داشتن مژه های بلند و جذاب یکی از خواسته‌های هر بانوی است . استفاده از ریمل می‌تواند در زیباتر شدن مژه های شما تاثیر فراوان داشته باشد زمانی که شما می‌خواهید سریع آرایش خود را تمام کنید ممکن است مژه های شما بازی در بیاورند . یکی از جالب ترین کارهایی که این روزها شاهد آن هستیم لیفت ‌مژه است . لیفت مژه برای افرادی که دارای مژه های سرسخت هستند و یا مژه های کوتاهی دارند پیشنهادی مناسب است . تا به امروز استفاده از اکستنشن مژه یا کاشت مژه یکی از روش ‌های مناسب برای بلندتر و توپر کردن مژه ها به شمار می رفت این روش تا حدودی غیر طبیعی بوده و بسیاری از افراد از انجام آن سرباز می‌زدند .

نگاهی به انجام لیفت مژه

پیشنهاد ما برای افرادی که علاقه به بلندتر کردن مژه های خود دارند اما از روش های اکستنشن و یا کاشت خوششان نمی‌آید استفاده از لیفت مژه است . این روزها از پر طرفدار ترین روش ها برای فر کردن قابل‌توجه مژه هاست که در حدود ۶ تا ۸ هفته دوام دارد . در درمان با لیفت مژه باید دقت کنید که مژه ها به سمت بالا کشیده می شود تا به آنها حجم و طول اضافه شود علاوه بر این شما در این روش می توانید موهایتان را رنگ کنید که با نام ریمل دائمی شناخته می شود . گرچه هر روش زیبایی یکسری معایب را به دنبال دارد اما فواید لیفت‌مژه بسیار زیاد است . اگر شما پوست حساسی دارید یا دچار خشکی مزمن چشم هستید بهتر است لیفت‌مژه را امتحان نکنید اگر چه ممکن است برای شما مشکلی به وجود می آورد اما انجام آن به شما نیز پیشنهاد نمی گردد .

لیفت مژه

لیفت مژه

دقت کنید که اگر مژه های شما خیلی کوتاه باشد می تواند لیست مشاغل آنچنان تاثیرگذار نباشد. لیفت مژه برای افرادی که از زدن ریمل در هر روز خسته شده‌اند و یا نیازمند فر شدن آنها هستند روشی مناسب است. از دیگر فواید لیفت مژه می توان به بهتر دیده شدن حالت چشمان شما اشاره کرد . در نحوه لیفت مژه چند روش انجام لیفت مژه وجود دارد که در ادامه با آنها بیشتر آشنا خواهیم شد.

لیفت مژه

لیفت مژه

در همین نوع از درمان به وسیله لیفت مژه یک سوم یا یک مخلوط مخصوص به تک تک مژه ها قبل از اینکه فرد شهروند زده می شود . یکی از روش های لیفت مژه لیفت مژه به وسیله کراتین است که با عنوان قرمز نیز شناخته می شود . در این درمان کراتین آنزیم ها ، پیگمنت های خاص به مژه شما افزوده شده و انجام آن حدود ۲ ساعت طول می کشد . LVL یکی دیگر از روش های لیفت مژه که در آن ریشه مژه های طبیعی را بهبود بخشیده تا بعدها شما مژه های بلندتر کشیده تر و بهتری داشته باشید.

زیبایی مژه با لیفت مژه

زیبایی مژه با لیفت مژه

برای انجام لیفت مژه و شما باید یک سالن مناسب و یک متخصص مناسب را پیدا کنید . قبل از اینکه راجع به سالنی تصمیم ‌گیری کنید حتما راجع به نظرات مشتریان آن به صورت آنلاین اطلاعات کسب کنید . حتما دقت کنید که سالن انتخابی شما معتبر و امن باشد و از متخصص فنی آن سوال کنید که آیا مدرک معتبر برای لیفت مژه را دارد یا نه . پیش از انجام لیفت مژه شما می توانید به سالن ها مراجعه کرده و کار تخصصی آنها بر روی مژه و ابرو را بررسی کنید . حال که شما فهمیدید لیفت مژه چیست و در خصوص چگونگی عملکرد آن اطلاعاتی را کسب کردید برای شما روش هایی را ارائه کردیم تا به بهترین حالت از لیفت مژه دست بیابید . اگر نکاتی که پیش از انجام لیفت مژه وجود دارد را رعایت کنید این لیفت به مژه های شما هرگز آسیب نخواهد زد .

لیفت مژه چیست

لیفت مژه چیست

پیش از انجام لیفت مژه تا سه روز از فرمژه و زدن ریمل های ضد آب به مژه های خود بپرهیزید . در واقع انجام این عمل به این خاطر است که مطمئن شوید مژه‌هایتان به اندازه کافی استراحت کرده و خشک شده است و آماده عمل لیفتینگ است . اگر شما از لنز استفاده می کنید حواستان باشد که در روز انجام لیفت مژه با عینک به سالن مراجعه کنید . اگر علاقه دارید تا ماندگاری لیفت مژه شما افزایش بیاید، پس از انجام لیفتینگ از زدن ریمل‌های ضدآب به مژه های خود بپرهیزید و ریمل هایی با فرمول های سبک تر استفاده کنید . زمانی که میخواهید ریمل را از روی مژه هایی که بر روی آن لیفتینگ انجام داده اید پاک کنیم بهتر است از پاک کننده های استفاده کنید که پایه آنها روغن نباشد چرا که این پاک کننده ها می توانند بر روی ماندگاری لیفت مژه تاثیر بگذارند . هر روز با یک براش مژه هایتان را شانه کنید تا از هم در تنیده شدن آن ها جلوگیری کنید .

چرا لیفت مژه

چرا لیفت مژه

پس از انجام لیفت مژه ممکن است یک روز کامل طول بکشد تا سوم به صورت کامل اثر کرده و جا بیفتد لذا در این مدت از رفتن به شنا یا سونا خودداری کنید تا مژه های شما خیس نگردد و حواستان باشد در طول این مدت زیاد به مژه ها یا چشمان خود دست نزنید . پس از انجام عمل لیفتینگ مژه تا چند روز از آرایش کردن خودداری کنید چرا که ممکن است مواد فر با مواد آرایشی شما تداخل داشته و ماندگاری لیفتینگ شما از بین برود . اگر پس از انجام لیفت مشت دچار ورم یا خارش شدید شدید بهتر است به پزشک مراجعه کنید .

آیا این مطلب مفید بود؟
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید