بعد از پخش مستند صدا و سیما درباره یکی از شاخ های اینستاگرام و خبر دستگیری او به جرم رقصیدن واکنش های متعددی از سوی مردم و هنرمندان از رضا صادقی گرفته تا پرستو صالحی صورت گرفت. اما امروز امیر تتلو خواننده پرحاشیه عکسی از خود و مائده هژبری در ترکیه منتشر کرد و مدعی شد آنها در کنار هم هستند.

مائده هژبری

مائده هژبری

 

ماجرای مائده هژبری

ادعای تتلو : مائده کنار من و در ترکیه است .مائده هژبری دختر مشهور اینستاگرامی اکنون در ترکیه است.

امیر تتلو؛ خواننده زیرزمینی معروف، در صفحه شخصی خودش نوشته است که این دختر مشهور اینستاگرامی همراه وی در ترکیه می باشد!

هنوز این خبر از سوی فرد یا مرجع رسمی تایید و یا تکذیب نشده است. طی روزهای اخیر پخش اعترافات مائده هژبری در قالب مستند «بی راهه» از صدا و سیما، حاشیه‌های فراوانی را در پی داشت.

مائده هژبری

مائده هژبری در کنار امیر تتلو

حرکت شوک کننده امیر تتلو و مائده هژبری

حضور مائده هژبری دختر نوجوانی که اعترافات تلویزیونی او به واکنش‌های بسیار زیادی منجر شده بود در ترکیه فعالان مجازی را شوکه کرد. مائده هژبری و امیر تتلو در ترکیه به هم پیوستند ؟!

این حضور ابتدا توسط یک عکس که او و امیر تتلو خواننده پرحاشیه را در یک مکان مشترک نشان داد، خبری شد. بعد از آن امیر تتلو در اینستاگرام خود عکس مشترکی با مائده هژبری منتشر کرد و گفت به احتمال قوی هژبری در کنسرت او حضور خواهد داشت. البته پیش از این در پی اعتراضات مردم به پخش اعترافات تلویزیونی پلیس توضیح داد که فیلم اعترافات پخش شده مربوط به مائده هژبری نیست از سوی دیگر تا به امروز نه صدا و سیما نه پلیس و نه قوه قضاییه مسئولیت پخش این اعترافات را در برنامه بیراهه نپذیرفته اند.

برخی از کاربران مجازی با مقایسه عکس های هنری در ایران و عکس های منتشر شده در ترکیه در حضور هژبری در کشور همسایه تشکیک کرده اند. بیش از هر چیزی کوتاه بودن مرهای دختر نوجوان در عکس جدید، باعث این تشکیل شده است.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید