کاهش وزن وجود دارد .

لازم به ذکر است که علاوه بر تنظیم سطح گلوکز خون و کاهش اشتها در افراد چاق می شود با این فرایند با جلوگیری از دریافت کالری اضافی سبب کاهش وزن می شود. تحقیقات نشان می دهد محصولات که به منظور کاهش وزن ساخته می شوند ودر آنها از کروم استفاده شده است

باعث کاهش سطح قند خون، کاهش سطح کلسترول، افزایش توده عضلانی بدن و کاهش توده چربی شده و درنهایت باعث کاهش وزن و لاغری می شود.

قرص کربو اسلیم از هضم و جذب پلی ساکاریدها و تبدیل آنها به گلوکز شده جلوگیری کرده وباعث دفع آنها ازطریق مدفوع می شود .

این عملکرد علاوه بر اینکه مانع از جذب کربوهیدرات ها و تولید انرژی توسط آنها می شود ، به شکل غیر مستقیم از تبدیل گلوکز به اسید های چرب نیز در بدن پیشگیری می کند. در آخر این دو فرآیند در بدن به سوزاندن چربی ها برای تولید انرژی و کاهش وزن منجر خواهد شد .

قرص کربو اسلیم در کنار رژیم غذایی مناسب ومتعادل کم کربوهیدرات و فعالیت بدنی و،ورزش برای کاهش وزن بسیار مفید است. کربو اسلیم مدعی است که شما می توانید بدون هیچ عارضه ای در کوتاه ترین زمان ممکن به وزن دلخواه خودتان برسید.

از مضرات قرص لاغری کربو اسلیم منع مصرف برای زنان باردار وشیرده

جهت مصرف قرص کربو اسلیم بزرگسالان ، دو تا سه قرص قبل از هر( وعده غذایی تشکیل از کربوهیدرات مصرف نمایند. (در صورت نیاز مجاز به مصرف، بیشتر این دارو زیر نظر پزشک می باشید .

عوارض خاصی برای مصرف قرص کربو اسلیم گزارش نشده است فقط منع مصرف در زمان بارداری وشیردهی دارد .

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید