مجموعه تلوزیونی آچمز به کارگردانی مهرداد خوشبخت تهیه‌کننده حسین آقا هرندی در شبکه سه سیما تولید شده است و فیلم برداری آن تا اردیبهشت ماه امسال ادامه داشت . موضوع سریال آچمز از نظر تهیه کننده در واقع سریالی درام با موقعیت های اجتماعی و گه گاهی طنز است که تا اردیبهشت ماه فیلمبرداری آن در لوکیشن‌های مختلف شهر تهران انجام شد. اگر بخواهیم در خصوص داستان سریال آچمز صحبت کنیم باید بگوییم که در این سریال  مصیب پس از ۴۵ سال متوجه  می‌شود که تنها فرزند خانواده نیست لذا برای پیدا کردن گمشده سالیان دور مادرش راهی تهران می گردد اما خودش هم گمشده بزرگتری دارد که آن عزت و احترام است . لذا مجبور می‌شود نا بین این دو گمشده یکی را انتخاب کند و در اینجاست که داستان های متفاوتی برای سریال آچمز ساخته می شود .

بازیگران و عوامل سریال آچمز

هومن برق نورد در سریال آچمز

هومن برق نورد در سریال آچمز

سریال آچمز و داستان جالبش

سریال آچمز و داستان جالبش

هم اکنون سریال آچمز از شبکه سه سیما پخش می شود که جایگزینی برای سریال گاندو می باشد . در مجموعه تلویزیونی آچمز بازیگران متعددی بازی کردند که از جمله بازیگران سریال آچمز می‌توان به هومن برق نورد ، امیرحسین رستمی ، سید مهرداد ضیایی ، مهران رجبی ، سارا خوئینی ها ، بیتا سحرخیز ، مهوش صبرکن ، پریسا مقتدی ، سهند جاهدی ، هادی عطایی فر ، احمدرضا اسعدی و مونا اسکندری اشاره کرد .

امیرحسین رستمی و سریال آچمز

امیرحسین رستمی و سریال آچمز


عوامل سریال آچمز عبارت‌اند از تهیه‌کننده: حسین آقا هرندی، کارگردان: مهرداد خوشبخت، طراح و نویسنده: سعید فرهادی، مجری طرح: سپیده پورکیانی، بازیگردان: هومن برق‌نورد، مدیر تولید: رضا نصیری‌نیا، مدیر برنامه‌ریزی: سیدعلی هاشمی، طراح صحنه: امیر زاغری، طراح لباس : نازنین توسلی، مدیر تصویربرداری: بهنام کریمی، صدابردار: امیر پرتوزاده، طراح گریم : امید گل‌زاده، تدوین: محمد حسین غضنفری و هانی گلشن‌فر، طراح و ترکیب صدا: آرش اسحاقی، منشی صحنه: ساناز فرهانی، مدیر تدارکات: حمید پریز، ناظر کیفی تولید: حمیدرضا شیروانیان، ناظر کیفی نگارش:امیررضا پوروزیری، عکاس:مهسا طیب طاهر، مشاور رسانه‌ای: میلاد نجفی.

سریال آچمز در شبکه سه

سریال آچمز در شبکه سه

سریال آچمز در شبکه سه سیما

سریال آچمز در شبکه سه سیما

پخش سریال آچمز از شنبه ۲۲ تیرماه آغاز شده است و هر شب ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه به روی آنتن می رود باز پخش آن در سه نوبت می باشد که یکی از آنها ۳۰ دقیقه بامداد دیگری نه و نیم صبح و دیگری دو و نیم بعد از ظهر روزه بعد است .

آیا این مطلب مفید بود؟ 11
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید