ترند رنگ مو در سال 2021 کدامند

آیا با ترند رنگ مو 2021 آشنایی دارید؟ انتخاب رنگ مو 2021 مناسب در زیبایی چهره تاثیر فراوانی دارد و باعث می شود صورت بازتر و موهای فرد زیباتر از قبل به نظر برسد. برای رنگ کردن موها باید نکاتی را رعایت کنید و رنگ مویی را انتخاب کرده که به دیگر اجزای صورت شما هماهنگ باشد و همچنین با پوست چهره منطبق شود تا ظاهر جذاب و زیبایی به شما ببخشد و شما با رنگ کردن موهایتان احساس پشیمانی نکنید.

مطلب زیر به جهت آشنایی شما عزیزان با ترند رنگ مو 2021 جمع آوری شده است امیدواریم مفید واقع شود :

ترند رنگ مو 2021

قصد داریم در این بخش ترند رنگ مو 2021 را مورد بررسی قرار بدهیم. با توجه به اینکه رنگ مو نقش زیادی در زیبایی افراد دارد هر ساله رنگ های متقاوتی باب می شود و افراد تمایل دارند که موهای خود را به آن رنگ دربیاورند. ترند ررنگ مو 2021 ترکیبی از رنگ هاس شاد و سرزنده است می توانید در ادامه ترند رنگ مو 2021 را مشاده کنید

رنگ موی مشکی پر کلاغی

رنگ مو 2021

رنگ مو 2021

مشکی پرکلاغی به عنوان یک مدل رنگ مو 2021 شاید در نگاه اول ساده به نظر برسد اما این طور نیست. تنالیتۀ رنگ موی مشکلی، گسترده تر از آن است که در وهلۀ اول به ذهن می آید و اینکه شما بتوانید به آن سیاهی و درخشش مناسب دست پیدا کنید، یک نکتۀ مهم درمورد رنگ موی مشکی این است که حدود ۶ ماه روی موهای شما باقی می ماند و ثبات زیادی دارد. علاوه بر این، از آنجا که رنگی کلاسیک محسوب می شود، همیشه می توان از آن استفاده کرد و لذت برد. این رنگ به معنای واقعی کلمه، همیشه زیبا و مد روز است!

رنگ موی قهوه ای شکلاتی

رنگ مو 2021

رنگ مو 2021

رنگ موی شکلاتی تیره یکی از پر طرفدار ترین رنگ موها در سال 2021 است که می توانید به به آسانی درخانه روی موهای خود قرار دهید و رنگ مویی فوق العاده زیبا و جدید داشته باشید. در حقیقت این رنگ مو جز رنگ موهای طبیعی می باشد که برای هر سن و سالی مناسب بوده ودر تمام فصلهای سال مورد استفاده قرارمی گیرد .

رنگ مو خرمایی برنزی

رنگ موی برنز خرمایی

رنگ موی برنز خرمایی

برای زیبا تر شدن ودرخشیدن رنگ موی تیره خود می توانید از چند تکه هایلایت خرمایی برنزی بر روی موهای خود استفاده کنید بکار بردن این رنگ زیبا به تنهایی بر روی موهایتان باعث می شود چهره ای جوان تر داشته باشید .

رنگ موی قرمز مسی

رنگ موی قرمز مسی

رنگ موی قرمز مسی

رنگ موی قرمز مسی با تمام انواع رنگ پوست، ترکیب خوبی ایجاد می کند، اما به خصوص برای افرادی مناسب است که پوست روشنی دارند. همچنین این رنگ موی سال ۲۰۲۱ با انواع هایلایت های بلوند، ترکیب زیبا و جذابی را ایجاد می نماید تا در هر جمعی که هستید، بدرخشید.

بالیاژ پاستلی

بالیاژ پاستیلی

بالیاژ پاستیلی

دردنیای رنگ ها، بالیاژ فقط یک رنگ مو نیست، بلکه نوعی تکنیک هایلایت مو محسوب می شود و در اولین بار در دهۀ نود میلادی به کار گرفته شد و اگر قبل از این که موهایتان را رنگ کنید این نوع هایلایت را روی آن ها پیاده کرده باشید، ترکیب بسیار زیبایی حاصل خواهد شد.

همچنین بخوانید:

هایلایت پول

هایلایت پول

هایلایت پول

برای رسیدن به این مدل از هایلایت، در اطراف صورت باید دسته های بزرگی از مو انتخاب شده و روشن شوند. در باقی بخش های سر نیز سایه های روشن تنها در بخش های انتهایی موها دیده می شود. این مدل از رنگ مو در حال حاضر در بسیاری از آرایشگاه های اروپا و آمریکا رواج دارد. بسیاری علت محبوبیت این هایلایت را، بازی با نور و سایه ها در اطراف صورت می دانند.

هایلات چانکی

هایلایت چانکی

هایلایت چانکی

هایلایت های چانکی یکی از ترندهای محبوب رنگ مو در دهه ۸۰ میلادی بودند که در سال ۲۰۲۱ بار دیگر، باز خواهند گشت. در این هایلایت، تکه های روشن شده مو باید چیزی میان یک الی دو اینچ ضخامت داشته باشند و باید کنتراست قوی با زمینه طبیعی موها ایجاد کنند. برای هایلایت می توان از رنگ موهای بلوند و یا رنگ های روشن طبیعی استفاده کرد.

شن های تروپز

شن های تروپز

شن های تروپز

رنگ موی شن های تروپز رنگ مویی نه کاملا خاکستری و نه کاملا طلایی است. درست مانند زیبایی اعجاب انگیز شن و ماسه های ساحل، ترکیب زیبا و منحصر به فردی از هر دو رنگ است. این رنگ موی جذاب مخلوطی از تکنیک های هایلایت و مید لایت مختلف است که می تواند ترکیب چند بعدی از سایه های گرم شن های ساحلی و تناژ های سرد بژ را به وجود آورد.

رنگ موی آلپ یخی

آلپ یخی

آلپ یخی

رنگ موی آلپ یخی بسیار جذاب و در عین حال قوی است. استفاده از تقویت کننده های مو به افراد دوستدار این مدل از رنگ مو، توصیه می شود. هایلایت یخی با استفاده از تکنیک های فولیاژ یا بالیاژ بدست می آید. این رنگ مو بُعد کمینه را در پایه خود و با استفاده از پوشش کامل رنگ بلوند در تمامی طول مو، حفظ می کند. پس از آن و با استفاده از یک تونر، رنگ بلوند خاکستری ایجاد شده و رگه هایی از رنگ آبی در آن نیز در نظر گرفته می شود.

رنگ موی بلوند قارچی

بلوند قارچی

بلوند قارچی

رنگ موی بلوند قارچی هم برای افراد با پوست سبزه وهم افرادی که پوست روشنی دارند مناسب است. رنگ موی بلوند قارچی یکی از محبوب ترین هایلایت ها در جهان است. این رنگ مو در واقع ترکیبی از تناژهای مختلف قهوه ای روشن، بژ و خاکستری است. رنگ خاکستری در این ترکیب غالب است.

رنگ موی سیاه طلایی

رنگ موی سیاه طلایی

رنگ موی سیاه طلایی

رنگ موی سیاه طلایی ترکیبی از رنگ تیره با هایلایت طلایی روشن است که تضاد بین این دورنگ سبب منحصر به فردی آن شده است. این هایلایت ترکیبی از تناژهای مختلف رنگ طلایی است که می تواند ابعاد ظریف و مختلفی را در زیر نور ایجاد کند و درخشش منحصر به فردی را به موهای شما ببخشد. هم چنین ترکیب این هایلات در کنار رنگ سال ۲۰۲۱ که خاکستری و زرد است، بسیار جذاب خواهد بود.

رنگ موی بیبی لایت

رنگ موی بیبی لایت

رنگ موی بیبی لایت

برای به وجود آوردن این رنگ مو زیبا ومحبوب کافی است که دو سایه مختلف روشن را بر روی پایه قهوه ای متوسط استفاده کنید. تناژهای مختلف رنگ بلوند در کنار تکنیک بیبی لایت می تواند گرما و انرژی فصل بهار را به ظاهر شما هدیه کند. در این سبک هایلایت مو در اطراف صورت شما، روشن تر از سایر بخش هاست؛ حالتی که در چهره کودکانی که با موهای بلوند متولد می شوند شاهد هستیم.

رنگ مو صورتی پاستلی

رنگ موی صورتی پاستیلی

رنگ مو صورتی پاستیلی

رنگ موی صورتی پاستلی یا رنگ موی تافی بسیار جذاب و رؤیایی است که بعضی از خانم ها به این نوع رنگ مو علاقه دارند رنگ صورتی موجب بهبود افسردگی، تقویت روحیه و کاهش خستگی می شود.

همچنین به فرد احساس شادابی و نشاط ونیز ظاهری عروسکی خواهد بخشید.

رنگ موی کاراملی

رنگ موی کاراملی

رنگ موی کاراملی

رنگ مو کاراملی جزو رنگهایی با تنوع بسیار زیاد است. رنگ موی کاراملی، جایی میان طیف رنگ های بژ بلوند و طلایی دارد. جذاب تر از رنگ موی یکدست کاراملی، هایلات های تیره و روشن کاراملی است که روی انواع اقسام رنگ های قهوه ای از تیره تا روشن جلوۀ فوق العاده جذابی به شما می بخشد. هایلایت های کاراملی، زمانی که لابه لای موهای فرفری یا در میان موهای بافته شده ریز و درشت قرار میگیرند، می درخشند و باعث جذابیت فرد می شوند.

بالیاژ مو شاه بلوطی

بالیاژ مو شاه بلوطی

بالیاژ مو شاه بلوطی

ترکیب رنگ مو قهوه ای با هایلایتهای شاه بلوطی هم یکی دیگر از انتخابهای مناسب برای شروع فصل زمستان و سال نو میلادی 2021 است. این رنگ می تواند روشنی و گرمای فوق العاده ای را برای موها و چهره ی شما ایجاد کند . مطمئنا در سال 2021، بالیاژ مو شاه بلوطی یکی از محبوبترین رنگ موهای زنانه و دخترانه خواهد بود.

رنگ موی بلوند عسلی

رنگ موی بلوند عسلی

رنگ موی بلوند عسلی

رنگ موی بلوند عسلی: مناسب افرادی است که رنگ پوست متوسط روشن و چشمانی تیره دارند از آرایشگر خود بخواهید که هایلایت عسلی روی ریشه های تیره موهای شما انجام دهد.

رنگ مو نقره ای

رنگ موی نقره ای

رنگ مو نقره ای

رنگ موی نقره ای بلوند همراه با هایلایتهای تیره و چشمان روشن بسیار ترکیب زیبایی بوجود می آورد.

رنگ مو بلوند طلایی روشن

رنگ موی بلوند طلایی

رنگ موی بلوند طلایی

رنگ مو بلوند طلایی به شما نشان می دهد که لوکس بودن در دنیای مد چیست. این ترکیبی چند بعدی از رنگهای عسلی طلایی و کره ای است که به نظر میرسد مناسب برای دختران با رنگ پوست روشن و رنگ چشم قهوه ای خاکستری و آبی است

بالیاژ شاه بلوطی

بالیاژ بلوطی

بالیاژ بلوطی

بالیاژ شاه بلوطی گر چه به عنوان سایه ای از رنگ قهوه ای شناخته شده است اما بر روی موهای مختلف دارای سایه های مختلفی بوده و ممکن است روشن تر، تیره تر، گرم و یا سرد دیده شود. اما در حالت کلی دارای رنگی قهوه ای و متمایل به برنزی و یا کمی قرمز است ودرخشش بسیار زیبایی را برای موها ایجاد می کند.

رنگ مو بلوند دودی

رنگ موی بلوند دودی

رنگ موی بلوند دودی

رنگ مو و هایلایت بلوند دودی تیره برای موهای مشکی بسیار مناسب است و جزو طیف های رنگی گرم محسوب میشود که برای خانم هایی با پوست های سرد مناسب است. رنگ مو بلوند دودی روشن طیف سفیدتری نسبت به دودی معمولی دارد که بیشتر برای خانم هایی با پوست روشن مناسب است.

بالیاژ مو به رنگ قهوه ای

بالیاژ قهوه ای

بالیاژ مو به رنگ قهوه ای گرم

این مدل مناسب کسانی است که خاصیت چندبعدی بودن و تضاد را در عین نگهداری آسان می خواهند. بالیاژ مو به رنگ قهوه ای بسیار زیبا است .

بلوند فولیاژ

بلوند فولیاژ

بلوند فولیاژ

این رنگ مو در نوع خودش بی نظیر است و مطمئنا افراد زیادی را جذب خودش می کند. از ویژگی های این رنگ می توان به نگه داری راحت آن اشاره کرد. این مدل از رنگ مو، به صورت ترکیبی که دکلره به دست آمده است یعنی در بخش هایی از آن، دکلره کار شده است. این مدل رنگ مو بیشتر مناسب موهای تیره می خورد که می خواهند تغییری در رنگ موهای خود ایجاد کنند و جذاب تر به نظر برسند. این رنگ مو را می توانید در رنگ های مشکی تا طلایی تیره به کار ببرید.

رنگ مو بلوند عسلی

رنگ مو بلوند عسلی

رنگ مو قهوه ای شکلاتی تیره

رنگ مو شکلاتی تیره

رنگ مو بلوند ریشه دار

رنگ موی بلوند ریشه دار

رنگ موی روژ

رنگ موی روژ

رنگ موی دودی بنفش

رنگ موی دودی بنفش

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
گالری تصاویر
لینک های مرجع
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید