مرسدس بنز میباخ S کلاس به‌غیراز آپشن‌های سفارشی که مستقیماً توسط دپارتمان لوکس مرسدس‌بنز ارائه می‌شوند، واقعاً به تجهیزات دیگری نیاز ندارد. البته این نظر اکثریت خریداران است ولی همیشه کسانی هستند که خودروی خود را با هزینه‌ی بیشتر، جذاب‌تر می‌کنند. مثلاً مالک این S600 خاص، خواهان خودروی منحصربه‌فردتری نسبت به نمونهٔ استاندارد کارخانه‌ای بوده است.

رونمائی از مرسدس بنز میباخ S600

به همین دلیل به کارگاه استیلث (Stealth) در کالیفرنیا مراجعه کرده و میباخ خود را به نمونه‌ای ۲رنگ (خاکستری و مشکی) تبدیل کرده است.

بنز

معرفی مرسدس بنز میباخ S600 با تیونینگ Stealth

اما تغییرات S600 سفارشی استلث، صرفاً در رنگ بدنه‌ خلاصه نمی‌شود و این سدان فوق لوکس آلمانی به رینگ‌های جدیدی هم مجهز شده، هرچند که ممکن است در نگاه اول به چشم نیایند. این رینگ‌ها که از سری فورجیاتو (Forgiato)، قطری برابر با ۲۴ اینچ دارند؛ به‌خوبی زیر گلگیرهای میباخ جای گرفته‌اند.

بنز

مرسدس بنز میباخ S600

غیر از این دو مورد، دیگر قسمت‌های خودرو بدون تغییر باقی مانده است. پس هنوز هم در زیر کاپوت آن، یک پیشرانهٔ ۶ لیتری V12 با ۲ توربوشارژر، ۵۲۰ اسب بخار قدرت و ۸۳۰ نیوتن متر قرار دارد.البته این اولین میباخی نیست که به رینگ‌های فورجیاتو مجهز شده است. همان‌طور که در گالری تصاویر قرار داده شده ملاحظه می‌کنید، رینگ‌های فورجیاتو روی نمونه‌های زیادی از محصولات قدیمی میباخ نصب شده‌اند.

این خودروها متعلق به زمانی هستند که میباخ به‌عنوان یک برند مستقل فعالیت می‌کرد اما سپس دایملر آن‌را منحل کرد و این نام باسابقه را در قالب بخش لوکس زیرمجموعه‌ی مرسدس بنز بازگرداند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید