مراسم تشییع پیکر سیدمصطفی موسوی مجری تلویزیون امروز صبح چهارم خرداد در مسجد صداوسیما برگزار شد.

پیکر مجری تلویزیون با اشک‌های مردم تشییع شد

این مراسم با حضور جمعی از مجریان ، مدیران و برنامه سازان صداوسیما از جمله غلامرضا میرحسینی، رسالت بوذری ، وحید ایمانی، حسین رفیعی، نیما کرمی ، حسن سلطانی، ایرج محمدی، مهران رسام، جواد یحیوی، اقبال واحدی، اردشیر منظم، امیرحسین مدرس، منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما ، محمدمهدی عسگرپور مرتضی یراقبافان در جمع مجریان هنرمندان و مدیران حضور داشتند.

اقبال واحدی در این مراسم عنوان کرد: ما درباره او نمی گویم مصطفی موسوی  آنقدر برای ما نزدیک بود که با نام کوچک صدایش می زنیم. مصطفی موسوی از چهره هایی بود که تلویزیون زمانی که به چهره های خاص من مصطفی در سال ۷۳ با هم صبح بخیر ایران را اجرا کردیم و من هنوز باورم نمی شود که او نیست چون جوان هم بود. مصطفی در بین ما بسیار ویژگی های نیکو به جای گذاشت و بعید می دانم حتی کسی از او دلخور باشد.

امیرحسین مدرس نیز در این مراسم عنوان کرد: همه ما می دانیم که شغل مصطفی چه بود و چه کار کرد و اگر اینجا جمع شده ایم به خاطر شغل و سمت های او نبود بلکه به این دلیل بود که او رفیق همه ما بود.

وی بیان کرد: عشق کسی مثل حضرت سیدالشهدا در دل او بود و ای کاش فرصتی بود تا اینجا صدای او و اشعاری که می خواند پخش می شد و با آن صدا گریه می کردیم. ما حقیقتا عزیز و رفیقی را از دست دادیم و خداکند مرگ ما هم با عزت باشد.

مدرس در این مراسم شعری را برای مصطفی موسوی خواند که با اشک های خودش و جمعیت حاضر همراه شد. رسالت بوذری نیز با بیان اینکه حالش خوب نیست، اطهار کرد: سیدمصطفی موسوی یکی از چند مجری اول تلویزیون در زمانی بود که سیما این همه شبکه های متعدد نداشت. او با چهره دلخواستهو دوست داشتنی اش محبت ویژه ای ایجاد کرد اما فارغ از اینها او محبت امام حسین را در دل داشت وامشب سیدالشهدا از فرزندش پذیرایی می کند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید