لینا هیدی یکی از بازیگران مشهور سریال بازی تاج و تخت پس از جدایی از همسرش به نام پیتر لوگران ، زندگی سختی برای همسرش ایجاد شد . پیتر لوگران مجبور شده است برای گذران زندگی در خیابان ها آواز بخواند .

لینا هیدی بازیگر

 

همسر لینا هیدی

لینا هیدی (به انگلیسی: Lena Headey) (زادهٔ ۳ اکتبر ۱۹۷۳ در برمودا) هنرپیشه و صداپیشه انگلیسی است. او بیشتر به خاطر بازی در بازی تخت و تاج در نقش سرسی لنیستر مطرح است. از کارهای او در سینما می‌توان به بازی در فیلم ۳۰۰ در نقش همسر لئونیداس اشاره کرد.

لینا هیدی و همسرش

 

پیتر لوگران ، شوهر ۳۹ ساله لنا هیدی، بازیگر نقش سرسی لنیستر در سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) پس از جدایی جنجالی این دو و اعلام ورشکستگی، به آواز خواندن در خیابان های شهر لیدز در بریتانیا برای تامین هزینه های زندگی خود روی آورده است.تصاویری که از وی در حال ترانه خواندن در خیابان منتشر شده با آن چه که تا چند سال پیش از زندگی میلیونری او با لنا هیدی در لس آنجلس دیده میشد بسیار متفاوت است.

پیتر لوگران

 

این دو در سال ۲۰۱۳ از هم جدا شده و درگیری شدیدی در دادگاه بین آنها برای بدست آوردن حضانت پسر ۸ ساله شان، وایلی، رخ داد که در نهایت باعث ورشکستگی لوگران شد.

بر اساس گفته های یک منبع نزدیک به این آرایشگر و خواننده سابق، پیتر در سالهای اخیر از لحاظ اقتصادی و روحی کاملاٌ ورشکسته شده و وی به سختی تلاش دارد که به اوضاع خود سر و سامان دهد.

منبع مذکور در این باره چنین گفته است: ” او از داشتن یک زندگی به سبک میلیونرها در هالیوود به زندگی در لیدز با کمکهای مردمی رسیده است. دوستان او در مورد نحوه مواجهه او با این مشکلات به شدت نگران هستند. او دیگر نمی تواند در زمینه آرایشگری کار کند از این رو اکنون به آواز خواندن در خیابان روی آورده است تا شاید بتواند مقداری پول برای خود بدست بیاورد. قلب او از تمام اتفاقاتی که در این مدت رخ داده به طور کامل شکسته است”.

لینا هیدی بازیگر

 

لینا هیدی از بازیگران اصلی سریال بازی تاج و تخت

لینا هیدی یکی از بازیگران اصلی و محبوب سریال «بازی تاج و تخت» است که از سال ۲۰۱۱ نقش «سرسی لنیستر» را بازی می کند. پیتر لوگران ایرلندی و لنا هیدی در سال ۲۰۰۷ با هم ازدواج کرده و وایلی ۳ سال بعد به دنیا آمد. جدایی آن ها در سال ۲۰۱۱ با درگیری جنجالی شان در دادگاه برای بدست آوردن حضانت پسرشان همراه بود.

بر اساس رأی قاضی پرونده در سال ۲۰۱۶، لنا هیدی باید همراه با پسرش به ایالات متحده باز می گشت که لوگران بتواند به پسرش دسترسی داشته باشد. پیتر که در آن زمان در لس آنجلس زندگی می کرد ادعا کرده بود که هیدی با ثبت نام پسرشان در مدرسه ای در بریتانیا، رأی دادگاه را نقض کرده است.بر اساس توافق و رأی دادگاه، لوگران می توانست ۱۰ روز در ماه پسرش را ببیند . اما وکلای خانم هیدی، نقض رأی دادگاه از جانب موکلشان را رد کرده اند. لنا هیدی که یک دختر ۲ ساله به نام تدی از تد کادان، کارگردان و همسر جدید خود دارد در نهایت به بریتانیا بازگشته و پیتر لوگران نیز چاره ای بجز بازگشت به این کشور نداشته است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید