لباس مجلسی

یکی از دغدغه های خانم های باردار این است که زمانی که به مهمانی و یا مجلس عروسی دعوت می شوند چه نوع لباسی را پوشیدن انتخاب کنند تا اندام آن ها بهتر به نظر برسد در این مجموعه ما شما را با جدیدترین مدل های لباس مجلسی بارداری آشنا خواهیم کرد تا بتوانید با انتخاب مدل لباس مجلسی مناسب خوش لباس و خوش سلیقه بودن خود را در دوران بارداری حفظ کنید.

هیچ تناقضی بین بارداری و پوشیدن لباس‌های شیک و زیبا وجود ندارد اما مراحل پایانی بارداری می‌تواند محدودیت‌ها و دردسرهای زیادی را برای انتخاب لباس مجلسی بارداری به وجود آورد. در این دوره سایز بدن روز به روز در حال افزایش است و پیدا کردن لباسی که حتما روز مهمانی اندازه شما باشد کار ساده‌ای نیست همچنین با تغییرات عمده‌ای که در بدن شکل گرفته است راحت بودن لباس اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

اما با در نظر گرفتن چند نکته و ترفند، شما می‌توانید لباس مجلسی بارداری خود زیبا و مناسبی برای خود انتخاب کنید و در روز مهمانی بپوشید. در این مقاله از تانما شما را با این ترفندها و نکات آشنا خواهیم کرد و در ادامه خواهیم گفت که شما در دوران بارداری به چه لباس‌های دیگری نیاز دارید.

در هنگام خرید لباس مجلسی بارداری باید نکاتی را در انتخاب لباس رعایت کنید تا بتوانید لباس راحتی را برای این دوران سخت اما شیرین تهیه کنید و از پوشیدن لباس مناسب در مهمانی ها لذت ببرید.

انواع مدل های لباس مجلسی بارداری

 برای اینکه در هزینه لباس صرفه جویی کنید مدل لباس و پارچه لباس مجلسی خود را با هزینه ای مناسب تهیه کنید و آن را به خیاط ماهری بسپارید تا لباس با مدل ایده آلی را برای شما بدوزد برای این که مدل لباس خود را انتخای کنید می توانید از طرح های لباس مجلسی در این بخش از دنیای مد استفاده کنید.

هرگز در دروران بارداری طبق مد خرید نکنید و لباسی را برای این دوران تهیه کنید که هرگز از مد نمی افتد و همیشه شیک و جذاب خواهد بود تا بتوانید در دوران های بعدی بارداری خود نیز از این لباس استفاده کنید. سعی کنید از لباس مجلسی با رنگ شاد برای دوران بارداری خود استفاده کنید. اگر می خواهید تا اندام شما بهتر دیده شود می توانید رنگ دامن یا شلوار خود را تیره انتخاب کنید.

برای اینکه ظاهر زیبایی داشته باشید علاوه بر انتخاب لباس مجلسی بارداری با طرح زیبا و شیک از گردنبند های شیک و جذاب و یا دستمال گردن های پر نقش و نگار استفاده کنید تا توجه بقیه بیشتر به گردنبند و یا دستمال گردن شما جلب شود.

لباس مجلسی با پارچه ای مناسب را برای پوشیدن انتخاب کنید در دوران بارداری پوست خانم ها بسیار حساس می شود بنابراین از پارچه هایی استفاده کنید که حساسیت زا نیستند بهترین پارچه ها برای لباس در دوران بارداری پارچه های کتان هستند پارچه کتان ضد حساسیت است و راحتی شما را در پوشیدن لباس فراهم می کند.

لباس مجلسی گیپور بارداری

می توانید از لباس مجلسی گیپور برای دوران بارداری خود استفاده کنید با این مدل پارچه ها شما زیباتر و جذاب تر به نظر خواهید رسید.

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی بلند بارداری

در دوران بارداری خود می توانید از لباس بارداری های بلند و پوشیده استفاده کنید تا احساس آرامش و راحتی بیشتری را داشته باشید اگر شما تمایل دارید تا از لباس مجلسی بلند استفاده کنید به شما توصیه می کنیم تا مدل های این بخش از دنیای مد را مشاهده کنید.

لباس مجلسی

لباس مجلسی بلند بارداری

لباس مجلسی

لباس مجلسی بلند بارداری

لباس مجلسی

لباس مجلسی بلند بارداری

لباس مجلسی

لباس مجلسی بلند بارداری

لباس مجلسی

لباس مجلسی بارداری شیک

لباس مجلسی

لباس مجلسی بارداری زیبا

لباس مجلسی

لباس مجلسی بارداری بلند

لباس مجلسی

لباس مجلسی بارداری پوشیده

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مشکی کوتاه می‌تواند لباس مجلسی بارداری شما باشد.

در هر مهمانی و مجلسی، لباس مشکی کوتاه یک انتخاب مطمئن و بدون ریسک است پس چنین لباسی می‌تواند لباس مجلسی بارداری شما هم باشد. سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که کار و تزئین روی خود داشته باشد تا شکم شما چندان جلب توجه نکند. چنس پارچه لباس را هم از نوع سنگین و نرم انتخاب کنید تا اندام شما متعادل‌تر و لاغرتر به نظر برسد.

 

لباس مجلسی

لباس مجلسی

پیراهن تنها انتخاب شما نیست

اگر به یک مهمانی نه چندان رسمی دعوت شده‌اید می‌توانید به جز پیراهن، سراغ لباس‌های دیگری هم بروید. بلوز و دامن، کت و شلوار یا کت و دامن  جزو مواردی هستند که به شما آزادی بیشتری در انتخاب می‌دهند و شما به راحتی می‌توانید این لباس‌ها را متناسب با شرایط خاص خود انتخاب کنید بدون آن که هزینه زیادی برای سفارش دوخت لباس بدهید.

اکسسوری‌های مجلسی را دست کم نگیرید

اکسسوری‌ها کامل کننده استایل شما هستند و در استایل مجلسی هم نقش مهمی ایفا می‌کنند اما در لباس مجلسی بارداری شما می‌توانید از مزایای اکسسوری‌ها بیش از هر زمان دیگری بهره‌مند شوید. از اکسسوری‌های چشمگیر و جذاب طوری استفاده کنید که به مرکز توجه استایل شما تبدیل شوند تا اندام درشت شما کمتر به چشم بیاید. یک گردنبند بزرگ یا گوشواره‌های آویز می‌تواند چنین تاثیری روی تیپ شما داشته باشد.

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی

لباس مجلسی بارداری ساده

لباس مجلسی

لباس مجلسی بارداری جدید

لباس مجلسی

لباس مجلسی بارداری حریر

لباس مجلسی

لباس مجلسی بارداری

شما می‌توانید کفش‌های پاشنه کوتاه بپوشید

کفش پاشنه بلند احتمالا یکی از بخش‌های ضروری استایل مجلسی است اما در دوران بارداری به خصوص در ماه‌های آخر نمی‌توان کفش پاشنه بلند پوشید. به جای کفش پاشنه بلند با پاشنه‌های ۸ تا ۱۲ سانتی، شما می‌توانید از کفش‌هایی که پاشنه‌های کوتاه‌تری دارند (۵ تا ۸ سانتی‌متر) استفاده کنیدو حتی کفش تخت مجلسی هم می‌تواند به اندازه کافی زیبا باشد و در عین راحتی، تیپ مجلسی شما را کامل و جذاب کند.

لباس زیر اهمیت زیادی دارد

پوشیدن لباس زیری که بدن شما را فرم دهد در مهمانی اهمیت زیادی دارد چون باعث می‌شود شما احساس بهترین نسبت به خودتان داشته باشید و اعتماد به نفس بالاتری پیدا کنید. بنابراین از این که به بدن شما فشاری وارد شود نترسید چون مهمانی قرار نیست مدت زیادی طول بکشد و ارزش داشتن یک اندام زیباتر و لباسی خوش فرم‌تر را دارد.

کرایه کردن لباس مجلسی بارداری

اگر در شرایطی هستید که مهمانی برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد و پوشیدن یک لباس سطح بالا و شیک برای شما بسیار ضروری است اما نمی‌خواهید پول زیادی را برای سفارش دوخت لباسی بدهید که تنها یک بار خواهید پوشید. در این شرایط می‌توانید سراغ کرایه کردن لباس بروید. مراکز متعددی وجود دارند که لباس مجلسی بارداری برای کرایه ارائه می‌دهند و شما می‌توانید با مراجعه به آن‌ها لباس مورد نظر و مناسب سایز خود را تهیه کرده و در روز مهمانی بپوشید.

لباس مجلسی

لباس مجلسی کوتاه بارداری

لباس مجلسی

لباس مجلسی کوتاه بارداری

لباس مجلسی

لباس مجلسی کوتاه بارداری

لباس مجلسی

لباس مجلسی کوتاه بارداری

لباس مجلسی

لباس مجلسی کوتاه بارداری

لباس مجلسی

لباس مجلسی کوتاه بارداری

لباس مجلسی

لباس مجلسی بارداری با کلاس

لباس مجلسی

لباس مجلسی بارداری

لباس مجلسی

لباس مجلسی بارداری پرنسسی

لباس‌هایی که خانم‌ها در دوران بارداری نیاز دارند

تنها انتخاب لباس مجلسی نیست که در ماه‌های آخر بارداری دشوار می‌شود، در این دوره  بیشتر لباس‌هایی که قبل از این داشته‌اید دیگر اندازه شما نیست و باید برای خرید لباس‌های جدید اقدام کنید. اما به خاطر داشته باشید که این دوران مدت زیادی به طول نخواهد انجامید بنابراین شما به تعداد زیادی لباس نیاز ندارید و تنها چند لباس ضروری و پراستفاده بسته به فصلی که در آن قرار دارید می‌تواند نیاز شما را به خوبی برطرف کند بدون آن که مجبور باشید هزینه زیادی را متحمل شوید. در ادامه با پنج نمونه از لباس‌های ضروری که خانم‌ها در ماه‌های آخر بارداری خود نیاز دارند آشنا می‌شوید:

یک کت زنانه شیک:

به دنبال کت‌هایی باشید که مدل کلاسیک دارند و فراموش نکنید که این کت را دقیقا در سایز اصلی خودتان تهیه کنید و سراغ سایزهای بزرگ‌تر نروید چون شما قرار نیست دکمه‌های آن را ببندید. این کت را می‌توانید روی مانتو و پیراهن بارداری خود بپوشید و برای فصل بهار یا پاییز آماده باشید. دقت کنید که سرشانه‌های کت دقیقا اندازه شما باشد و آویزان یا تنگ نباشد، به همین سادگی با انتخاب یک لباس ساده و شیک مثل کت می‌توانید استایلی جمع و جور و راحت داشته باشید.

یک کیف دوشی کوچک:

حمل کردن کیف‌های بزرگ به خصوص کیف‌های دستی در ماه‌های آخر بارداری می‌تواند بسیار خسته کننده باشد و شما برای راحتی و حفظ تعادل خود به هر دو دست خود نیاز دارید به همین دلیل، داشتن یک کیف دوشی کوچک در این دوران بسیار ضروری است. سایز کیف را متناسب با چیزهایی که هر روز حمل می‌کنید (مثل تلفن همراه ، کیف پول ، لوازم آرایشی و …) انتخاب کنید و سعی کنید آن را از کیفیتی بالا و جنس مناسب تهیه کنید تا در روزهای بعد هم قابل استفاده باشند.

اگر به کیف دوشی علاقه ندارید می‌توانید یک کوله پشتی کوچک کلاسیک برای خودتان تهیه کنید.

یک شلوار جین مخصوص بارداری:

یک شلوار جین زمانی زیبا و شیک است که کاملا اندازه شما باشد اما در ماه‌های آخر بارداری کسی از شما انتظار ندارد که بتوانید شکم خود را داخل یک شلوار جین معمولی جا بدهید. به همین دلیل شما در این دوره به یک شلوار جین مخصوص بارداری نیاز دارید.

این شلوارها در قسمت شکم و کمر خود یک بخش از جنس پارچه کشی دارند و شما به راحتی می‌توانید شکم خود را در آن جا بدهید بدون آن که احساس فشار یا ناراحتی داشته باشید. به طور کلی بهتر است از شلوارهای تنگ در این دوره استفاده کنید چون این مدل تناسب بهتری به اندام شما خواهد داد.

کفش‌های تخت زیبا:

پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند در دوران بارداری نه راحت است و نه توصیه می‌شود، چون این کار فشار زیادی به کمر وارد می‌کند و می‌تواند عوارض بدی برای شما داشته باشد. به همین دلیل بهتر است در این دوره از کفش‌های تخت استفاده کنید اما پوشیدن کفش تخت به معنای زشتی و سطح پایین بودن استایل نیست بلکه کفش‌های تخت هم می‌توانند زیبا و شیک باشند به شرطی که درست انتخاب شوند.

فراموش نکنید که در این دوره پاها معمولا ورم دارند و بهتر است کفشی انتخاب کنید که به پاها فشار وارد نکند، نوع کفش را نیز بر اساس فصل انتخاب کنید مثلا اگر سه ماه آخر بارداری شما در زمستان و بهار قرار می‌گیرد یک جفت بوت تخت و راحت بهترین گزینه برای شماست.

ژاکت‌های بافتنی:

اگر ماه‌های آخر بارداری شما در فصل زمستان است پس شما حتما به یک یا دو ژاکت بافتنی گشاد و زیبا نیاز دارید تا هم بتوانید استایل شیک و جذابی برای خودتان بسازید و هم احساس گرما و راحتی کافی داشته باشید. اورسایز بودن این ژاکت‌ها اهمیت زیادی دارد چون چنین ژاکتی در کنار شلوار جین تنگ ترکیب زیبایی خواهد ساخت و برجستگی شکم شما نیز چندان جلب توجه نخواهد کرد. این ژاکت‌ها را می‌توانید در منزل استفاده کنید و یا در بیرون زیر یا روی مانتو و یا همراه با پالتو بپوشید.

راحتی لباس در دروران بارداری از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه کنید. در این مجموعه از لباس مجلسی مدل های بسیار زیبا و جذاب از لباس مجلسی بارداری را مشاهده کردید که امیدواریم با رعایت نکاتی که ذکر شد بتوانید لباس مجلسی مناسبی را برای خود تهیه کنید. موفق باشید.

آیا این مطلب مفید بود؟ 7
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید