استایل با حجاب عروس

لباس عروس پوشیده و انتخاب آن  مسئله مهمی است .امروزه مسلمانان در همه جای دنیا حضور دارند و تمایل دارند تا استایل حجاب خود را در هر موقعیتی حفظ نمایند. بسیاری از خانم‌های مسلمان و محجبه نیز تمایل دارند تا در روز عروسی نیز لباس عروس پوشیده داشته باشند. طراحان لباس عروس پوشیده نیز به این نکته مهم توجه داشته‌اند و همواره مدل‌های زیبا و جدید را از لباس عروس پوشیده  و محجبه را برای خانم‌های مسلمان طراحی می‌کنند.

این لباس‌های شیک و مدرن استایلی متفاوت و خاص رابرای عروس خانم‌‌های پوشیده ایجاد خواهند کرد و در بسیاری از مواقع این پیام را با خود به همراه دارند که زیبایی در برهنگی نیست و با پوشش درست و مناسب نیز می‌توان همواره زیبا و جذاب بود!

وقتی حرف از ازدواج می شود هر یک از ادیان و فرهنگ‌ها برای خودشان عرف رسوم و مراسم ‌های خاص خودشان را برگزار می کنند. در غرب معمولاً عروس باید لباس سفید به تن داشته باشد، در هند لباس عروس غالبا صورتی و قرمز هست، و برای اسلام این فرهنگ به‌صورت پوشیدن لباس عروس اسلامی و باحجاب هست.

دختران مسلمان در روز عروسی خودشان برخلاف غربی‌ها، شال و یا روسری به سردارند تا حجاب کامل خودشان را بر زمینه دینشان رعایت کنند و عروس محجبه باشند.. این روسری‌ها انچنان هم ساده نیستند، معمولا با سنگ‌های زینتی جواهرت و همین طور هر انچه لایق عروسی باشد پوشانده می شود. شال و روسری از جمله پوشش های برتر زنان مسلمان هست.

در این مطلب از تانما آلبومی از لباس عروس پوشیده را مشاهده کنید 

لباس عروس پوشیده

لباس عروس پوشیده

همچنین بخوانید:

اگر این روزها مشغول تدارک مراسم عروسی خود هستید و برای انتخاب لباس عروس مناسب، مدام به مزون های مختلف سر می زنید، قطعا متوجه شده اید که این روزها اغلب مدل های شیک و جدید لباس عروس، آستین دار و اصطلاحا پوشیده هستند.

لباس های دکلته دیگر خواهان کمتری دارند و اغلب مزون ها هم این پیشنهاد را به شما می کنند که لباس خود را از بین لباس های آستین دار انتخاب کنید.

لباس های آستین دار، دارای آستین های دانتل و توری بسیار زیبا و شکیلی هستند که می توانند به لباس شما جذابیت بیشتری ببخشند.

این لباس ها برای چه کسانی مناسب هستند؟

البته باید در نظر داشت که این نوع لباس برای چه اندام هایی بیشتر مناسب است. افرادی که جثه های کوچکی دارند، دارای شانه های باریکی هستند مناسب ترین افراد برای پوشیدن چنین لباس هایی هستند.

لباس های آستین دار و پوشیده

لباس های پوشیده به لباس هایی گفته می شود که دارای یقه های پوشیده هستند و آستین های بلندی دارد. برخی از این نوع لباس های آستین های سه ربع، دارند و برخی ها آستین های کاملا بلند. گاهی این آستین ها می تواند از نوع پفی و گشاد باشد که تنوع جالبی به لباس شما خواهد بخشید.

ویژگی های این نوع لباس ها

علاوه بر زیبایی و جذابیت این نوع لباس های پوشیده، برخی از عروس خانم ها به دلیل شرایط خاص و ویژه ی خود، تمایل دارند که لباس عروسی شان تا حد ممکن پوشیده و آستین دار باشد. عروس خانم هایی که به خانواده های مذهبی تعلق دارند، یا خودشان گرایش های مذهبی دارند، یا برای عروس خانم هایی که عروسی هایشان قرار است مختلط برگزار شود؛ یا کسانی که دوست دارند بخشی از زائده های پوستی خود را در ناحیه بازوها و سر شانه ها پوشش بدهند،  این نوع لباس می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

البته پوشیده بودن این نوع لباس ها به هیچ عنوان به این معنا نیست که زیبایی لازم را ندارند. داشتن آستین هایی توری و از جنس دانتل بر روی پوست سفید عروس خانم می تواند زیبایی خاصی به وی ببخشد.

انتخاب لباس آستین دار و پوشیده می تواند تنوع جالبی باشد، چرا که اغلب لباس عروس هایی که مشاهده می کنیم از نوع دکلته و یقه باز هستند.

تمام تلاش ما در این بخش از سایت تانما منوط بر این است که لباس عروس های مختلف را به شما معرفی کنیم، تا شما با دیدی باز دست به انتخاب بزنید. امیدواریم در انجام رسالت خود موفق بوده باشیم.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید