بهروز مفید به عنوان تهیه کننده های سریال های تلوزیونی از شروع تصویربرداری سریال تلویزیونی محکومین 2 خبر داده است و فصل دوم سریال محکومین با فیلمبرداری اپیزود "مادر" در احمدآباد مستوفی آغاز شد. بهروز مفید تهیه کننده این مجموعه گفته است که محکومین 2 در 40 قسمت 50 دقیقه ای و در منطقه اسلامشهر کلید خورده است و گروه تولید در منطقه احمد آباد مستوفی در مغازه و خانه مشغول کار هستند.

سریال محکومین 2

سریال محکومین 2

در سریال محکومین 2، هر قسمت یک اپیزود را تشکیل می دهد که هر اپیزود دو بازیگر اصلی دارد که تعداد قسمت و تعداد بازیگر این سریال از محکومین 1 بیشتر بوده به نحوی که فصل دوم از این سریال در حدود 500 بازیگر در آن به ایفای نقش خواهند پرداخت که که ۸۰ نفر ایفاگر نقش اصلی و مابقی بازیگران فرعی محکومین خواهند بود. بهروز مفید درباره ترکیب بازیگران در این سریال گفته است که لیلا زارع و سپیده خداوردی که در فصل یک به عنوان بازیگران اصلی بازی می کردند، در این پروژه حضور نخواهند داشت اما تا چند روز آینده بازیگران اصلی سریال که در حکم مددکاران قضایی هستند، معرفی می‌شوند.

کوروش تهامی و سریال محکومین 2

کوروش تهامی و سریال محکومین 2

بازیگران و عوامل سریال محکومین 2

بیژن بنفشه خواه ، کورش تهامی ، محمود جعفری ، حسین محب اهری، نگار عابدی ، محمد شیری ، علیرضا جعفری ،  سیما تیرانداز ، رابعه مدنی، شهره لرستانی از جمله بازیگران سریال محکومین 2 هستند و این سریال از شبکه یک پخش خواهد شد. در فصل یک موضوع اصلی این سریال در خصوص محکومین مجازات جایگزین زندان بود که در این فصل بنا به گفته تهیه کننده در معرفی سریال محکومین 2، قرار است نیمی از این سریال به بررسی بحران های خانواده و طلاق بپردازد. بهروز مفید کارگردان این سریال را سیدجمال سید حاتمی معرفی کرده است و هم چنین بهروز مفید اعلام کرده است که مجید اسماعیلی پارسا و امیرمحمد عبدی کار نگارش فیلم نامه را بر عهده دارند و از عوامل سریال محکومین 2 می باشند.

سریال محکومین 2

سریال محکومین 2

سریال محکومین 2

سریال محکومین 2

آیا این مطلب مفید بود؟ 3
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید