دانش آموزان مدرسه معین در غرب تهران

روزنامه سازندگی در شماره امروز ماجرای دیگری را از مدرسه معین تهران از زبان یکی از والدین نقل می‌کند. پدر یکی از دانش آموزان این مدرسه به سازندگی گفته است: «یک بار بچه‌های ما را به استخر معروفی در تهران بردند و به یکی از بچه‌ها تجاوز شد، اما دوباره بچه‌ها را به همان استخر بردند. این موضوع را هم به تازگی متوجه شدیم وقتی آن را فهمیدیم به مدیر گفتیم چرا این کار را کردی؟ گفت می خواستم از بچه‌ها به عنوان طعمه استفاده کنم! بچه خودش را هم می‌برد طعمه کند؟ پرونده این موضوع را هم پیگیر می کنیم.»  

وی ادامه می‌دهد:«یکی از خواسته‌های اصلی ما انحلال مدرسه است. ضمن اینکه باید هزینه‌هایی را که از والدین گرفته‌اند، برگردانند چون در مدرسه چنین اتفاقاتی می افتاده و ما به تصور اینکه فرزندمان را در یک مدرسه خوب ثبت نام کرده‌ایم این هزینه را متقبل شدیم و پانزده میلیون شهریه دادیم حالا نه تنها فرزندمان در مدرسه خوبی نبوده بلکه باید برای روانشناسی هم هزینه کنیم.»

او هنوز برایش باورکردنی نیست که چنین اتفاقی برای فرزندش در یکی از معروف‌ترین مدارس تهران افتاده است. حالا جنایت جنسی باورنکردنی در یک مجتمع آموزشی در غرب تهران وارد فاز تازه‌ای شده است.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید