محسن چاوشی خواننده پاپ ایران در سال ۵۸ متولد شده است. محسن چاوشی در سال ۸۶ در فیلم سنتوری خواند و سپس مشهور و شناخته شد این خواننده پاپ ایرانی با اسپاکو یوسفی ازدواج کرده است و یک پسر به نام زانکو دارد این خواننده ایرانی درباره انتشار آلبوم خود متنی را منتشر کرد و اعلام کرد که تا ۲۰ مرداد منتظر دریافت مجوز می ماند در غیر اینصورت آلبوم خود را منتشر خواهد کرد.

محسن چاووشی
محسن چاووشی

 

غیرمجاز شدن محسن چاوشی

محسن چاوشی، خواننده محبوب پاپ کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت: بدیهی است برای دریافت مجوز آلبوم تا تاریخ ۲۰ مرداد ماه مثل ۹ ماه پیش منتظر میمانیم در غیر اینصورت با احترام تقدیم خواهد شد. شایان ذکر است آلبوم دارای کپی رایت بین المللی است و قوانین حق و حقوق مولفین و مصنفین رعایت خواهد شد.

علت غیرمجاز شدن محسن چاوشی

محسن چاوشی، خواننده محبوب پاپ کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت:

دلیل غیرمجاز شدن محسن چاوشی
دلیل غیرمجاز شدن محسن چاوشی

 

«با سلام؛

در ابتدای فعالیتم بعد از شش سال تلاش برای دریافت مجوز و فعالیت به صورت رسمی در چهارچوب معیّن همیشه تلاش کرده ام در اصول و قوانین حالا یا موافق یا بعضا مخالف سلایق شخصی ام‌ جهت احترام قدم بردارم اما حالا…

“من از مفصل این نکته مجملی گفتم”

“تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل”

نظر به پیگیری های مکرر تهیه کننده و مدیر اجرایی آلبوم “ابراهیم” تا این لحظه موفق به دریافت مجوزات از وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی نشدیم.

با توجه به وقفه طولانی مدت و احترام به مخاطبینم و جهت دل گرمی این روزهای سخت به اتفاق تهیه کننده تصمیم به انتشار آلبوم در مرداد ماه گرفتیم.

بدیهی است که تا تاریخ ۲۰ مرداد ماه مثل ۹ ماه پیش منتظر میمانیم در غیر اینصورت با احترام تقدیم خواهد شد. شایان ذکر است آلبوم دارای کپی رایت بین المللی است و قوانین حق و حقوق مولفین و مصنفین رعایت خواهد شد.

من غریبم و غریب را کاروانسرا لایق است»

محسن چاووشی

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید