هم بازی ملودرام عاشقانه نوروزی شبکه دو سیما

سریال همبازی ، از جمله سریال های در حال ساخت برای نوروز 1400 است که قرار است در ایام نوروز از شبکه دوم سیما پخش شود این سریال 25 قسمتی که در تهران و شهرستان گرمسار فیلمبرداری شده است به تهیه کنندگی نوید محمودی ، کارگردانی سروش محمد زاده و نویسندگی وحید حسن زاده و مریم اسمی خانی تولید شده است .تانما در این مطلب ضمن معرفی سریال هم بازی شما را با بازیگران و عوامل این سریال آشنا می کند.

سریال هم بازی

معرفی سریال هم بازی

معرفی سریال هم بازی

هر سال نوروز که نزدیک می شود شبکه های مختلف رسانه ملی پیشکشی نوروزی را به مخاطبین خود تقدیم می کنند. سریال هم بازی پیشکش نوروزی شبکه دوم سیما به مخاطبان خود است؛ یک ملودرام عاشقانه که سعی کرده است با به کارگیری بازیگرانی مطرح و متنوع اثری دیدنی و مخاطب پسند را برای شب های نوروز 1400 به تصویر بکشد. کارگردانی این اثر تلویزیونی به عهده سروش محمد زاده و تهیه کنندگی آن به عهده نوید محمودی است این سریال نوروزی که در 25 قسمت 45 دقیقه ای تهیه و تولید شده است به قلم وحید حسن زاده و مریم اسمی خانی نگاشته شده است.

خلاصه داستان سریال هم بازی

سریال هم بازی یک اثر تلویزیونی اجتماعی در ژانر ملودرام عاشقانه است که در آن تلاش شده است در فضایی جدید و با قصه ای اجتماعی نگاهی به روابط جوانان اشتغال و هویت آنها داشته باشد و قصه شخصیتهای اصلی و کلیدی این سریال پیرامون مسایل روز جوانان و مشکلات و دغدغه های آنها است موضوعی که در شبکه دوم سیما بارها و بارها مطرح شده است اما این بار با نگاهی تازه و داستانی متفاوت جوانان و مسایل آنان به تصویر کشیده شده است .

سریال هم بازی

خلاصه داستان سریال هم بازی

بازیگران و عوامل سریال هم بازی

از بازیگران سریال هم بازی می توان به بازیگران و چهره هایی چون دیبا زاهدی ، حسین مهری ، کامران تفتی ، نیلوفر کوخانی ، مریم مومن ، امیر کاظمی ، ایمان صفا، پادینا کیانی ، خیام وقار، زهره نعیمی ، محمد حیدری، پولاد مختاری، هانیه غلامی ، مهتاب شیروانی ، آتیلا پسیانی ، همایون ارشادی، علیرضا استادی بهنام تشکر ، کمند امیر سلیمانی ، رویا جاویدنیا و علیرضا اوسیوند اشاره کرد.

هم چنین سروش محمدزاده، نوید محمودی ، مرتضی غفوری، نیما جعفری جوزانی، سعید بجنوردی، ابوالفظل فراز ،شکیل مظفری، حسین قورچیان، محمود دهقانی، علیرضا باقربیگی، سیاوش رمضانلو، احمد عبدالهی ،زهره سلطانی، نوشین شکری، مهرداد نژاد،فروغ غیاثوند، مهلا معصومی نژاد و سپیده حیدرآبادی از عوامل سریال هم بازی هستند .

زمان پخش سریال هم بازی

سریال هم بازی از اول فروردین 1400 هر شب ساعت 20 و 45 دقیق از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

تصاویر سریال هم بازی

سریال هم بازی

آتیلا پسیانی در سریال هم بازی

سریال هم بازی

همایون ارشادی در سریال هم بازی

سریال هم بازی

کامران تفتی در سریال هم بازی

سریال هم بازی

سروش محمد زاده کارگردان سریال هم بازی

سریال هم بازی

نیلوفر کوخانی در سریال هم بازی

سریال هم بازی

مریم مومن و حسین مهری در سریال هم بازی

سریال هم بازی

دیبا زاهدی در سریال هم بازی

آیا این مطلب مفید بود؟ 46
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید