خانم های شیک پسند در سال جدید به دنبال مدل طراحی ناخن جدید هستند و با وسواس مدل دلخواهشان را انتخاب می کنند. بعضی ها خودشان ناخن های زیبا و سالمی دارند و تنها برای طراحی ناخن هایشان به سالن زیبایی مراجعه می کنند.دیزاین ناخن ساده از انواع ایده های جالب برای طراحی ناخن ها است و شما می توانید از این مدل دیزاین ها برای مکان های عمومی استفاده نمایید. در مدل های طراحی ناخن ساده اغلب از چند رنگ لاک مختلف با رنگ های مکمل استفاده می شود.

اگر شما تمایل دارید برای طراحی ناخن های خود در مجالس و مهمانی ها از مدل دیزاین ساده استفاده کنید بهتر است با کمک نگین و … سطح ناخن هایتان را به زیبایی تزیین کنید. طراحی ناخن با نگین و طراحی ناخن با تور علاوه بر سادگی که دارند می توانند باعث متفاوت به نظر رسیدن ناخن های شما شوند.طراحی ناخن ها از کارهای مورد علاقه برای اغلب خانم های جوان است و شما می توانید برای مهمانی ها و مکان های مختلف با کمک انواع مدل های ساده و کار شده ناخن هایتان را به زیباترین شکل ممکن دیزاین کنید.

دیزاین ناخن 2018 برای مجالس و مهمانی های مختلف

اگر شما تمایل دارید برای مهمانی ها و مجالس مختلف ناخن هایتان طراحی شیک و متفاوتی داشته باشد بهتر است از مدل های کار شده طراحی ناخن استفاده نمایید تا زیبایی ناخن هایتان چند برابر شود. توجه داشته باشید که برای حرفه ای تر به نظر رسیدن دیزاین ناخن مجلسی می توانید از نگین استفاده نمایید که در این صورت بهتر است برای تزیین ناخن ها نگین های بیشتری را روی ناخن ها بچسبایند تا دیزاین ناخن هایتان مجلسی تر و زیباتر به نظر برسد.

در اغلب مدل طراحی ناخن های مجلسی برای جذابیت بیشتر ناخن ها از شابلون هایی که مخصوص دیزاین ناخن ها هستند استفاده می شود که این شابلون ها باعث خاص و متفاوت تر به نظر رسیدن مدل ناخن های شما می شوند.

طراحی ناخن با نگین و لاک

طراحی ناخن با نگین ۲۰۱۸

طراحی ناخن با اکلیل ساده

طراحی ناخن با نگین ساده

طراحی ناخن گلدار مد سال جدید

آیا این مطلب مفید بود؟
گالری تصاویر
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید