هیلاری سوانک هنرپیشه و تهیه کننده مشهور هالیوود که دوبار موفق به گرفتن جایزه اسکار شده است برای دومین بار مراسم عروسی اش را برگزار کرد. عروسی هیلاری سوانک با فیلیپ اشنایدر یکی از کارآفرینان موفق در دل طبیعت و به دور از هیاهو و فضای رسانه ای بوده است. آن ها زندگی مشترک خود را عاشقانه در کنار خانواده هایشان آغاز کردند.

عروسی هیلاری سوانک

هیلاری سوانک، هنرپیشه ۴۴ امریکایی که او را با فیلم ‌ هایی چون “عزیز میلیون دلاری” و پسرها گریه نمی‌ کنند” می‌ شناسیم ازدواج کرد.

هیلاری سوانک

هیلاری سوانک و همسرش

 

این بازیگر هفته گذشته در مراسمی خصوصی به دور از چشم خبرنگاران، با فیلیپ اشنایدر، بیزنس من و کارآفرین ازدواج کرد.

مراسم ازدواج هیلاری سوانک و همسرش در طبیعت

هیلاری سوانک و همسرش که هر دو از عاشقان طبیعت هستند، مراسم عروسی خصوصی خود را در دل جنگلی در کالیفرنیا امریکا با حضور خانواده و دوستان نزدیک برگزار کردند.

ماریشکا هارتیگی، دوست صمیمی سوانک و هنرپیشه سریال معروف نظم و قانون، ساقدوش این ستاره هالیوودی بود.

هیلاری سوانک

عروسی هیلاری سوانک در طبیعت

همسر هیلاری سوانک در انتظار عروسش

 

لباس عروسی هیلاری سوانک از برند معررف الی صعب، اختصاصی

برای او دوخته شده بود. سوانک در بخشی از مراسم عروسی اش هم پیراهن زیبایی از برند دیور بر تن داشت.سوانک دو بار موفق به گرفت جایزه اسکار شده است. او جایزه اسکار را برای بازی در فیلم‌ های «عزیز میلیون دلاری» در سال ۲۰۰۵ و «پسرها گریه نمی‌ کنند» در سال ۲۰۰۰ دریافت کرده است.

هیلاری سوانک

کودکان در مراسم عروسی هیلاری سوانک

هیلاری سوانک

هیلاری سوانک با لباس عروس در کنار پدرش

 

سوانک علاوه بر بازیگری به تهیه‌ کنندگی هم می‌ پردازد. این بازیگر ۴۳ ساله ۳ سال اخیر را از بازیگری فاصله گرفته بود تا از پدر بیمارش مراقبت کند. پدر وی یک جراحی سنگین برای پیوند ریه انجام داده است.

هیلاری سوانک

هیلاری سوانک و همسر دومش

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید