کاشت ابرو چیست ؟

این ممکن سوال خیلی افراد باشد که کاشت ابرو چیست ؟ مراحل کاشت ابرو به چه صورت خواهد بود ویا هزینه کاشت ابرو چقدر است ؟ما به تمام سوالات شما در این زمینه پاسخ خواهیم داد با ما باشید :

علاوه بر کاشت ابرو روش هایی دیگری مثل تاتو که به صورت های مختلفی با نام های زیادی انجام می پذیرد که همه آنها خالکوبی بشمار می رود که برای مدتی نواقص ابرو را ترمیم می کنند

البته حالتی مصنوعی به ابروها می دهد ولی کاشت ابرو به صورت دائمی نقص های موجود ابرو را برطرف کرده وبسیار طبیعی می باشد وباید گفت که کاشت ابرو مناسب افرادی است که سالهاست ابروهای کم پشتی دارند یا ابروی آنها ریزش دارد وخواستار ابروهایی با فرم وشکل زیبا هستند.

کاشت ابرو یعنی برداشتن موهای نزدیک گوش وپیوند زدن آنها به جاهای خالی موجود در ابرو است که مدت زمان کاشت بستگی به میزان پیوند دارد که به طور تقریبی 2 تا 3 ساعت طول خواهد کشید.

اگر میزان کاشت زیاد باشد ممکن است عمل کاشتن ابرو 5 ساعت هم به طول انجامد چون دقت وتوجه در کاشت ابرو ضروری بوده وهر تار مو باید دقیقا در جای درست ومشخص شده ی آن کاشته شود وباید گفت که مدت استراحت بعد از عمل کاشت ابرو سه تا پنج روز است.

فرد بعد از مدت به راحتی می تواند کارهای روزمره خود را انجام داده بدون اینکه نشانه های عمل کاشت در صورت فرد ، وجود داشته باشد وتار موهای کاشته شده در جای خود کاملا طبیعی جلوه می کنند .

مراحل کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت ابرو

در توضیح مراحل کاشت ابرو باید گفت:

مرحله اول در کاشت ابرو طراحی ابرو است که از متخصص این کاراستفاده می شود موهایی که اهدا کننده هستند از پشت سر انتخاب شده وهدف بیمار از کاشت ومدلی که می خواهد بررسی میشود.

بعد از اینکه موها را برای کاشت زیر میکروسکوپ آماده کردند متخصص هم محل گیرنده را حاضر می کند وجهت وزاویه رشد ابرو هم تعیین می شود پس از آن موهای پیوندی در مکان مورد نظر و با زاویه صحیح کاشته می شود.

در تمام این مدت متخصص هم حضور دارد وبارها ای پروسه رابررسی میکند تا تراکم وجهت رویش ومیزان تار مویی که برای شکل دادن به ابروی مورد نظر نیاز است به شیوه ای صحیح انجام شود ومعمولا پروسه کاشت تا رسیدن به این اهداف ادامه دارد .

در طول هفته دوم وسوم ابرو بسیار زیبا به نظر می رسد چون هنوز ریزشی صورت نگرفته است ولی بعد از این مدت شروع به ریزش کرده واین ریزش تا 4 ماه ممکن است ادامه پیدا کند ولی 6 ماه از زمان کاشت که گذشت ابرو متراکم تر شده وتار موهای جدید هم رشد کرده وبسیار طبیعی وزیبا خواهد شد ودر این فواصل ابرو نیاز به تمیز کردن هم پیدا خواهد کرد .

کاشت ابروبه روش FUE

کاشت ابرو

کاشت ابرو

روش کاشت ابرو FUE جدیدترین روش کاشت ابرو است دستگاهی که با آن روش FUE اجرا می شود قادر است تارموهایی را که ریشه ای ضخیم وگرافت هایی چند ریشه ای دارند را شناسایی کرده وآنها را با دقت جدا کرده واز طریق اسکن وآنالیز هوشمند بدون هیچ آسیبی به ریشه مو عمل کاشت را انجام دهد وباعث میشود کاشت در مرحله اول با تراکم بیشتری صورت پذیرد وهمچنین از کیت سلول های بنیادی خون فرد برای حفظ بافت برداشته شده استفاده میشود بی حسی در این روش بدون سوزن ودرد از طریق دستگاه FUEانجام می گیرد. نتیجه کاشت ابرو در این روش کمتر از 12 ماه مشاهده خواهد شد .

هزینه کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت ابرو

هزینه های کاشت ابرو به شکل تقریبی کاشت ابرو به چند عامل بستگی دارد

1-مهارت وتخصص پزشک 2- کلینیک کاشت ابرو 3- سابقه پزشک 4- هزینه پرسنل وکارکنان کلینیک 5- تجهیزات ودستگاهای کاشت ابرو

روش کاشت ابرو FUG

کاشت ابرو

کاشت ابرو

در روش کاشت ابرو FUG پیوند واحد فولیکولی صورت می گیرد در حالی که در روش FUE که در بالا توضیح دادیم استخراج واحد فولیکولی می باشد . روش FUG یک روش مکمل بوده که برای جلوگیری از ریزش مو استفاده می شود وبیماری که تحت درمان با این روش قرار می گیرد در عرض 24 تا 48 ساعت می تواند به کارهای روزانه خود بپردازد در روش FUGبیشتر از روشهای دیگر به قوانین واصول کاشت مو توجه میشود مزایای این روش دایمی بودن نتیجه آن رشد مجدد موها وسالم ماندن 90 درصد گرافت ها می باشد جالب است بدانید روش FUGمناسب افرادی که ریزش مو دارند ولی در ناحیه پشت سر موهای آنها زیاد است

روش کاشت ابرو SUT

کاشت ابرو

کاشت ابرو

روش کاشت ابروSUT روشی کاملا اتوماتیک بوده و نواقص دو روش قبلی در این روش برطرف شده تمام مراحل برداشت وکاشت تارهای مو از طریق دستگاه انجام می شود ودر هر نوبت قادر است حدود 2000 تا 14000 تارموبرداشت کرده همچنین تراکم کاشت موهم در هریک سانتی متر به 60 تار مو می رسد در روش SUT دوران نقاهت وجود نداشته بدون درد وخونریزی وجراحی می باشد .

مراقبتهای بعد از کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت ابرو

مراقبت های بعد از کاشت ابرو چیست چطور از ابرویتان مراقبت کنید.

برای آشنایی بیشتر بعد از کاشت ابرو کمی خونریزی وخارش به همراه ورم در ناحیه ابروایجاد شده که با گذشت زمان بهبود می یابد ولی اگر این عوارض ادامه پیدا کرد به پزشک جراح خود مراجعه کنید

ناحیه کاشت ابرو ممکن است دچار خارش شود به هیچ وجه محل کاشت ابرو را نخارانید که این خارش ها فقط تا دو روز عادی است اگر بیشتر از دو روز ادامه پیدا کردممکن است محل کاشت دچار عفونت شده باشد به پزشک خود مراجعه کنید

بعد از کاشت ابرو اطراف چشم دچار ورم شده که در عرض یک شبانه روز از بین می رود

اگر بعد از کاشت درد احساس کردید واین درد برای شما قابل تحمل نیست از مسکن استفاده کنید

قبل از عمل کاشت ابرو برای یک هفته از مصرف دخانیات وکافئین خود داری کرده ویک هفته قرص ویتامین C مصرف کنید تا به ترمیم زخم ها کمک کند

سعی کنید به مدت 5 روز آب به ناحیه کاشت ابرو نرسد

از قرار دادن کمپرس یخ روی ناحیه کاشت ابرو خودداری کرده فقط می توانید کمپرس یخ را روی چشمان خود قرار دهید

مزایای ترمیم ابرو

کاشت ابرو

کاشت ابرو

افرادی که ابروهای کم پشت دارند با انجام کاشت ابرو دیگر نیاز نیست از مداد ابرو استفاده کنند .در عمل کاشت ابرو متخصص زیبایی هم حضور دارد وبه ایجاد ظاهری متفاوت زیبا به شما کمک می کند .

افرادی که عمل کاشت ابرو انجام می دهند دیگر نیاز به تمیز کردن ابروها در هر ماه ندارند والبته باید گفت عمل کاشت ابرو یک سرمایه گذاری بلند مدت است وشما دیگر نیازی ندارید وقت خود را در صف آرایشگاه ها بگذرانید .با کاشت ابرو شما می توانید حالت مورد دلخواه را به صورت دائم به ابروهای خود بدهید.

فیلم کاشت ابرو

آیا این مطلب مفید بود؟ 20
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید