مدونا خواننده معروف آمریکایی که ثروتی فراوان و شهرتی باور نکردنی دارد در روابطش همیشه دوست دارد با پسران جوان که سنی کمتر از خود دارند رابطه داشته است و یک نویسنده به تحلیل این وضعیت مدونا پرداخته است. مدونا که به گذر عمر خود توجهی ندارد اکنون نیز بعد از گذشت سال ها هنوز زیبا و جذاب می باشد او یک ماه دیگر به سن ۶۰ سالگی میرسد و به نظر می رسد قصد ندارد روند زندگیش را عوض کند و به روابطش با پسران جوان ادامه می دهد.

مدونا خواننده آمریکایی

 

مدونا خواننده معروف آمریکایی

یک نویسنده بیوگرافی که از نزدیک شاهد زندگی شخصی مدونا خواننده معروف آمریکایی بوده از چرایی رابطه برقرار کردن او با پسران جوان و دلیل اینکه از آنها زود خسته می‌شود گفته است.

رندی تارابورللی نویسنده و بیوگرافیست هالیوود از ۳۵ سال قبل که مدونا را برای اولین بار ملاقات کرد همواره به زندگی خصوصی او مشرف بوده است. او حالا با ۶۰ ساله شدن ملکه پاپ آمریکا در کتابی که در مورد او منتشر کرده به جزئیات زندگی شخصی او پرداخته است.

همسران مدونا خواننده آمریکایی

 

مدونا که در سال ۲۰۰۸ با گای ریچی کارگردان در ازدواجی ۷ ساله به سر می‌برد حوصله او را با تورهای جهانی‌اش و اینکه برای او و بچه‌ها زمان صرف نمی‌کرد سر برده بود. ریچی که ۱۰ سال از مدونا کوچکتر است زندگی آرامتری می‌خواست ولی تنش بین زوج تا جایی بالا رفت که در دسامبر ۲۰۰۸ از هم طلاق گرفتند.

دوست پسران مدونا خواننده آمریکایی

 

بعد از این طلاق مدونا تصمیم گرفت که دیگر نمی‌خواهد رابطه‌ای واقعی و محکم را تجربه کند و فقط با مردانی خواهد بود که از او کمترین انتظار را داشته باشد. مردانی که از او خیلی جوانتر باشند و به دنبال تفریح. او بلافاصله بعد از طلاق با پسری ۲۱ ساله همسن پسرش دوست شد که شغلش مدلینگ بود. او با کمک مدونا در مدلینگ به جایگاه بالایی رسید.

رازهای زندگی مدونا خواننده معروف آمریکایی

مدونا در جایی در پاسخ به انتقادها در مورد جوانی خسوس گفت تا وقتی که پسرها آنقدر بزرگ هستند که بتوانند لباسشان را خودشان بپوشند مشکلی وجود ندارد! خسوس رابطه خیلی خوبی با بچه‌های مدونا داشت ولی این مدونا را نگران می‌کرد چون می‌دانست که با وابستگی بچه‌ها جدایی از خسوس سخت خواهد بود. مدونا در اواخر ۲۰۱۰ از خسوس خسته شده بود و رابطه‌شان را به طرز بدی خاتمه داد.

مدونا و دوست پسرش

 

او بلافاصله رابطه بعدی‌اش را با یک رقاص ۲۳ ساله فرانسوی شروع کرد. براهیم زیبت مسلمان بود و با اینکه زبان انگلیسی را به خوبی نمی‌دانست در رابطه با مدونا مشکلی نداشت! ابراهیم و مدونا رابطه پرفراز و نشیبی داشتند که به جدایی بدی در سال ۲۰۱۲ ختم شد تا جایی که اگر اسم او جلوی مدونا به زبان آورده شود ملکه پاپ چیزی به سمت فرد پرتاب خواهد کرد.

مدونا و ابراهیم

 

مدونا بلافاصله با یک مدل دانمارکی ۲۵ ساله دوست شد ولی ۸ ماه بعد به او هم گفت بار و بندیلش را ببندد. بعد نوبت ابوبکر ۲۵ ساله رقاص بود که دارد بازی‌های مدونا شود. او ماه بعد ۶۰ ساله خواهد شد ولی به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها دست از شکار پسران جوان بردارد.

آیا این مطلب مفید بود؟ 7
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید