نمونه هایی خاص از متن تسلیت فوت فرزند

غم از دست دادن فرزند غمی شکننده و جانکاه است و همین امیر باعث شده که تسلیت گفتن به کسی که فرزند خود را از دست داده است کار آسانی نباشد اگر این روزها از دوستان ، اقوام یا خانواده تان فرزند از دست داده است و شما می خواهید برای ابراز همدردی با اون یک متن تسلیت فوت فرزند برای او بفرستید با ما در تانما همراه شوید ما بهترین های متن تسلیت فوت فرزند را برای شما گردآوری کرده ایم .

متن تسلیت دوستانه برای فوت فرزند

همکار عزیزم درکت می کنم و عمق غمت را می فهمم. می دونم یه چیزایی میشه حسرت، حسرت یک بوسه از فرزند ی در آغوش کشیدن … حس و اشک الانم را به تو تقدیم می کنم. درگذشت فرزندت را بهت تسلیت میگم.

هر چند میدونم تو این شرایط هیچ کلامی تسلی بخش درد و غم شما و خانوادتون نیست.ولی خواستم بدونی ما در کنارت هستیم

یادش گرامی

رفیق دوست داشتنی من ! به حق غم از دست دادن فرزند مصیبتی بزرگ و دردناک است . من در این روزهای پر زخم و درد در کنار تو هستم . من را در غم خودت شریک بدان .

متن تسلیت فوت فرزند

متن تسلیت برای فوت فرزند

عزادار بودن تو بر من گرانسنگ است. اما زندگی کن! حتی اگر بهترین هایت را از دست دادی چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر برایت می سازد.

تصویر شاداب و زیبای صورت او را از یاد نخواهم برد. خداوند او را به آغوش خودش برده و امیدوارم که روحش قرین رحمت باشد.

می دونم هیچ جمله ای دردت را سبک نمی کنه. می دونم داغداری؛ می دونم هیچ چیزی نمی تونه غم از دست دادن دختر / پسر عزیز و مهربانت را جبران کنه

از خدا می خواهم به تو و خانواده ات صبر بده تا بتونی این مصیبت را تحمل کنی فقط بدون همه از شنیدن این خبر ناراحت و متاثریم و همه در کنارتیم

نمی توانم تصور کنم که اکنون چه احساسی داری اما هر زمان و هر کجا که حس کردی کاری از من ساخته است خوشحالم میکنی اگر با من تماس بگیری . تسلیت مرا پذیرا باش.

متن تسلیت فوت فرزند

دوست عزیزم . می دانم که تصور خاطرات خوشی که در کنار ..... عزیز داشته ای این روزها غم نبودنش را چند برابر می کند من نیز همانند تو با یادآوری خاطرات مشترکم با او دنیایی غم را در دلم احساس می کنم . از خدای مهربان می خوام که تاب تحمل این غم را به تو بدهت . من نیز در کنار تو و شریک غمت هستم .

فرشته های زمینی هر وقت بروند تلخی رفتن آنها هیچوقت فراموش نمی شود و جای خالی آنها همیشه احساس می شود درگذشت فرزندتان را تسلیت می گویم

خدایا هر چی با خودم کلنجار میرم نمیتونم باور کنم این خبر تلخ حقیقت داره ، دوست عزیز تر از جانم میدونم که قلبت از این داغ سوخته ولی بدون من همیشه کنارتم ، از خدا برای آرامش دل داغدارت یک معجزه میخوام

فوت فرزند عزیزت خیلی دردناکه. نمی دونم می تونم با کلماتم تو رو آرام کنم و از غصه ت کم کنم یا نه. فقط می دونم دلم میخواد خودتو تنها ندونی و بدونی من شریک مصیبت تو هستم

متن تسلیت فوت فرزند

متن تسلیت صمیمانه برای فوت فرزند

کلمات اینجور وقت ها احساس عجز و ناتوانی میکنن چون هیچ کلمه ای نمیتونه برای این خبر تلخ و جانکار کافی باشه ، میدونم سخته و میدونم قلبت از این داغ شکسته ولی بدون ما همیشه کنار تو هستیم و برات دعا میکنیم.

..... عزیزم ! می دانم که گوشه گوشه خانه ات برایت خاطره ای شیرین از نازنین دختر / پسرت را تداعی می کند . به حق که این حادثه سخت و ناگوار همه ما در غمی بزرگ و تلخ فرو برد من همواره در کنار تو و پشتیبان تو هستم من را در این غم بزرگ شریک خود بدان .

اندوهم در سوگ فقدان عزیز از دست رفته ات اگر بیشتر از تو نباشه کمتر نیست. تسلیت منو بپذیر و اندوهت را با من قسمت کن که همدل و همدرد تو هستم.

سلیت در برابر آتش غم بزرگ شما قطره آبی کوچک است که یارای اطفای آن را ندارد. اما تلاش من است برای همدلی با تو در غم از دست دادن ت. از خداوند صبر برای تو و خانواده محترم خواهانم. امیدوارم که غم آخرتان باشد

متن تسلیت رسمی برای فوت فرزند

خداوند شما را اجر صابرین دهد که حضرتش فرمود :و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون

عرض تسلیت حقیر را بپذیرد

همکار عزیز(…) درگذشت فرزند دلبندتان موجب تأسف و تاثر شد. این مصیبت را به جنابعالی تسلیت می گویم .برای آن عزیز سفر کرده رحمت و مغفرت و برای شما و خانواده محترمتان صبر و شکیبایی از خداوند تبارک و تعالی مسئلت دارم.

جناب آقای…/ سرکار خانم(…)درگذشت فرزند برومندتان(…) را به شما و خانواده محترم تسلیت گفته، برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی از درگاه خداوند مسئلت می کنیم.

متن تسلیت فوت فرزند

جناب آقای… / سرکار خانم(…) خاموش شدن فرزندتان(…). این شمع نورانی و نهال نو رسته را خدمت جنابعالی و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می نماییم. از خداوند یکتا رفع درجات آن بزرگوار در بهشت أعلا و مزید فضل و رحمت پروردگار بی همتا برایشان و طول عمر بازمانگان آن مرحوم همراه با سلامتی و حسن عاقبت شان خواهانیم. با تقدیم احترام،از طرف(…)

همکار محترم؛ جناب آقای…./ سرکار خانم(…)مصیبت درگذشت فرزند بزرگوارتان را تسلیت عرض نموده، برای جنابعالی و خانواده محترم صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه ایزد منان مسئلت می نماییم.

کلمات قادر نیستند میزان اندوه و دردمندی مرا از شنیدن خبر مرگ فرزندتان بیان کنند. مرا در اندوه خودتان شریک و سهیم بدانید.

درگذشت فرزندت که در عمر کوتاهش بجز نیک کرداری از او ندیدیم، مایه حزن و اندوهمان شد. این ضایعه جبران ناپذیر را به شما و خانواده تان تسلیت عرض می کنم.

متن تسلیت فوت فرزند

متن تسلیت صمیمانه برای فوت فرزند


تحمل سوگ فقدان فرزند صبری الهی را می طلبد. این ضایعه تلخ را به شما و همسر گرامی تان تسلیت گفته و از خدا می خواهم به شما صبر و بردباری عطا کند.

دوست عزیز و همکار محترم خاموش شدن نغمه خوشایند زندگی ات مصیبتی بزرگ و دردناک است ما همکارانت در موسسه / شرکت این غم بزرگ را خدمت شما و خانواده گرامی تان تسلیت می گوییم.

فراق فرزند دلبندت آنقدر ناباورانه بود که مرا در بهتی عظیم فرو برد. درگذشتش را تسلیت می گویم. امیدوارم در برابر این غم محکم و استوار باشید.


درگذشت....... چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می نشیند ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره ای جز تسلیم و رضا نیست

این ماتم جانگداز را به خانواده محترم تان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفر کرده علو درجات طلب می کنم

متن تسلیت فوت فرزند

دوست عزیز و همکار محترم به یقین غم از دست دادن فرزند مادران را خموده و پدران افسرده دل می کند . این مصیبت پر درد را خدمت شما تسلیت می گوییم و از خالق یکتا برایتان صبر و شکیبایی را خواستاریم

سوگ فرزند مصیبت بسیار بزرگی است و زبان از بیان هر حرفی در این باره ناتوان است. امیدوارم خدای بزرگ صبری بسیار بزرگ تر از غمتان به شما بدهد. برای تو و خانواده گرامی ات صبر ،صبر، صبر و آرامش قلبی در برابر این غم آرزو می کنم


اندوه ما در غم از دست دادن مادر عزیز و بزرگوارتان در واژه ها نمی گنجد؛ تنها می توانیم از خداوند برایتان صبری عظیم و برای آن مرحومه روحی شاد و آرام طلب کنیم

خبردرگذشت فرزند چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می نشیند، ولی در برابر تقدیر پروردگار چاره ای جز تسلیم و رضا نیست خداوند قرین رحمتش فرماید. ما را هم در غم عزیز از دست رفته تان شریک بدانید.

متن تسلیت فوت فرزند

متن تسلیت خاص برای فوت فرزند

همکارم عزیزم . در میان همه غم های دنیا هیچ غمی جانکاه تر از پژمردگی غنچه زندگی نیست . ما در موسسه .... این مصیبت تلخ و ناگوار را به شما تسلیت می گوییم و برایت روزهایی پر امید و روزگارانی سبز را آرزو داریم

تحمل سوگ فقدان فرزند صبری الهی را می طلبد ما را در این غم سترگ و جانکاه شریک بدانید

می دانم آتشی که بر جان پدر و مادر از درگذشتن فرزند می افتد، به این زودی ها خاموشی نمی پذیرد. با این حال تسلیت مرا به عنوان قطره ای آب بر دریای آتش غمت بپذیر؛ باشد که با یاری خدا و صبر و شکیبایی شما این آتش اندک اندک سرد شود.

متن تسلیت ادبی برای فوت فرزند

دانی که زمستان از پس بهار چیست آرمیدن نو گلی که شکفتن را تجربه نکرده است . دوست عزیزم زمستانی شدن بهار زندگی ات را تسلیت می گویم

او از همه گل ها زیباتر و از همه آن ها خوشبوتر است. به فرزندت عطر همه گل های شکفته را نثار وجودتان می کنیم و تسلیت می گوییم.

فرزند میوه شیرین باغ زندگی است و چشم بستن بر سرو قامت او کاری دشوار و عظیم است اما از آنجا که مردان حق همواره در برابر مشیت پروردگار سر تسلیم می سایند، رجای واثق دارم که سینه جنابعالی که از عشق حضرت دوست پر است، از شهد تسلیم لبالب خواهد شد.

می گویند شکفتن غنچه ها زیبا تصویری است که دل را شادمان و روح پر طراوت می کند و آه از غنچه زیبایی که شکفتن را تجربه نکرده می پژمرد . مصیبت درد ناک آسمانی شدن فرزندت را تسلیت می گویم

متن تسلیت فوت فرزند

متن تسلیت زیبا برای فوت فرزند

دوست گرامی و والامقام! گرچه آسمان زندگی تان با عروج جان مادر به ملکوت از ابرهای اندوه تیره گشته است اما شما را نوید و هزاران مژده باد که محرم اسرار دوست گردیده و در جنت المأوا در جوار فاطمه زهرا مسکن دارد. تسلی مرا بپذیر که آرامش شما آرزوی من است.

خورشید تابان زندگیتان سر در دامن غروب برد که دیگر به ظاهر از آن طلوعی نمی توان انتظار داشت. صبر و آرامش در انتظارتان باد که گلی که از باغ هستی در بستر گسترده ملکوت جای می گیرد، باغبان خویش را فراموش نمی کند

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این ، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـتدرگذشت…..گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم .

خاموش شدن نغمه دلنشینی زندگی روح آدمی زخم را می زند و تاب و قر ار را از دل می رباید و اینگونه است که دیگر توانی برای بودن و ماندن و زندگی کردن نمی ماند . نازنینم این روزها که نغمه زندگی ات خاموش شده است و سکوتی مرگبار خانه و کاشانه ات را محزون و غمبار کرده است برایت از مهربان پروردگار عالم صبری بزرگ و آرامشی عظیم را خواستارم .

متن تسلیت فوت فرزند

درگذشت غمبار فرزندتان ما را به شدت اندوهگین ساخت. او چونان دسته گلی خوشبو، پاک و بی آلایش بود که گلچین روزگار برای چیدنش لحظه شماری می کرد. اما شما را نوید باد که در آخرت پاداشی دو چندان دریافت خواهید کرد که گل دسته ای منزه و با ایمان را از خاک به افلاک فرستادید.

مرگ پایان زندگی نیست. آغازی است بر پرواز مرغ جان بر گستره آسمان حق و رجعتی به محضر حضرت دوست؛ به ویژه مرگ آنان که در دوران کوتاه عمر قدم های بلندی برداشته اند. روان فرزند تازه درگذشته خیراندیش شما با اجداد طاهرینش محشور باد.

از اینکه … (نام فرزند) جان، این گوهر ارزشمند شما از گلگشت خاک میل افلاک نمود، بسیار اندوهگین هستم. درست است که دیگر جسم پاک او در مرعی و منظر شما نیست، لیکن صبوری کنید که عروج گل های پاک همیشه میل تمکین بهشت می کنند و والدین خویش، این باغبان های پرتحمل را به دنبال می کشند.

مرگ فرزندتان اگرچه شاخه پرشکوفه درخت جانتان را از بوی گل تهی کرد اما از آنجا که گرمای عشق همیشه به ملکوت میل می کند، پرواز رایحه روح پاکش را به عالم قدس از اثر پاکی و تنزه او می دانم. امید است صبوری کنید تا اندوه از زندگی شما کوچ کند.

باغ زندگی از لحن شیرین هزاردستان خانواده شما … (نام فرزند) تهی شد و دیگر صوت خوش او شنیده نمی شود. گرچه پرواز روح بلند نغمه پرداز گلشن آرزوهایتان ما را نیز که از آشنایان شما و ایشان بودیم به قدر شما تکیده کرد، اما چون او را ساکن شهر عشق و از طایقه عاشقان می دانیم، یاد سلوک انسانی اش را تسلی بخش جان می کنیم. شما نیز اندوهگین نباشید که مسیر خلد برین برای همه رهروان طریق دوست، روشن و نورانی است.

بلبل نغمه خوان من پروازت به کدامین دیار بود،

که فریاد بغضم را شکست و سکوت بی تو بودن را در گسسته ترین خط پرواز بر بال نهاد،

وفراغت، زخمی بر قلب جریحه دارم فرو نشاند که تا انتهای لحظه بی تو بودن ماتم را به مهمانی آورد

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید