مسیح علینژاد یکی از خبرنگاران ایرانی است که مقیم آمریکا است. او در شبکه های خارجی همیشه علیه ایران صحبت کرده است و گزارش های ضد ایرانی منتشر کرده است اما همیشه دستش رو می شود و جالب است که باز هم به این رسوایی ها ادامه می دهد! مسیح علینژاد متولد سال ۵۵ است. او در خارج از کشور به عنوان فعال حقوق زنان شناخته می شود.

مسیح علی نژاد
مسیح علی نژاد و باند شیادش

 

شیادی عجیب مسیح علی نژاد

شاپرک شجری‌زاده را به یاد دارید که خیلی اتفاقی از یک دروغگوی بلوار خلوت قیطریه تبدیل به «دختر انقلاب» شد و مردم را با دغلکاری گریاند و بعد مشخص شد دوستی علینژاد با شجری‌زاده حداقل از یکسال قبل آغاز شده؟! عجیب این‌جاست این‌بار هم یاسمن آریانی، دختری که در فیلم اولین نفری‌ست که با هراس اعلام می‌کند او را گرفته‌اند طبق شواهد از اعضای کمپین و از دوستان قدیمی مسیح علینژاد است و البته ایشان « بازیگر تئاتر » نیز هستند!

نوشین زرگری نوشت: دو روز پیش در پیج اینستاگرام مسیح علینژاد فیلمی منتشر شد از چند جوان داخل یک ون که با جمله‌ی «سلام مسیح ما را گرفتند» شروع می‌شود و افراد داخل ون خودشان را معرفی می‌کنند.

اولین نفر می‌گوید «من یاسمن آریانی هستم» تا نفرات بعدی. فیلم بعد از یک ساعت از صفحه اینستاگرام مسیح علینژاد پاک می‌شود با این توضیح که خانواده‌های این افراد را تهدید کرده‌اند که نباید اسم‌شان برده شود.

چند ساعت بعد در توییتر این فیلم توسط دوستان صمیمی مسیح علینژاد پخش می‌شود و جالب است که علینژاد که فیلم را با توجیه بالا پاک کرده از دوستان خود نمی‌خواهد فیلم را پاک کنند و فیلم بیشتر و بیشتر منتشر می‌شود. اما چرا فیلم از اینستاگرام مسیح علینژاد پاک می‌شود، اما در توییتر پخش می‌شود؟!

مسیح علی نژاد
رسوایی مسیح علی نژاد

 

کامنت های جالب در اینستاگرام مسیح علی نژاد

در پیج اینستاگرام علینژاد، کامنت‌های زیادی توسط افراد گوناگون منتشر می‌شود مبنی بر این‌که در آن ساعت روز جلوی تئاتر شهر حتا پرنده هم پر نمی‌زده و اصولا تظاهراتی در کار نبوده که بخواهد منجر به دستگیری این چند نفر بشود. در کامنت‌های دیگر، دوستان یکی از این افراد بار‌ها متذکر می‌شوند که این فیلم مربوط به قبل است و وقتی تعداد کامنت‌های رسوا کننده زیاد می‌شود و البته علینژاد هم که حواسش نبوده و سوتی سهمگینی داده و نوشته همین الان فیلم به دستم رسیده، اما فیلم با زیرنویس انگلیسی و از قبل آماده شده، آپلود شده و گند قضیه درآمده که فیلم «همین الان به دستش نرسیده» و متعلق به چند روز پیش‌تر است، فیلم را پاک می‌کند، ولی در توییتر از دوستان خود نمی‌خواهد فیلم را منتشر نکنند در صورتی‌که اگر خطری برای این افراد بوجود بیاید مقصر اصلی علینژاد است که از اکانت‌های معدودی که در توییتر فالو می‌کند و باهم طبق کامنت‌های موجود صمیمی هستند و این فیلم را پخش کرده‌اند، نمی‌خواهد که فیلم را بردارند!

کثافت‌کاری باند شیاد شاپرک شجری‌زاده

شاپرک شجری‌زاده را به یاد دارید که خیلی اتفاقی از یک دروغگوی بلوار خلوت قیطریه تبدیل به «دختر انقلاب» شد و مردم را با دغلکاری گریاند و بعد مشخص شد دوستی علینژاد با شجری‌زاده حداقل از یکسال قبل آغاز شده؟! عجیب این‌جاست این‌بار هم یاسمن آریانی، دختری که در فیلم اولین نفری‌ست که با هراس اعلام می‌کند او را گرفته‌اند طبق شواهد از اعضای کمپین و از دوستان قدیمی مسیح علینژاد است و البته ایشان «بازیگر تئاتر» نیز هستند! و باز هم این‌بار قرار بود از حلقه‌ی همکاران علینژاد شخص دیگری این‌بار و باز هم به دروغ بعنوان «قهرمان تظاهرات» به مردم قالب شود.

چرا این فیلم توسط دوستان مسیح علینژاد در توییتر به دروغ در ساعتی که جلوی تئاتر شهر هیچگونه تظاهراتی نبوده و مربوط به روزی دیگر بوده با همدستی علینژاد بعنوان «دستگیری در تظاهرات» به مردم نمایش داده می‌شود؟! این فیلم در بین مردم ایجاد هراس فراوانی کرد و طبق معمول مانند ماجرای شاپرک شجری‌زاده افراد زیادی باز هم با این فیلم ساختگی گریه کردند.

باز هم تاکید می‌کنم مسیح علینژاد چطور فیلم را از اینستاگرام خود پاک می‌کند، ولی از صمیمی‌ترین دوستان/همکاران خود در توییتر نمی‌خواهد این فیلم را منتشر نکنند؟! سوال بعدی، مسیح علینژاد تا کی قرار است به دروغ‌های خود ادامه بدهد و عده‌ای معلوم‌الحال روی رسوایی‌های پی در پی و فیلم‌های ساختگی او ماله بکشند؟! شرم نمی‌کنید از فریب مردم و بازی کردن با احساسات آن‌ها برای رسیدن به اهداف خود و دیده شدن؟!

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید