مرد جوان از همسرش که بازیگر زن فیلم های مبتذل بوده است به جرم فریب در ازدواج و رابطه نامشروع شکایت می کند و زن جوان را محکوم می کند. این مرد که به رفتار همسرش مشکوک می شود بعد از اینکه همسرش از منزل خارج می شود سراغ لب تاپ او می رود و متوجه می شود که همسرش بازیگر زن فیلم های مبتذل بوده است و با فریب پسر جوان وارد زندگی او می شود. این زن در دادگاه به خاطر فریب در ازدواج به زندان و شلاق محکوم می شود و همسرش نیز می تواند او را طلاق داده و مهریه های به او نپردازد.

بازیگر زن فیلم های مبتذل

مرد جوان زمستان سال ۹۵ با ارایه مدرک و عکس‌های سیاه همسرش به دادسرای ناحیه ۲ تهران پرده از راز شوم همسرش برداشت و خواستار تعقیب قضایی وی شد.وی به دادیار پرونده گفت: ۲ سال پیش با دختری جوان در یک میهمانی آشنا شدم و پس از طرح دوستی با هم قرار ازدواج گذاشتیم و خیلی زود با هم زن و شوهر شدیم.

وی افزود: ۶ ماه نشده بود که متوجه پنهان کاری های وی بویژه در موبایل و لپ تابش شدم وقتی شکم بیشتر شد منتظر لحظه ای نشستم تا به لب تابش سرک بکشم.

محکومیت بازیگر زن فیلم های مبتذل

بازیگر زن فیلم های مبتذل

 

یک روز از سرکار زودتر به خانه برگشتم و متوجه شدم همسرم در خانه نیست سراغ لب تابش رفتم و چیزی که می دیدم را نمی توانستم باور کنم او بازیگر زن فیلم های مبتذل در خارج از ایران بود تا اینکه همسرم به خانه آمد و با داد و بیداد سعی کرد من را از کاوش در لب تابش دور کند اما وقتی فهمید همه رازش را فهمیده ام ادعا کرد عکس ها متعلق به او و مردی است که قرار بود در خارج با هم ازدواج کنند.

داماد فریب خورده ادامه داد:همسرم دروغ می گفت و او در خارج بازیگر فیلم های مستهجن بود و با فریب دادن من وارد زندگی‌ام شده است، به خاطر همین تصمیم گرفتم شکایت کنم تا همه موضوع کاملاً مشخص شود.

ماجرای بازیگر زن فیلم های مبتذل و طلاق از همسرش در دادگاه

بعد از ادعاهای این مرد، همسرش در دفاع از خود گفت: این عکس‌ها به دوران قدیم من در خارج از ایران بر‌می‌گردد و قرار بود من با این مرد ازدواج کنم که نشد. وی افزود: شوهرم بدون اجازه به لپ‌تاپ من دست زده و این عکس‌ها را برداشته و در همه سایت‌های مجازی پخش کرده است که من به پلیس سایبری مراجعه کردم و علیه او شکایت مطرح کرده‌ام.

بنابه این گزارش، با صدور کیفرخواست علیه زن فریبکار پرونده در اختیار قاضی دادگاه عمومی تهران قرار گرفت و با توجه به اثبات جرم این زن وی به اتهام فریب در ازدواج با حکم ۶ ماه زندان و محرومیت از همه حق و حقوق در ازدواج و بخاطر روابط نامشروع به ۷۴ضربه شلاق محکوم شد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید