امروزه انتخاب ماشین عروس و مدل آن تبدیل به یکی از دغدغه های عروسی زوج ها شده است. ماشین های عروس گران قیمت و تجملاتی که بسیاری از آنها هم کرایه ای هستند هیچ ارزشی در استحکام زندگی ندارد و فقط هزینه اضافی است. یک زوج هندوستانی در مراسم ازدواج خود دست به اقدام جالبی زدند. آنها ماشین عروس متفاوتی را برای مراسم ازدواج خود انتخاب کردند. آنها وسیله ای که داماد هرروز با آن کار میکند را برای ماشین عروس انتخاب کردند. یک تراکتور که عروس و داماد در قسمت بیل آن نشسته اند.

یک تراکتور ، ماشین عروسی زوج هندی

 

جالب ترین ماشین عروسی زوج هندی

کالسکه با اسب یا ماشین های گرانقیمت را فراموش کنید. زوج جوان هندوستانی که وسیله ای خاص را برای ماشین عروس خود انتخاب کرده بودند خبرساز شدند. ماشین عروس زوج هندی یک تراکتور بوده است بله آنها تراکتور داماد را برای ماشین عروس خود انتخاب کردند. در ویدئویی که منتشر شده است  "چتان " و "مامتا" در حالی که در قسمت بیل تراکتور که به شکلی جالب تزئین شده نشسته اند و مهمانان آنها را مشایعت می کنند دیده می شوند.

داماد جوان در این خصوص گفت : " من عاشق شغلم هستم و با همسرم تصمیم گرفتم وسیله ای را که هر روز با آن کار می کنم برای بزرگترین روز زندگی ام در کنارمان داشته باشیم."

ویدئوی مربوط به این عروسی خاص در شبکه های اجتماعی هندوستان تبدیل به ویدئویی داغ شد و بسیاری تصمیم این زوج جوان را برای  برگزاری ساده جشن عروسی خود مورد تمجید قرار گرفت.

گفتنی است؛ این عروسی روز دوشنبه در جنوب ایالت "کارناتاکا" در منطقه کانادای هندوستان برگزار شد.

زوج هندی متفاوت در این کشور

 

برگزاری ساده جشن عروسی در هندوستان

ویدئوی مربوط به این عروسی خاص در شبکه‌های اجتماعی هندوستان تبدیل به ویدئویی داغ شد و بسیاری تصمیم این زوج جوان را برای برگزاری ساده جشن عروسی خود مورد تمجید قرار گرفت.

گفتنی است؛ این عروسی روز دوشنبه در جنوب ایالت “کارناتاکا” در منطقه کانادای هندوستان برگزار شد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید