لنتخاب یک لباس مجلسی بزرگ سایز دنگ و فنگ های بسیار دارد اصلا داشتن یک اندام چاق دردسر های خاص خودش را دارد  و انتخاب یک لباس زنانه مناسب  کار سختی است وانتخاب لباس مهمانی برای اندام چاق در بسیاری از مواقع به قوزی بالای قوز تبدیل می شود . در ادامه ما شما را ما  به شما می گوییم که فنون انتخاب لباس مهمانی برای خانم های چاق چگونه است.

برای انتخاب انواع مدل لباس مجلسی بلند از انواع مدل لباس های پرطرفدار برای خانم های چاق هستند و اغلب خانم هایی که اندامی درشت و چاق دارند از مدل لباس مجلسی های پوشیده و بلند برای شرکت در مهمانی ها و مجالس مختلف استفاده می کنند تا چاقی اندام شان کمتر به نظر برسد. در این مطلب قصد داریم تا شما همراهان عزیز را با انواع مدل لباس مجلسی بلند برای افراد با اندام چاق آشنا سازیم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل لباس مجلسی بلند و شیک برای خانم های چاق

خانم هایی که اندام چاق دارند بهتر است لباس مجلسی هایی را برای پوشیدن انتخاب کنند که کاملا اندازه آن ها هستند و از پوشیدن لباس مجلسی های تنگ و یا خیلی گشاد خودداری نمایند. لباس مجلسی های خوش دوخت و برش دار می توانند بخش های مختلف بدن را با ایجاد خطای دید به خوبی بپوشانند و علاوه بر این باعث شوند تا شما شیک پوش و جذاب تر به نظر برسد.

 

کیمونو برای بالاتنه های درشت

 

این نوع لباس ها بدن را یک دست نشان می دهد و توجه را از قسمت های برجسته و چربی های اضافه دور می کند. اگر پاهای باریکی دارید و یا ران ها و ساق های پای تان نسبت به بالاتنه تان کوچک تر هستند، می توانید این کیمونوها را با یک پیراهن تنگ و کوتاه در زیر، همراه با جوراب یا ساپورت یا بدون آنها بپوشید.

پارچه های تیره برای ظاهر متناسب

هر اندامی که داشته باشید پارچه های تیره، شما را به دلخواهتان نزدیک تر می کند. اگر فکر می کنید مدل لباسی که انتخاب کرده اید، کمکی به تناسب اندام شما نخواهد کرد حداقل کاری که می توانید انجام دهید، پوشیدن آن با پارچه های تیره تر است.

 

برش راسته‌ برای پایین تنه ی بزرگ

اگر ران بزرگی دارید، پیراهن راسته‌، بدون برش زیر سینه را به شما پیشنهاد نمی کنیم اما اگر تنها از سایز لگن خود راضی نیستید، می توانید پیراهن های راسته یک سره را امتحان کنید. چون در قسمت کمر فرورفتگی و یا برش ندارند، کمر را باریک و دور لگن را بزرگ تر نشان نمی دهند.

 

یقه هفت برای بالاتنه درشت

اگر سایز دور سینه تان بزرگ است و یا شانه های پهنی دارید، یقه ی هفت بهترین انتخاب شماست، چندان تفاوتی ندارد  که این یقه روی پارچه برش خورده باشد و یا یک مدل بالاتنه ی چپ و راستی باشد. اگر در عین حال بازوهای بزرگی دارید و می خواهید لباس بدون آستین داشته باشید، حتماً به سراغ یقه‌ی هفت بروید.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید