راهنمای انتخاب یک مانتو دخترانه زیبا

خرید یا دوخت یک مانتو دخترانه زیبا کار آسانی نیست  و داشتن یک مانتو دخترانه زیبا باید و نباید های بسیاری دارد و همت بالایی را می طلبد  در این مطلب از تانما ما از  اصول خرید یک مانتو دخترانه می گوییم 

مدل مانتو رنگ سال

کمی‌قرمز و کمی هم آبی می‌شود بنفش؛ رنگی سنگین و البته پر طمطراق که برخی به روحانی بودنش اعتقاد دارند و برخی هم به وقارش و عده‌ای هم زیبایی ظاهری و غمی که درونش پنهان شده… اما این رنگ با همه آب و تابش و با همه آرامشی که به قول رنگ‌شناسان در خودش دارد گاهی می‌شود رنگ ممنوعه؛ رنگی که هر کسی و به هر قیمتی نباید و نمی‌تواند سراغش برود.

آن دسته از افرادی که فرقی هم نمی‌کند خانم باشند یا آقا پوست ‌‌شان تیره است (دقت کنید که درجه تیرگی باید بالا باشد نه سبزه‌گون!) باید دور رنگ بنفش را خط بکشند. این رنگ به خصوص زمانی که سهم رنگ آبی در ترکیبات آن بیشتر است آنها را تیره‌تر از همیشه نشان می‌دهد. مهم‌تر از آن اینکه چهره‌شان را گرفته، درهم و کمی تا قسمتی هم عبوس نشان می‌دهد. خب، هیچ عقل سلیمی حاضر نیست چهره شادابش را به دست خودش بسته و گرفته نشان بدهد، به نظر شما اینطور نیست؟!

اگر خیلی چاق هستید، یعنی اضافه وزن کاملا محسوسی دارید، فرقی هم نمی‌کند خانم باشید یا آقا یا برعکس خیلی لاغر هستید آنقدر که هیچ لباسی روی‌تن‌تان درست و حسابی نمی‌نشیند باید دور رنگ بنفش را خط بکشید. بنفش از آن رنگ‌های سنگین است و به دلیل همین وزن عجیبی که دارد درست مثل یک تشدید عمل می‌کند، یعنی چاقی شما را چندبرابر نشان می‌دهد و لاغری ‌تان را هم بیشتر بنابراین بهتر است در این دو شرایط خاص به لباس ‌هایی با رنگ بنفش فکر نکنید! البته یادتان باشد این قاعده از اصول نانوشته‌ای است که هیچ دلیل علمی برای اثبات آن وجود ندارد بنابراین برای عمل به آن فقط می‌توانید به تجربه نگارنده و حسی که رنگ بنفش در مخاطبان ایجاد می‌کند، اعتماد کنید!

در این بخش زیباترین مانتوهای دخترانه را برای شما و با شما به اشتراک می گذاریم.

زیباترین مانتوهای سال 97

مانتو دخترانه

زیباترین مانتوهای مجلسی

مانتو دخترانه

مانتو دخترانه

مانتو دخترانه

مانتو دخترانه

مانتو دخترانه

مانتو دخترانه

مانتو دخترانه

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید