محمد علیزاده یکی از پرکارترین خواننده‌هایی است که با صدا و سیما همکاری داشته‌است و در برنامه های مختلف، برای تیتراژ برنامه خوانندگی کرده است. به تازگی خبرهایی مبنی بر بازیگر شدن محمد علیزاده شنیده می شود و گویا وی قرار است در فیلم سینمایی ماموریت غیرممکن بازی کند. علاوه بر محمد علیزاده ، خوانندگانی مانند حامد همایون و امیرعباس گلاب نیز در فیلم ماموریت غیر ممکن به ایفای نقش می پردارند. در این بخش جزئیات خبر بازیگری محمد علیزاده را شرح می دهد. گفتنی است که محمد علیزاده متولد ۲۳ دی ماه ۱۳۶۰ است. او مهندس کشاورزی است اما علاقه شدیدی به موسیقی دارد و از سنین کم خوانندگی را شروع کرده است.

محمد علیزاده خواننده

 

بازیگر شدن محمد علیزاده

در حالی که ۸۰ درصد از فیلمبرداری فیلم سینمایی “ماموریت غیر ممکن” با اجرای رضا یزدانی در شهرک غزالی به پایان رسیده است، حامد همایون و امیرعباس گلاب نیز در این فیلم به کار خود پایان داده‌اند و به زودی محمد علیزاده در این فیلم به ایفای نقش خواهد پرداخت.

بازیگران فیلم ماموریت غیر ممکن

 

فیلم سینمایی “ماموریت غیر ممکن” به کارگردانی یعقوب غفاری یک طنز اجتماعی با محوریت فرار مغزها و تولید داخلی است و خوانندگان در فیلم “ماموریت غیرممکن” در نقش خود حضور خواهند داشت.

به گفته غفاری،”ماموریت غیر ممکن” تلاش می‌کند با حفظ احترام به بیننده و ایجاد فضایی شاد یک کنسرت سینمایی را با موضوع تولید ملی به مخاطب عرضه کند.

فیلم ماموریت غیر ممکن

 

خلاصه داستان فیلم ماموریت غیر ممکن

کریم عاشق خوانندگی است و بدون اینکه بداند دلداده ماموری شده که ماموریت دارد فرمولی را از دانشمندی سرقت کند. پس از متوجه شدن این داستان کریم، ۲ راه بیشتر ندارد…

بازیگران فیلم ماموریت غیر ممکن

علی اوجی ، سارا خوئینی‌ها، پادینا رهنما، نسرین نصرتی ، یوسف صیادی، مینا جعفر زاده، عسل قرایی، مهران رجبی و پژمان بازغی با هنرمندی جمشید هاشم پور و محمدرضا شریفی نیا

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید