مارال فرجاد بازیگر سریال رهایم نکن

مارال فرجاد بازیگر تئاتر ، تلویزیون و سینما که متولد مرداد ماه ۱۳۶۱ از تهران میباشد. مارال فرجاد دختر جلیل فرجاد و خواهر مونا فرجاد از بازیگران سینما و تلویزیون ایران است. او فارغ التحصیل کارشناسی رشته عکاسی است. او  حدود چهار سال است که ازدواج کرده است.از جمله فعالیت های او در سینما و تلویزیون میتوان به پسران آجری، شام عروسی و سریال کت جادویی اشاره کرد. سریال رهایم نکن ، سریال مناسبتی ماه مبارک رمضان  که از شبکه سوم سیما پخش میشود، تاره ترین کار مارال فرجاد است و علت فحاشی به مارال فرجاد ریشه در نقش مارال فرجاد در رهایم نکن دارد . مارال فرجاد در رهایم نکن نقش دختری را به عهده دارد که به دنبال فریب دادن مردی  به نام رسول تولایی است .  امین تارخ ، فریبا متخصص و نیما شعبان نژاد از بازیگران این سریال هستند.

فحاشی به مارال فرجاد بازیگر سریال رهایم نکن

بازیگر سریال “رهایم نکن” گفت: مخاطبان به خاطر شخصیت نقشم در سریال در فضای مجازی و اینستاگرام به من فحاشی کرده و بد و بیراه می‌گفتند. وقتی در سریال تصادف کردم از روی ناراحتی و حرص برایم پیغام گذاشتند که خوب شد تصادف کردی و دست از سر حاجی برداشتی.

تاثیر بازی امین تارخ در بازی فرجاد

وی با اشاره به تاثیر بازی امین تارخ هنرمند پبشکسوت به عنوان بازیگر نقش مقابلش که نقش حاج رسول را ایفا میکند، اظهار کرد: اگر نقش مقابل در سریال را بازیگر خوبی ایفا کند تاثیر زیادی در بازی‌ها خواهد داشت البته امین تارخ برای نقش و کاری که دارد ارزش و احترام قائل است و انرژی زیادی صرف آن می‌کند. همچنین به بازیگر مقابلش احترام می‌گذارد، من و امین تارخ بسیار با هم تمرین می‌کردیم، خوبی وی این است که قبل از این که کار را با کارگردان تمرین کند با همان بازیگری که بازی دارد ۱۰ بار تمرین می‌کند بنابراین با همین شیوه دیالوگ‌ها را حفظ و تجزیه و تحلیل می‌کردیم.

بازیگررهایم نکن” ادامه داد: سپس در نزد آقای عسگرپور کارگردان سریال تمرین‌ها انجام می‌شد تا متوجه شویم که او از ما چه می‌خواهد و سپس جلوی دوربین می‌رفتیم. تمرین‌هایی که پیش از رفتن جلوی دوربین انجام می‌دادیم باعث شد که نقش برایم راحت‌تر و جذاب‌تر باشد و بهتر از آب در آید.

بازخورد سریال رهایم نکن از سوی مخاطبان این سریال

وی بازخورد مخاطبان نسبت به نقشش در سریال “رهایم نکن” را خوب و جذاب دانست و افزود: در تئاتر تجربه بازی در چنین نقش‌هایی را داشتم، اما در تلویزیون این نوع نقش را برای اولین بار تجربه کردم. مخاطبان به خاطر این نقش در فضای مجازی به من فحاشی کرده و بد و بیراه می‌گفتند. وقتی در سریال تصادف کردم از روی ناراحتی و حرص برایم پیغام گذاشتند که خوب شد تصادف کردی و دست از سر حاجی برداشتی.

این بازیگر درباره پایان سریالرهایم نکن” بیان کرد: پایان سریال قطعا غافلگیر کننده و عجیب است. ماجرا‌ها و نکات زیادی در رهایم نکن وجود دارد، علاوه بر این راز‌هایی در شخصیت اصلی سریال که امین تارخ آ« را بازی میکند، وجود دارد که، چون شهره از آن اطلاع دارد به اخاذی، دلبری، گروگان گیری و تهدید از حاج رسول اقدام می‌کند تا به اهدافش دست یابد.

فرجاد ادامه داد: دو سکانس را در این سریال دوست داشتم. یکی سکانس مربوط به حاج رسول که در رستوران ضبط شد و دیگری سکانسی که حاج رسول توسط شهره به رستوران دعوت می‌شود و خبر از دیدن خواب پدرش در رابطه با گاراژ را به او می‌دهد.

وی به پایان تولید سریال “رهایم نکن” پیش از ماه رمضان اشاره کرد و افزود: “رهایم نکن” تولید بسیار خوبی داشت و علی پور کیانی تهیه کننده بسیار خوب، این سریال را مدیریت کرد. این گونه نبود که با عجله کار جلو رود بلکه از مهر ۹۶ به مدت ۷ ماه برای تولید فرصت داشتیم.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید