سریال ترور خاموش به زودی از شبکه یک سیما پخش می گردد . نام قبلی این سریال مرگ خاموش بود و در راستای سریال سارق روح ساخته شده است که به معضلات اجتماعی می پردازد . کارگردان مجموعه تلویزیونی ترور خاموش احمد معظمی است که در روزهای آخر پایان کار ، نام این مجموعه را از مرگ خاموش به ترور خاموش تغییر داد . البته وی سابقه طولانی در تغییر نام سریال ها در دقایق ۹۰ دارد . از  عوامل سریال ترور خاموش می توان به نویسنده سریال هومان فاضل و تهیه‌کننده آن ابوالفضل صفرا اشاره کرد . سریال ترور خاموش مجموعه سی قسمتی است که جایگزین سریال بوی باران می شود . بوی باران تا بعد از دهه اول محرم و نوزدهم و بیستم شهریورماه روی آنتن خواهد بود و از بیست و سوم شهریورماه سریال ترور خاموش بر روب آنتن شبکه یک می رود .

بازیگران و عوامل سریال ترور خاموش

سعید راد از بازیگران نقش اول سریال ترور خاموش به شمار می‌رود و نقشه قهرمان و ماموران امنیتی را در این سریال ایفا می‌کنند . از دیگر بازیگران ترور خاموش می توان به جلال فاطمی ، حمید عطایی، امیرمحمد زند، پرویز فلاحی پور، پریوش نظریه ، ستاره اسکندری ، رضا مولایی، سامیه لک ، مهدخت مولایی ، ژیلا آل ارشاد ، مریم بوبانی ، نازنین فراهانی ، رویا میرعلمی ، حمید شریف‌ زاده ، حسین سحرخیز ، سمیرا حسینی ، آناهیتا افشار ، سپیده خداوردی و شایسته ایرانی اشاره کرد .

مجموعه تلویزیونی ترور خاموش

مجموعه تلویزیونی ترور خاموش

داستان ترور خاموش حول چند آسیب اجتماعی می گردد . معضلات و ناهنجاری هایی نظیر طلاق ، مواد مخدر و حاشیه نشینی از جمله بحث‌هایی است که در این سریال به شده است . موضوع ترور خاموش امنیت نرم است . یعنی مواد مخدر را با آن نگاه کلاسیک فیلم های مواد مخدری نخواهیم دید و پشت پرده های این آسیب و ناهنجاری اجتماعی را واکاوی می کند که چه مافیایی به دنبال این هستند تا جامعه را تبدیل به بازار هدف خود بکنند .

از دیگر عوامل ترور خاموش می توان مشاور تهیه و مدیرتولید : مرتضی متولی ، جانشین تولید : کامیاب متولی ، مدیر تصویربرداری : علیرضا وداد تقوی ، تدوینگر : سیامک مهماندوست ، مدیر صدابرداری : حمیدرضا یارند پور ، طراحی و ترکیب صدا: رامین ابوالصدق ، آهنگساز : آرش بادپا ، طراح صحنه: سعید آهنگرانی ، طراح لباس : مرجان گلزار ، طراح گریم : مهدیه اعرابی ، مدیر برنامه ریزی : سیدجواد حسینی ، دستیار اول کارگردان : محمد عزیزی ، جلوه های ویژه بصری : مهدیار سزاوار و مشاور پروژه و ناظر کیفی : مرتضی اصفهانی نام برد .

مرگ خاموش

مرگ خاموش

 

تصویربرداری سریال ترور خاموش نه تنها در تهران بلکه در ارمنستان نیز صورت گرفته است . ضبط سریال مرگ خاموش یا همان ترور خاموش از تابستان ۹۷ در تهران آغاز شد . با توجه به لوکیشن و تصاویر مختلف اکشن ، تصویربرداری این سریال تا آخر امسال ادامه خواهد داشت و در مکان‌های مختلفی از تهران و کشور های دیگر انجام خواهد شد . برای فیلمبرداری این سریال ، گروه سریال ترور خاموش به کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز سفری خواهند داشت .

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید