مجموعه ای از بهترین پیام های تبریک برای قبول شدن در دانشگاه

شاید برای شما هم پیش اومده که یکی از اطرافیانتون مثلا خواهر، برادر، همسر و یا حتی دوست در دانشگاه قبول بشه و شما برای ابراز خوشحالی و احساس خود به اون ها ندونید باید چه جملات و پیام هایی رو ارسال کنید. اینبار تانما کار شما رو راحت کرده و با آوردن یه مجموعه ی عالی از پیام تبریک قبولی در دانشگاه ، پیشنهادات متن خوبی براتون داره؛

پیام تبریک قبولی در دانشگاه به عزیزان

امروز با ورود به دانشگاه و طی مدارج علمی در آتی مژده کیمیا شدن را به مس وجودت داده ای؛ ما نیز به نوبه خود کسب این موفقیت را به شما رهجویان مسیر علم وتعلم تبریک عرض می نمائیم.

دیل کارنگی میگوید: «موفقیت در آرزوها، نسبت مستقیم با قدرت اراده ما دارد».
اراده قابل تقدیر شما موفقیت تان را تضمین کرد.
با آرزوی موفقیت های روز افزون

مالکیت آسمان را به نام کسانی نوشته اند که به زمین دل نبسته اند.
همیشه، چون امروز به سمت آسمان پیروزی و موفقیت گام بردار.

جملات تبریک قبولی در کنکور

Wishing you all the very best for each and every one of your future endeavors!
برای تو بهترین ها را در هر یک از تلاش های آینده آرزو می کنم

بازهم یک کنکور دیگر گذشت
با تمام سختی ها
با تمام ناملایمتی ها
با روزهایی کـه باید میرفتی بیرون و تفریح می کردی
ولی
خونه نشستی و درس خوندی
و امروز در صندلی دانشکده دکتری نشسته ای

امروز با ورود به دانشگاه و طی مدارج علمی در آتی مژده کیمیا شدن را به مس وجودت داده ای؛ ما نیز به نوبه خود کسب این موفقیت را به شما رهجویان مسیر علم وتعلم تبریک عرض می نمائیم.قبولی در دانشگاه بر تو خجسته باد

پیام تبریک قبولی در دانشگاه

موفقیت چیزی نیست که دیگران از تو انتظار دارند موفقیت چیزی است که تو به آن می اندیشی.
تبریکات صمیمانه ام را پذیرا باش …

خدا را سپاس از جهت خبر های خوش موفقیت شما. با آرزوی موفقیت برای دوستانی که یک قدم به هدفشان نزدیکتر شدند و همچنین کسانی که در حال برداشتن قدم هایی جهت رسیدن به اهداف والای خودشان هستند.

عزیزم، موفقیت بزرگت را تبریک می گویم. ما عجله داریم که موفقیت تو را در کنکور جشن بگیریم. به روز های آینده لبخند بزن که شانس با تو یار خواهد بود تا بهترین دانشجو باشی.

متن زیبای تبریک قبولی در دانشگاه

متن رسمی تبریک قبولی در دانشگاه

این کار و تلاش سخت تو بود که این جایگاه و موفقیت را برایت رقم زد. تبریک می گویم و امیدوارم هرگز حرکت کردن به سمت رؤیاهایت را متوقف نکنی. بهترین شانس ها برای مسیر آینده در برابر توست.

بجای این که به تاریکی دشنام بدهیم بهتر است شمعی بیفروزیم.
دوست عزیزم موفقیتت را در مقطع کارشناسی ارشد تبریک می گویم.

در پوست خودم نمی گنجم که بالاخره عنوان دکتر قبل از اسمت قرار گرفته
این عنوان نتیجه سال ها شب زنده داری و تلاش های بی وقفه توست
و تو سزاوار آن
موفقیتت را تبریک می گویم

متن زیبای تبریک قبولی در دانشگاه

همیشه می دانستم روزی به آرزویت جامه عمل خواهی پوشاند
و امیدوارم تمام رویاهایت در سایه تلاش روز افزون محقق شوند

پذیرش شما در دوره روزانه دانشگاه تهران را در مقطع پزشکی خدمت تان تبریک عرض می کنم امیدوارم موفق و پیروز باشید

موفقیت شما در مسابقات نشان از لیاقت و شایستگی است.

امیددارم بیش از پیش موفق باشید.

متن دوستانه تبریک قبولی در دانشگاه

امروز با ورود به دانشگاه و طی مدارج علمی در آتی مژده کیمیا شدن رابه مس وجودت داده ای؛ ما نیز به نوبه خود کسب این موفقیت رابه شما رهجویان مسیر علم وتعلم تبریک عرض می نمائیم.

از خداوند متعال استمرار موفقیت وتداوم دانش آموزی را برایت خواستاریم و امیدواریم در ظل توجهات حضرت ولی عصر«عج» برای وطن اسلامی و عزیزمان ایران افتخار آفرینی نمائید.

با آرزوی موفقیت برای دوستانی که یک قدم به هدفشون نزدیکتر شدن و همچنین کسانی که در حال برداشتن قدم هایی جهت رسیدن به اهداف والای خودشون هستن.

خدا را سپاس از جهت خبر های خوش موفقیت

متن دوستانه تبریک قبولی در دانشگ

متن خاص تبریک قبولی در دانشگاه

دوست و همکار عزیز … موفقیت شما را در پذیرش مقطع … دانشگاه … خدمت شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می كنم و توفیق روز افزون را از خداوند منان خواستارم.

با کمال مسرت و شادمانی مجاز شدنت در انتخاب رشته دانشگاه … را تبریک گفته و از این که توانستی با شایستگی تمام در جلسه کنکور قبول شده و ما را پیش اقوام ، دوستان ، آشنایان و حتی دشمنان روسفید کنی خرسندیم و از صمیم قلب این پیروزی شیرین رابه تو و به خودمان شادباش میگوییم.

کسانی که از زمین خوردن من خوشحال میشوند، اصلی ترین انگیزه من برای موفق شدن هستند!

امروز دشمنات غمگین و دوستانت از موفقیتت شادمان هستند.

موفقیت های کاری و غیرکاریت مستدام

متن تبریک قبولی در دانشگاه به دوست

دفاع از رساله دکتری با عنوان … در رشته … را با درجه بسیار خوب به جناب عالی تبریک گفته، توفیق پیش از پیش شما را آرزومندیم.

اینکار و تلاش سخت تو بود که این جایگاه و موفقیت را برایت رقم زد. تبریک می گویم و امیدوارم هرگز حرکت کردن به سمت رؤیاهایت را متوقف نکنی. بهترین شانس ها برای مسیر آینده در برابر توست.

دوست عزیز این موفقیت بزرگ و ارزشمند را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض میکنم.

متن تبریک قبولی در دانشگاه به خواهر

خواهر نازنینم!
واقعا خوشحال شدم که با موفقیت در آزمون دکترا توانستی به بزرگ ترین ثمره این سال های پرتلاش دوران مدرسه و تحصیل برسی
دوستت دارم، همیشه موفق باشی

با کمال مسرت و شادمانی مجاز شدنت در انتخاب رشته دانشگاه …………………. را تبریک گفته و از اینکه توانستی با شایستگی تمام در جلسه کنکور قبول شده و ما را پیش اقوام ؛ دوستان ؛ آشنایان و حتی دشمنان روسفید کنی خرسندیم و از صمیم قلب این پیروزی شیرین را به تو و به خودمان شادباش میگوییم.

خواهر عزیزم، این روز خاص را به تو تبریک می گوییم. ما افتخار می کنیم که در این لحظات کنارت هستیم. این موفقیت مطمئناً یک دستاورد بزرگ برای توست و البته نقطه شروع است؛ چالش ها و فرصت های بیشتری پیش روی تو وجود دارد، بنابراین به خودت اعتماد داشته باشید و به جلو حرکت کن. بهترین آرزو های ما همراهت خواهد بود.

متن تبریک قبولی در دانشگاه به خواهر

متن تبریک قبولی در دانشگاه به برادر

در حال حاضر این فرصت برای تو فراهم شده که یک هدف جدید در زندگی خودت تعیین کنی و به آن دست یابی. ما به توانایی های تو اعتماد داریم.

امروز روزی زیبا در زندگی تو و ما هست. این همه آن چیزی است که ما همه این سال ها از خدا می خواستیم که در نهایت تو آن را داشته باشی. تبریک صمیمانه ما را بپذیر.

برادر عزیزم!
تو بارها و بارها این جمله را برایم ثابت کردی و من همیشه و همیشه تو را تحسین کرده ام
موفقیتت در کنکور سراسری را تبریک می گویم و امیدوارم مانند همیشه بدرخشی

متن تبریک قبولی در دانشگاه به فرزند

پسرم / دخترم، این روز خاص رابه تو تبریک می گوییم. ما افتخار میکنیم که دراین لحظات کنارت هستیم. این موفقیت مطمئناً یک دستاورد بزرگ برای توست و البته نقطه شروع است؛ چالش ها و فرصت های بیشتری پیش روی تو وجوددارد، بنابر این به خودت اعتماد داشته باشید و به جلو حرکت کن. بهترین آرزو های ما همراهت خواهد بود.

روزی که ما «پدر و مادرت» رؤیای چنین روزی را در سر می پروراندیم، تو مشغول تلاش بودی ودر نهایت امروز شاهد موفقیتت هستیم و به تو افتخار میکنیم.

فرزند عزیزم؛ تو همیشه باعث افتخار پدر و مادرت بوده ای
ستاره زندگی ما همیشه درخشان و پر نور باشی
قبولی ات در آزمون کنکور مبارک!

متن تبریک قبولی در دانشگاه به همسر

عزیز، اکنون که با قبولی در دانشگاه جاده موفقیت برای تو هموار شده است، سرنوشت زیبایی در انتظار توست. من به تو و موفقیتت افتخار می کنم و منتظرم که در این راه موفقیت های بیشتری کسب کنی.

همسرجان، موفقیت در آرزوها، نسبت مستقیم با قدرت اراده ما دارد. اراده قابل تقدیر تو موفقیت در کنکور را تضمین کرد. با آرزوی موفقیت های روز افزون برای تو.

همسر عزیزم، این فقط یک شروع است، تو می توانی در زندگی خود موفقیت های بسیار بیشتری به دست آوری، تبریک بر این موفقیت و بهترین آرزو ها برای حرکت به جلو.

متن تبریک قبولی در دانشگاه به برادرزاده

متن تبریک قبولی در دانشگاه به خواهرزاده

روزی که من رؤیای چنین روزی را در سر می پروراندم، تو مشغول تلاش بودی و در نهایت امروز شاهد موفقیتت هستم و به تو افتخار می کنم.

موفقیتت را در تحصیل تبریک می گویم. این موفقیت باعث شده که یک بار دیگر افتخار کنم که خواهرزاده ای همچون تو دارم.
همیشه نگرش خوب و شور و شوقی که امروز داری را برای رسیدن به رویا های بزرگ خود داشته باش.

موفقیت تحصیلی تو همه ما را خوشحال کرده است. این دستاورد گام دیگری برای تجربه چالش ها و فرصت های بیشتر است، بنابراین خواهرزاده قشنگم، از این لحظه لذت ببر و همزمان آماده باش که با جهان جدید مواجه شوی. امیدوارم مسیر آینده ات پر از موفقیت های بزرگ باشد.

متن تبریک قبولی در دانشگاه به برادرزاده

برادرزاده خوبم، موفقیت جدیدت را تبریک می گویم. من همیشه می دانستم که تو دختری باهوش و بااستعداد هستی و اکنون بعد از این موفقیت که بدست آورده ای، همه دنیا آن را می دانند.
فرصت ها و موفقیت های مختلف دیگری برای تو در تحصیلات پیش رویت قرار دارد که به زودی به آن ها دست خواهی یافت.

به عنوان یک عمه/ عمو، خبر موفقیت تو یکی از بهترین لحظات زندگی من بود. حالا دختر کوچولوی ما به عنوان یک جوان باهوش و بااستعداد رشد کرده است و در دانشگاه قبول شده است. بهترین ها در انتظار توست

بردارزاده خوبم! قبولی ات در رشته و دانشگاه دلخواهت را تبریک می گویم. همواره به یاد داشته باش، موفقیت یک نقطه نیست بلکه جریانی پیوسته است.

پیام تبریک قبولی در دانشگاه

رفیق جان، موفقیت در آرزوها، نسبت مستقیم با قدرت اراده ما دارد. اراده قابل تقدیر تو موفقیت در کنکور را تضمین کرد. با آرزوی موفقیت های روز افزون برای تو.

طوری درس بخوانید که انگار فردایی وجود ندارد. اگر همه ی درس هایتان را برای «فردا» بگذارید خیلی دیر می شود.

موفقیت داوطلبان عزیز را در کنکور سراسری به تمامی پذیرفته شدگان، خانواده ها و معلمین محترمشان و تمامی کسانی که در موفقیتشان سهیم بوده اند و همچنین به جامعه علمی تبریک عرض می کنم و برایشان سلامتی و سربلندی آرزومندم.

پیام خاص تبریک قبولی در دانشگاه

پیام تبریک قبولی در دانشگاه

تحصیل شما را ضد ضربه نمی کند. تحصیل موشکی است که شما سوار بر آن به سمت هدف تان حرکت می کنید. تمام کاری که باید بکنید این است که یک هدف مشخص انتخاب کنید و برای هر چیزی که به پروازتان کمک می کند وقت بگذارید.

اگر می خواهید یک تغییر دائمی ایجاد کنید، به حجم مشکلات خود توجه نکنید و شروع به تمرکز بر توانایی­ های خود کنید.

نمره های خوب راه شما را به سمت یک دانشگاه خوب و سپس یک شغل خوب و در نهایت زندگی بهتر می سازند. پس به ۱۸ و ۱۹ راضی نشوید و هر روز برای ۲۰ گرفتن تلاش کنید.

پیام تبریک قبولی در دانشگاه

درس نخوانید تا پول در بیاورید، درس بخوانید تا یاد بگیرید، چون چیزی که شما امروز یاد می گیرید، فردا شما را تبدیل به آدمی می کند که قرار است باشید.

همه شنیدیم که وقتی آرزویی رو برای خودت متصور میشی، حتما توانایی رسیدن به اون آرزو رو داشتی که تونستی حتی بهش فکر کنی.. پشت نکن به آرزوهات!

قبولی در دانشگاه بر شما مبارک

با سلام خدمت شما دوست عزیز

قبولی فرزند عزیزتان را در کنکور سراسری و قبولی در رشته …………. رابه شما خانواده محترم تبریک عرض می کنم. با امید به موفقیت های آتی

پیام تبریک قبولی در دانشگاه

عمه / خاله / عمو / دایی عزیزم قبولی فرزندتان را در کنکور سراسری را با تمام وجودم تبریک می گویم. ان شالله که ایشان مدارج علمی را پشت سر هم طی کنند.

اگرچه کسی نمیتواند برگردد به عقب و شروعی عالی داشته باشد،اما هرکسی میتواند از الان شروع کند و یک پایان عالی داشته باشد. (کارل بارد)

قبولی شما در کنکور را تبریک می گویم

راه رسیدن به موفقیت و شکست دقیقا از یک مسیر، اما این شما هستید که انتخاب میکنید در شکست ها متوقف شوید یا به مقصد موفقیت پیشروی کنید.

موفقیت شما در قبولی در دانشگاه را تبریک عرض می کنیم

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید