ماهنامه شیوه این نشریه در حوزه‌های مختلف سینما ، تئاتر ، تجسمی، ادبیات، موسیقی و معماری مطالب درخوری را ارائه می‌کند.
«"شیوه" دوماهنامه تخصصی هنر خانه هنرمندان ایران به سردبیری سیدعماد حسینی است. این دوماهنامه قرار است در هر شماره به سراغ گروهی از هنرمندان، اساتید و پژوهشگران ایرانی و غیرایرانی برود.» در این بخش از سایت تانما درباره ماهنامه شیوه با شما صحبت میکنیم.

نشر شماره هفتم ماهنامه شیوه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، شماره هفتم از دو ماه‌نامه «شیوه» به صاحب امتیازی خانه هنرمندان ایران منتشر شد. این شماره همچون شماره‌های پیش شامل بخش تجسمی، سینما، تئاتر و ادبیات است.

در این شماره آثار و گفتاری از ویکتور دارش، کریل چرچیل، اوراهان پاموک، جون بائز، بهنام بهزادی، فردین صاحب‌الزمانی، پیام یزدانی، دکتر شهاب‌الدین عادل و... را می‌خوانید.

در بخش هنرهای تجسمی پرونده‌ای درباره نازیسم و هنر مدارن منتشر شده است که در آن درباره میزان توجه آلمان هیتلری به هنر مدرن اعم از نقاشی و سینما و هنرهای تجسمی توجه شده است.
در بخش تئاتر از این نشریه با حسین پارسایی و ساناز بیان گفتگویی انجام شده که محوریت آن تازه‌ترین اجراهای تئاتری آنهاست و در ادامه پرونده‌ای نیز درباره کریل چرچیل منتشر شده است.

شماره  های قبل ماهنامه شیوه

ماهنامه شیوه

ماهنامه شیوه شماره 5

ماهنامه شیوه

ماهنامه شیوه شماره 6

در بخش ادبیات این دوماه‌نامه گفتگویی اختصاصی با اورهان پاموک داشته و آن را دستمایه پرونده‌ای درباره این نویسنده کرده است و در بخش موسیقی نیز پرونده‌ای درباره جون بائز و موسیقی اعتراض درج شده است.

همچنین در این شماره از این دوماه نامه و پرونده‌ای کوتاه درباره داریوش شایگان درج شده است که با عنوان در رثای یک متفکر عاشق چاپ شده است.

دوماهنامه تخصصی هنر (شیوه) با قیمت ۲۵ هزار تومان به آبان و آذر ۹۷ اختصاص دارد و مجید رجبی معمار مدیر مسئول و سیدعماد حسینی سردبیر آن است.

شیوه را می‌توانید از کیوسک‌ها و کتابفروشی‌های منتخب و همزمان از فیدیبو و سایت شهرکتاب آنلاین تهیه کنید.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید