یک مرد ماهیگیر ۲۵ ساله ای در حال ماهیگیری در حوالی تهرانسر بود که با پرتاب اشتباهی قلاب باعث فرو رفتن قلاب به صورت این مرد ۲۵ ساله شد و دچار خونریزی و درد و ناراحتی شد آتشنشانان در درمانگاه خضور داشتند و به کمک کادر درمانی عملیات خارج کردن قلاب ماهیگیری از صورت او را شروع کردند و با وسایل مخصوص قلاب را از صورت مرد ۲۵ ساله ماهیگیر خارج کردند.

مرد ماهیگیر

قلاب ماهیگیری در صورت مرد ماهیگیر

 

فرورفتن قلاب ماهیگیری به صورت مرد

ساعت ۱۱:۳۱ صبح روز گذشته پس از تماس مسئولان یک مرکز درمانی با سامانه ۱۲۵ و درخواست کمک از آتش‌نشانی، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران بلافاصله نیرو‌های عملیات ایستگاه ۱۰۴ را به درمانگاه صاحب‌کوثر واقع در میدان الغدیر روانه کرد.

ماجرای فرورفتن قلاب ماهیگیری به صورت مرد ۲۵ ساله

به گفته رضا پهلوانی فرمانده آتش‌نشانان اعزامی، مرد ماهیگیر بیست و پنج ساله در حال ماهیگیری به یکی از مکان‌های ماهیگیری حوالی تهرانسر رفته بود که پرتاب اشتباهی قلاب باعث فرو رفتن قلاب ماهی‌گیری در صورت وی، خون‌ریزی از محل گیرکردن قلاب و درد و ناراحتی این شخص شده بود.

مرد ماهیگیر

فرورفتن قلاب ماهیگیری به صورت مرد ۲۵ ساله

 

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان با حضور در درمانگاه بلافاصله به کمک کادر درمانی حاضر در محل با جلوگیری از خونریزی صورت مرد ماهیگیر، عملیات خارج کردن این قلاب ماهیگیری را آغاز کردند و با استفاده از وسایل مخصوص به آرامی قلاب را خارج کرده و مرد ماهیگیر را برای تکمیل درمان در اختیار کادر پزشکی این مرکز درمانی قرار دادند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید