صفحه اینستاگرام مسابقه سریالی 13 شمالی به کارگردانی علیرضا امینی دیروز با انتشار تصاویری از مهدی طارمی در جمع بازیگران حاضر در این مسابقه نوشت: «حضور مهدی طارمی در فیلم مسابقه ١٣ شمالی یکی از اتفاق‌های خوبی بود که در این پروژه افتاد. بچه‌ها حسابی به مهدی روحیه دادند و ....» این سریال از اول مردادماه امسال و یک ماه بعد از پایان سریال شهرزاد با محوریت مسابقه میان سلبریتی‌ها وارد شبکه نمایش خانگی شد.

همبازی شدن سحر قریشی و مهدی طارمی

سحر قریشی ، کامبیز دیرباز ، هادی کاظمی ، سمانه پاکدل ، بهاره افشاری ، محمدرضا هدایتی، لیلا اوتادی ، حمید گودرزی و امیرحسین آرمان از جمله چهره‌های حاضر در این مسابقه هستند. حمید گودرزی هم به‌عنوان داور مسابقه میان بازیگران زن و مرد داوری می‌کند. اما ماجرای سحر قریشی و مهدی طارمی، از دیده‌شدن آنها در دوحه قطر شروع شد؛ ویدیویی که مدت‌ها در شبکه‌های مجازی دست ‌به‌دست شد.

13 شمالی

مسابقه 13 شمالی

 

آن روزها کاربران با هیجان صفحات را بالا پایین می‌کردند تا درباره تایید و تکذیب آن چیزی دستگیرشان شود، اما نه سحر قریشی و نه مهدی طارمی، هیچ‌کدام در این‌باره حرفی نزدند. آنها سکوت کردند تا به قولی آب‌ها از آسیاب بیفتد، اما با گاف دوباره سحر قریشی و انتشار یک عکس در اینستاگرام همه شایعات و حرف و حدیث‌ها یک‌بار دیگر جان گرفت.

کاربران با مقایسه عکس او با عکس مهدی طارمی و یکی بدون انگشتری که هر دو به دست داشتند، خیلی سریع مچ آنها را گرفتند. آنها باز هم هیچ نگفتند و ترجیح دادند تا هر چیزی که هست مثلا یک راز سر به مهر باشد. حالا هم که هر دو میهمان یک مسابقه سریالی هستند که البته تا به حال هم حاشیه کم نداشته است؛ مثل همین چند وقت قبل که سکانس سانسورشده از خوانندگی سحر قریشی در این سریال سر و صدای زیادی به پا کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟ 14
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید