محدودیت ترافیکی  در جاده کرج - چالوس 

کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه البرز از اجرای محدودیت ترافیکی به منظور تخلیه بارترافیکی در جاده کرج - چالوس در روزهای جمعه دوم و یکشنبه چهارم آذرماه خبر داد.

سروان مسعود خانجانی روز چهارشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براین اساس از ساعت 14 روز جمعه 2 آذر ماه تا ساعت 24 همان روز تردد وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع می شود . 
وی اضافه کرد: همچنین تردد وسایل نقلیه ازساعت 18 روز جمعه الی ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه است.
خانجانی خاطر نشان کرد: همچنین تردد وسایل نقلیه ازساعت 13 الی 24 روز یکشنبه چهارم آذرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و ازساعت 17الی 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد شد.

جاده کرج- چالوس
وی افزود: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج - چالوس از امروز چهارشنبه 30 آبان ماه تا صبح روز دوشنبه پنجم آذرماه ممنوع است. 
به گفته وی، ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و بالعکس ادامه دارد. 
خانجانی گفت: این ممنوعیت به دلیل تخلیه بار ترافیکی مسافران در حال بازگشت از سفر در این مسیر اجرا می شود. 
وی افزود: باتوجه به اعلام هواشناسی مبنی بر ناپایداری هوا تا اواخر هفته جاری رانندگان پیش از سفر از سلامت فنی تجهیزات گرمایشی برف پاک کن خودروها اطمینان حاصل کنند. 

این کارشناس به رانندگان توصیه کرد علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند. 
وی افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است. 
استان البرز یکهزار و 450 کیلومتر آزاد راه، بزرگراه و راه اصلی و فرعی دارد که 18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان است. 
نیمی از جاده 160 کیلومتری کرج - چالوس درحوزه استحفاظی استان البرز قراردارد. 
روزانه به طور متوسط حد‌ود 20 هزار تردد در جاده کوهستانی کرج - چالوس انجام می شود

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید