مجید قیدی ملی پوش ایرانی حاضر در بازی های آسیایی جاکارتا از دختر محبوبش پریسا براتچی دیگر ملی پوش تیراندازی با کمان خواستگاری کرد و با حاشیه های تلخ این بازی های این حاشیه شیرین برای ورزش ایران جای خوشحالی دارد. این دو ورزشکار نیز به جمع زوج های ورزشکار اضافه شدند در این بازی ها مهسا جاور نیز با همسرش محسن محمدسیفی حضور داشتند که موفق به دریافت مدال نیز شده اند.

مجید قیدی ملی پوش ایرانی

در رشته تیراندازی با کمان بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸، مجید قیدی از پریسا براتچی خواستگاری کرد و این ۲ کماندار آغاز زندگی مشترک خود را اعلام کردند.

مجید قیدی و پریسا براتچی ۲ تن از ملی پوشان تیراندازی با کمان ایران در جریان بازی های آسیایی جاکارتا ازدواج خود را علنی کردند.

ازدواج مجید قیدی

ازدواج مجید قیدی ملی پوش ایرانی با پریسا براتچی

 

در حالی که امروز مسابقات تیراندازی با کمان در ماده تیمی کامپوند و در بخش مردان و زنان پیگیری می شود، یک اتفاق جالب اتفاق همه را به خود جلب کرد.

مجید قیدی، عضو تیم ملی تیراندازی با کمان در بخش کامپوند مردان در حاشیه این مسابقات از پریسا براتچی، عضو تیم ملی کامپوند زنان خواستگاری کرد.

در حالی که همه حاضران تحت تاثیر این اتفاق قرار گرفته بودند، این ۲ کماندار آغاز زندگی مشترک خود را اعلام کردند.

بدین ترتیب این زوج کماندار هم به جمع زوج های ورزشکاران ایرانی اضافه شدند. در همین بازی های آسیایی ۲۰۱۸ مهسا جاور و محسن محمدسیفی در رشته های قایقرانی و ووشو به عنوان یک زوج ورزشکار حضور داشتند که ۲ مدال نقره و طلا کسب کردند.

حذف دور از انتظار تیم کامپوند مردان

در بازى هاى آسیایى ٢٠١٨ – اندونزى و در  ادامه مسابقات تیراندازى با کمان و در بخش کامپوند تیمى مردان، ایران به مصاف مالزى رفت.

ازدواج مجید قیدی

مجید قیدی و همسرش پریسا براتچی

 

تیم کامپوند مردان در مرحله یک چهارم متشکل از اسماعیل عبادی، نیما محبوبی و مجید قیدی به مصاف حریفانی ازمالزی رفتند و با کسب امتیاز ۲۲۴از رسیدن به نیمه نهایى جا ماندند.

مالزی با ۲۳۲ امتیاز موفق به حضور به جمع ۴ تیم شد. پیش از این هم تیم زنان به دیدار رده بندى راه یافته بود.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید