بیوگرافی مجید واشقانی

در این مقاله بیوگرافی مجید واشقانی را مطالعه می فرمایید.سایت تانما امیدوار است از خواندن زندگینامه مجید واشقانی لذت ببرد.

مجید واشقانی فراهانی majid vasheghani (متولد ۶ خرداد ۱۳۵۹ تهران ) او دارای مدرک لیسانس مهندسی متالوژی میباشد. او مجرد می باشد.

وی در چند فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده که از جمله آنها می توان به: فیلم ناسپاس، شور عشق ، سریال های کمین، آوای بی صدا، خط شکن، زیر هشت، مسیر انحرافی، هوش سیاه ۲ و… اشاره کرد.

مجید واشقانی با سریال مسیر انحرافی به مخاطبان تلویزیون معرفی شد. بعد از آن همه منتظر بودند که او را در سریال های طنز ببینند ولی واشقانی با نقش یک خلافکار در سریال هوش سیاه مخاطبان را غافلگیر کرد.

سلفی عجیب مجید واشقانی

مجید واشقان در سریال ماتادور

سلفی مجید واشقانی

مجید واشقانی در سریال انقلاب زیبا

مجید واشقانی در ماشین شخصی اش

مجید واشقانی در برنامه دور همی

عکس یادگاری مجید واشقانی در سریال آنام

مجید واشقانی

 

واشقانی در سریال ماتادور اینبار در نقش یک پلیس ظاهر شد. سریال ماتادور، نام مجموعه تلویزیونی است با کارگردانی فرهاد نجفی و تهیه کنندگی جواد نوروز بیگی در سال ۱۳۹۲ روی آنتن شبکه یک رفت. او پس از ایفای نقش در سریالهای ماتادور و انقلاب زیبا برای سومین بار نقش پلیس را در سریال میکائیل بازی کرد. مجید واشقانی گفت: نقش بهادر در سریال «پشت بام تهران» نیز مثل نقشم در «آمین» کاراکتری منفی است.

مجید واشقانی در برنامه دورهمی مهران مدیری حضور داشت از علاقه اش به کارهای کمدی بیان کرد: به نظرم کمدی جدی ترین کاری است که در حوزه بازیگری وجود دارد ولی شاید پیشنهادات خوبی بعد از “مسیر انحرافی” نداشتم تا بازهم در این حوزه ایفای نقش کنم.

وی که در حال حاضر ۳۵ سال دارد و همچنان مجرد است در جواب مدیری از عشقی که ۱۵ سال پیش گرفتارش شد، گفت و ادامه داد: در ۲۰ سالگی در اتوبوس بدون اینکه بدانم چه طور عاشق شدم. او همچنین به عنوان معیارش برای همسر آینده اش گفت: از نظر ظاهر که تصوری ندارم ولی اخلاقا دوست دارم مثل خودم تلخ و جذاب باشد!

فیلم سینمایی های مجید واشقانی

هاری (۱۳۹۳)

ناسپاس (۱۳۸۸)

جنایت و جنحه (۱۳۸۴)

شور عشق (۱۳۷۹)

سریال های مجید واشقانی

برادر

میکائیل

انقلاب زیبا

ماتادور

کمین

مرز آفتاب

هشدار پلیس

زیر هشت

پایتخت

مسیر انحرافی

هوش سیاه2
آنام

آیا این مطلب مفید بود؟ 2
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید