دیگو مارادونا اسطوره فوتبال جهان و تیم ملی آرژانتین که در اولین روزهای حضورش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حاشیه های زیادی روبرو بوده است در حال حاضر رابطه اش با فیفا شکراب شده است و این شاید به دلیل حرکت غیراخلاقی دیگو مارادونا در دیدار تیم ملی کشورش با فرانسه باشد که باعث قطع همکاری او با فیفا شده است. مارادونا به عنوان میهمان ویژه فدراسیون جهانی فوتبال در روسیه حضور داشت و از نزدیک تمام بازی های این جام را مشاهده می کرد.

حرکت غیراخلاقی دیگو مارادونا

در پی رخ دادن حرکات عجیب و قابل تامل از سوی مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین و یکی از بزرگان فوتبال جهان روی سکوهای ورزشگاه ‌های محل بازی تیم آرژانتین فدراسیون جهانی فوتبال فیفا در بیانیه‌ای به ادامه همکاری با او خاتمه داد.

حرکت غیراخلاقی و جنجالی مارادونا در ورزشگاه

 

ستاره سابق تیم ملی فوتبال آرژانتین دوباره در مرکز توجه قرار گرفت و در بیانیه فیفا دلیل قطع همکاری با مارادونا “حرکات غیر اخلاقی او روی سکوها” اعلام شده است.

حرکت غیراخلاقی دیگو مارادونا در ورزشگاه

پیش از این مارادونا از سوی فیفا به عنوان سفیر این فدراسیون در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برگزیده شده بود. لازم به ذکر است هزینه اقامت مارادونا در روسیه و دستمزد روزانه ۱۰ هزار فرانک جزو قرارداد او با فیفا بوده است.

برخی رسانه‌ها علت اصلی این اقدام فیفا را سرزدن حرکت غیراخلاقی از سوی مارادونا بعد از گل تیم ملی آرژانتین به فرانسه اعلام کرده‌اند.

حرکات مارادونا در ورزشگاه های روسیه

 

مارادونا؛ آرژانتین بدون مسی تیم دیگری است

دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین پس از حذف این تیم از جام جهانی، مدعی شد که این تیم بدون لیونل مسی ، تیمی به کل متفاوت است.

آنخل دی ماریا و گابریل مرکادو، پاسخ گل گریزمان از روی نقطه پنالتی را دادند و تیمشان را پیش انداختند ولی در ادامه، فرانسه با گل دیدنی پاوارد و دو گل از کیلیان امباپه، ۴-۲ از حریف پیش افتاد.

سرخیو آگوئرو در دقایق پایانی یکی از گل ها را جبران کرد ولی در نهایت این آلبی سلسته بود که با شکست ۴-۳ حذف شد. مارادونا که خود در سال ۱۹۸۶ با آرژانتین قهرمان جام شد و همچنان به عنوان یکی از بهترین های تاریخ شناخته می‌شود، انتظار چنین اتفاقاتی در این بازی را داشته است.

حرکات مارادونا

 

او گفت:” ما به سینما بیشتر از استادیوم رفتیم زیرا به اینجا آمدیم تا اعلام یک مرگ را بشنویم و این اتفاقی بود که رخ داد. فرانسه مسی را گرفت، خط میانی آرژانتین هیچ کاری نتوانست کند. بدون مسی ما یک تیم دیگری هستیم.

بازی همانطور که انتظار می‌رفت پیش رفت و آنچه انتظار داشتیم رخ داد. یک جام جهانی دیگر برایمان تمام شد و هیچ چیز به دست نیاوردیم. خیلی بد است که یک جام جهانی دیگر تمام شد و آرژانتین هنوز نتوانسته تیم با ثباتی داشته باشد.”

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید