با مسابقه استعداد یابی عصر جدید آشنا شوید

مسابقه عصر جدید یا همان مسابقه استعداد یابی احسان علی خانی تازه  ترین ساخته مجری خوش ذوق برنامه ماه عسل است  که این روزها بر روی آنتن شبکه سه سیما می رود  در ادامه  با عصر جدید بیشتر آشنا شوید

مسابقه استعداد یابی عصر جدید   با شعار کشف بهترین استعداد‌های ایرانی تولید شده است و در نتیجه تیم داوری برنامه در مورد شرکت‌کنندگان بسیار سخت‌گیرانه عمل خواهند کرد. رویا نونهالی ، آریا عظیمی‌نژاد، سیدبشیر حسینی و امین حیایی اعضای تیم داوری برنامه عصر جدید هستند .  که رویا نونهالی و امین حیایی از بازیگران شناخته شده‌ی سینما و تلویزیون ، آریا عظیمی نژاد موسیقی ‌دان و سیدبشیر حسینی، دیگر داور این مسابقه از اعضای هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما و دارای دکترای ارتباطات است.

مسابقه عصر جدید

احسان علی خانی در مسابقه عصر جدید

شیوه برگزاری مسابقه

شیوه برگزاری مسابقه عصر جدید بدین صورت است که داوران مسابقه هرکدام یک ستاره روشن دارند و با فشردن دکمه‌ی مقابل‌شان، ستاره‌شان را قرمز و رای‌ منفی‌شان را به شرکت‌کننده اعلام می‌کنند. هر داور و مجری برنامه، یعنی احسان علیخانی ، سه اعتبارنامه نیز دارند. اگر یک داور برای کسی اعتبارنامه‌ای صادر کرد، آن شرکت‌کننده وارد باشگاه مهارت برنامه خواهد شد، با توجه به تعداد اعتبارنامه‌ها، حداکثر پانزده نفر شانس دریافت اعتبارنامه دارند اما در نهایت فقط شش نفر انتخاب خواهند شد.

حال، در مجموع پنج حالت برای رای‌هایی که داوران می‌دهند وجود دارد. حالت اول چهار رای سفید است. در این حالت شرکت کننده به  فینال همان شب  راه پیدا می‌کند. حالت دوم، سه رای سفید و یک رای قرمز است، شرکت‌کننده در این حالت نیز مستقیما به فینال همان شب راه پیدا می‌کند. حالت سوم، دو رای سفید و دو رای قرمز است.

مسابقه عصر جدید

داوران مسابقه عصر جدید

در این حالت به دلیل تساوی آرا از حضار درون استودیو نظرخواهی خواهد شد، در صورتی که حضار رای مثبت بدهند، شرکت‌کننده به  فینال همان شبراه پیدا خواهد کرد. حالت چهارم، یک رای سفید و سه رای قرمز است. شرکت‌کننده در این حالت حذف خواهد شد، مگر اینکه داوران برای او اعتبارنامه‌ای صادر کنند. در حالت پنجم شرکت‌کننده چهار رای قرمز خواهد گرفت و حذف خواهد شد اما همچنان شانس دریافت اعتبارنامه را دارد.

 

نحوه حضور در مسابقه عصر جدید

علاقه ‌مندان به حضور در برنامه  عصر جدید باید قوانین مربوط به ثبت‌نام را از طریق صفحه اصلی سایت این برنامه مطالعه کنند. نکته قابل توجه این است که همچنان امکان ارسال ویدیو برای شرکت در فصل‌های بعدی وجود دارد. انتخاب شرکت‌کننده‌های حاضر در برنامه سه بخش اصلی داشته است. اول‌بار یک هیئت انتخاب ۲۰ نفره ویدیوهای ارسالی مردم را بررسی کرده‌اند.

در بخش دوم از انتخاب‌شده‌ها برای راستی‌آزمایی به استودیو عصر جدید دعوت شده‌ است. در انتها نوبت به اجرای اصلی در برابر، دوربین‌ها، داوران و حضار در استودیو فرا می‌رسد. در هر قسمت از برنامه، ۷ شرکت‌کننده روی صحنه خواهند رفت. از این هفت نفر، تعدادی به فینال همان برنامه راه پیدا خواهند کرد. از این عده‌ی حاضر در فینال هر شب، دو نفر به مرحله فینال اصلی (فصل دوم) راه پیدا خواهند کرد.

مسابقه عصر جدید

احسان علی خانی مجری و تهیه کننده مسابقه عصر جدید

این دو شرکت کننده یکی‌شان توسط رای داوران و دیگری توسط رای مردم در اپلیکیشن روبیکا انتخاب خواهد شد. فصل اول برنامه عصر جدید در مجموع ۲۶ قسمت است، در این ۲۶ قسمت پنجاه و دو نفر توسط داوران و مردم، دو نفر توسط تیم برنامه‌ساز و شش نفر به واسطه‌ی اعتبارنامه‌ها به فصل دوم یا فینال راه پیدا خواهند کرد. این یعنی حضور شصت استعداد برتر در فصل دوم برنامه‌ی عصر جدید.

 

 

                                                            

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید