لیدی گاگا یکی از موفق ترین خواننده های آمریکایی می باشد که ۱۲ بار نامزد دریافت جایزه گرمی شده و ۶ بار ان را به دست اورده است او بازیگری نیز می کند و در آخرین فیلمش با بردلی کوپر در فیلم ستاره ای متولد می شود همبازی بوده است.

لیدی گاگا

لیدی گاگا در جشنواره فیلم تورنتو

 

این ستاره مشهور موسیقی یک بار مورد تجاوز قرار گرفته است و زمانی نیز اعتیاد داشته است در ادامه دلیل اشک‌های لیدی گاگا در جشنوراه فیلم تورنتو را خواهید دانست.

دلیل اشک‌های لیدی گاگا

لیدی گاگا در فیلم «ستاره‌ای متولد شد» (a star is born) به کارگردانی و بازی بردلی کوپر بازی کرده است که به زودی در سینماهای آمریکا اکران می‌ شود. این فیلم در بخش مسابقه دو جشنواره تورنتو و ونیز حضور داشت و بازی لیدی گاگا مورد توجه منتقدان و مردم قرار گرفت.

لیدی گاگا

لیدی گاگا خواننده آمریکائی

 

لیدی گاگا که در اکران این فیلم در جشنواره تورنتو ۲۰۱۸ با تشویق تماشاگران مواجه شد.

اشک‌های لیدی گاگا و صحبت های او در جشنواره فیلم تورنتو

لیدی گاگا

لیدی گاگا و بردلی کوپر در جشنواره فیلم

 

بسیار مفتخرم و سپاسگزارم که امروز اینجا هستم. این فیلم زندگی من را تغییر داد، به این دلیل که با افراد مهربان و دوست داشتنی روی صحنه کار کردم. من نقشم را بسیار دوست داشتم و باید بگویم که بردلی کوپر، یک کارگردان بسیار حرفه ای و فوق العاده است.

لیدی گاگا

لیدی گاگا بازیگر هالیوودی

تمام روزهایی که در طول ساخت فیلم با او گذراندم را غنیمت می دانم . تماشای او که مثل یک قهرمان با ظرافت، بصیرت و عشق کار می کرد. احساس می کنم که روی صحنه همه ما مثل یک خانواده با عشق کار کردیم. و امیدوارم که شما هم این عشق را امشب احساس کنید.

لیدی گاگا

لیدی گاگا خواننده

لیدی گاگا

عکس های لیدی گاگا

لیدی گاگا

تیپ خاص لیدی گاگا در جشنواره تورنتو

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید