یک مرد ثروتمند انگلیسی تلاش می کند تا مغز خودش را منجمد کند و بعد از مرگش زنده شود. این تاجر انگلیسی اعتقاد دارد که بعد از مرگش دوباره متولد می شود او اندکی از پول خود را در این پروژه سرمایه گذاری می کند او می گوید شاید ۲۰۰ یا ۲۰۰۰ سال بعد بیدار شود و زندگی دوباره ای را تجربه کند در این پروژه اجساد داخل یخ بسته بندی می شوند و برای جلوگیری از لخته شدن خون در بدن مواد شیمیایی تزریق می شود.

زنده شدن مرد ثروتمند

منجمد کردن

 

زنده شدن مرد ثروتمند

یک مرد ثروتمند انگلیسی در تلاش است تا مغز خود را منجمد کند و پس از مرگش دوباره متولد شود. “سرماشناسی” یا “سرماپژوهی” دانش بررسی دماهای پایین یا تولید سرماست. در سرما شناسی بدن انسان تا دمای منفی ۱۹۶ درجه سانتی‌گراد سرد می‌شود. این روش در حال تبدیل شدن به راهی برای شکست مرگ است.

یک مرد ثروتمند انگلیسی معتقد است که درآینده‌ پس از مرگش دوباره بیدار خواهد شد و تجربیات جدیدی را در زندگی جدیدش کسب خواهد کرد زیرا قصد دارد با استفاده از دانش “سرما زیستی”مغز خود را به انسان دیگری بدهد.

زنده شدن مرد ثروتمند

مرد ثروتمند

 

این در حالی است که بسیاری از متخصصان معتقدند که این پروژه با موفقیت روبه‌رو نخواهد شد زیرا محققان تاکنون نتوانسته‌اند اندام‌های دیگری از قبیل “قلب” و “کلیه” را با موفقیت منجمد کنند. “دیوید” که قصد انجام این کار را دارد، در اواخر ۶۰ سالگی خودش است و اظهار کرده است که شاید مردم فکر کنند که من انسان نادانی هستم. ولی این پروژه به امتحان کردنش می‌ارزد.

ماجرای زنده شدن مرد ثروتمند بعد از ۲۰۰ سال

وی ادامه داد: من اندکی پول در این پروژه سرمایه‌گذاری خواهم کرد و  ممکن است ۲۰۰ یا ۲۰۰۰ سال بعد از خواب بیدار شوم و زندگی جدیدی را تجربه کنم. دیوید گفت: خانواده من هم از این اقدام من حمایت کردند و معتقدند که می‌توانم پولم را به هر نحوی خرج کنم. وی در این پروژه ۱۰۰ هزار دلار سرمایه گذاری کرده است. در وضعیت ایده‌آل، فرآیند منجمد کردن بدن فرد مرده دو دقیقه پس از ایست قلبی وی آغاز می‌شود.

زنده شدن مرد ثروتمند

زنده شدن مرد

 

در این فرآیند، اجساد در یخ بسته‌بندی می‌شوند و مواد شیمیایی به آن‌ها تزریق می‌شود تا از میزان لخته شدن خون در بدن آن‌ها کاهش یابد. تاکنون ۲۰۰۰ نفر در یک موسسه “سرمازیستی” در میشیگان ثبت نام کرده‌اند. بیش از این نیز ۱۰۰ حیوان خانگی و ۱۶۰ نفر در آزمایشگاه منجمد شده‌اند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید