محمدرضا گلزار بازیگر مشهور ایرانی در سال ۵۶ متولد شده است. او از سال ۷۹ فعالیت خود را شروع کرده است. این بازیگر ایرانی برای اولین بار در فیلم سام و نرگس نقش ایفا کرده بود. از دیگر فیلم هایی که وی در آن ها نقش ایفا کرده ، می‌توان به آتش بس ، آینه بغل ، مادر قلب اتمی ، سلام بمبئی و … اشاره کرد.

محمدرضا گلزار

تصویری از پست اینستاگرام محمدرضا گلزار

او به تازگی برنامه مسابقه تلویزیونی « برنده باش » را در شبکه سوم سیما دارد. پست اینستاگرامی جدید محمدرضا گلزار بازیگر معروف سینما که دنبال‌کننده‌هایش را به کتاب ‌خوانی دعوت کرده، جنجالی شده است.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار مجری مسابقه برنده باش

گاف عجیب در پست اینستاگرام محمدرضا گلزار

پست اینستاگرامی جدید محمدرضا گلزار که دنبال‌کننده‌هایش را به کتاب‌خوانی دعوت کرده، جنجالی شده است. می‌دانید مسابقه «برنده باش» داعیه دعوت به کتاب‌خوانی دارد و گلزار هم با این پست، سعی کرده در راستای محتوای ادعایی برنامه‌اش قدم بردارد.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار بازیگر

با این حال کامنت‌ها به چند گاف محمدرضاگلزار در این تصویر اشاره کرده‌اند. یکی این که کتابی که گلزار به دست گرفته، مجموعه عکس از پرندگان است که طبیعتاً تماشای عکس‌های آن، «کتاب‌خوانی» محسوب نمی‌شود. دوم آن که محمدرضا گلزار این تصویر را در یک مغازه لوازم تحریر انداخته و بسیاری نیز گفته‌اند در لوازم تحریری، نمی‌شود کتاب‌خوان شد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید