عروسی در فصل سرد

لباس عروس زمستانی& nbsp; نوع خاصی از لباس عروس است .قرار است در سردترین فصل سال به خانه بخت بروید؟ اصلا نگران نباشید چون این مدل های لباس عروس زمستانی به شما ثابت می کنند که لازم نیست شیک پوشی را فدای چند درجه گرمی و سردی هوا کنید. یادتان باشد اضافه کردن جزئیات ظریف به لباس عروسی های آستین بلند از سنگ دوزی گرفته تا گل دوزی و حتی استفاده از پارچه های ضخیم تر می‌تواند لباس عروس زمستانی شما را به طرز حیرت انگیزی زیبا کند.عروس و دامادها بیشتر از هر چیزی دغدغه گرفتن مراسم شان را در یک زمان خوب دارند. اکثر عروس و دامادها مراسم شان را در فصل بهار یا تابستان برگزار می کنند زیرا در این دو فصل هوا گرم تر و طبیعت سرسبز می باشد.

اگر این روزها شما هم به دنبال انتخاب یک لباس عروس زمستانی مناسب هستید پیشنهاد تانما را برای لباس عروس زمستانی از دست ندهید 

 

تشریقات عروسی در فصل زمستان

شاید از شنیدن این زمان کمی تعجب کنید ولی بدانید در برخی از استان ها همه جا پوشیده از برف است و شما می توانید در این زمان بهترین و شیک ترین عروس و همچنین رویایی ترین مراسم را برای خود بگیرید.

یکی از اصلی ترین مشکلاتی که تشریقات عروسی در فصل زمستان دارد بارش برف یا باران می باشد. در صورتی که واقعا با نگاهی دقیق تر به این موضوع نگاه کنیم متوجه می شویم خاص بودن در این فصل با بارش برف و سفید شدن باغ عروسی اتفاق می افتد و البته حتی تمام نوشیدنی ها یا نوع پوشش لباس عروس و داماد می توانند سبب شود تا مراسم شما با دیگر تشریفات متفاوت جلوه دهد.

ویژگی های تشریقات عروسی در فصل زمستان

باید به برخی از ویژگی های تشریفات عروسی در فصل زمستان بپردازیم:

مراسم عروسی به رنگ سفید:

هر عروسی که در فصل زمستان برگزار می شود این شانس را به عروس خانم ها و آقا دامادها می دهد که بر روی زمینی پوشیده از برف یا نمای از کوه ها و درختان پوشیده از برف قدم بزنند. این صحنه واقعا رمانتیک است ؛ سفید بودن تم عروسی سبب می شود که خاطره مجلس شما تا سال های طولانی در ذهن مهمانانتان باقی بماند.

انتخاب لباس عروس مناسب تشریقات عروسی در فصل زمستان

یکی دیگر از ایده های جالب دیگر برای زوج های که می خواهند تشریفات مجالس را در زمستان بگیرند  مدل لباس عروس خانم است. عروس خانم می تواند بر روی لباس خود پالتویی از پوست خز بپوشند که این پالتو علاوه بر اینکه خود باید بسیار زیبا باشد سبب چند برابر شدن خاص بودن لباس عروس خواهد شد.

اگر می خواهند این زیبایی ها را دو چندان کنند بهتر است ساقدوش ها از لباس سیاه استفاده کنند و سبب می شود عکس های زیباتری از مراسم و تم عروسی برجای خواهد ماند.

پذیرایی گرم از مهمانان

یکی دیگر از دلایلی که سبب برگزاری تشریقات عروسی در فصل زمستان این است که شما می توانید برای پذیرایی مهمانان خود از نوشیدنی های گرم استفاده کنید مثلا به جای اینکه شربت و آبمیوه بدهید از قهوه، کاپوچینو ، نسکافه وسیب داغ استفاده کنید و در تمامی مدت مراسم از آنها این چنین پذیرایی کنید.

تزئینات تالار عروسی

شما می توانید تزئینات تالار عروسی را با شمع و چوب ترکیب کنید اگر در آن زمان برف هم ببارد سبب ایجاد آرامشی منحصر به فرد خواهد شد البته بهتر است از این ترکیب جذاب در اتاق عقد استفاده کنید و برای باغ عروسی از شاخه های خشک درختان به همراه شمع استفاده کنید . این ترکیب سبب می شود تا فضا به صورت کاملا رمانتیک باشد. مسائل مالی اگر مسائل مالی را در نظر بگیریم در فصل بهار و تابستان هزینه ها بیشتر از زمستان می باشد زیرا در این فصل مراسم عروسی کمتری گرفته می شود و هزینه های اجاره طبیعتا پایین تر خواهد بود. به صورت کلی نتیجه می گیریم برگزاری مراسم عروسی در زمستان هم به صرفه تر می باشد و هم اینکه می تواند نسبت به بهار و تابستان زیباتر باشد . اگر شما این نکات را رعایت کنید قطعا می توانید یک مراسم شیک و به یاد ماندنی و زیبا را تجربه کنید. در ادامه با سایت تانما همراه باشید تا از مجموعه مدل های لباس عروس زمستانی استفاده کنید.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید