سریال گیله وا  یک سریال عاشقانه-تاریخی است که قرار است بعد از سریال ستایش از شبکه ۳ سیما پخش شود.

گیله وا سریالی کوتاه است که تصویربرداری آن در شهرهای شمال کشور و تهران انجام شد و با حضور بازیگرانی سرشناس داستانی تاریخی را در بستری عاشقانه و اجتماعی به تصویر میکشد.

سریال تاریخی گیله وا در 7 قسمت و در شهرهای کیاشهر، سیاهکل و تهران تصویربرداری شده است.

سریا گیله وا

معرفی سریال گیله وا

معرفی عوامل سریال گیله وا:

نویسنده و کارگردان:اردلان عاشوری،

تهیه کننده:امیر بنان،

مدیر فیلمبرداری:پیام عزیزی، تدوین:وحید صادقی صفت، بازنویسی فیلمنامه:حسین تراب نژاد، مدیر صدابرداری:عباس رستگارپور، طراحی و ترکیب صدا:مهرشاد ملکوتی، طراح گریم :مجید اسکندری، طراح صحنه و لباس:اصغر نژاد ایمانی، آهنگ ساز:بهزاد عبدی، مشاور کارگردان:امرالله احمدجو، منشی صحنه:فروغ غیاثوند، طراح تیتراژ:حسین جمشیدی گوهری، طراح جلوه ویژه میدانی:ایمان کرمیان، طراح جلوه ویژه بصری:حسن پیله ور، مدیر تولید:داود معدنی، مجری طرح:موسسه فرهنگی هنری فردایی دیگر، مشاور رسانه ای:سعید مظاهری رضا و مصطفی بیات. محصول مرکز فیلم و سریال سازمان هنری رسانه ای اوج.

بازیگران سریال گیله وا:

گیله وا

بازیگران سریال گیله وا

درباره کارگردان

اردلان عاشوری کارگردان سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار اردلان عاشوری می‌توان به کارگردانی سریال گیله وا اشاره کرد.

اردلان عاشوری در سال 1396 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم اردلان عاشوری در این سال، فعالیت در سریال گیله وا به عنوان کارگردان محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی اردلان عاشوری فعالیت در سریال گیله وا بوده است. اردلان عاشوری کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرده و سال 1396 سریال گیله وا را کارگردانی کرد که توانست خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. از اردلان عاشوری نقل قول شده است که برای کارگردانی در سریال گیله وا و همکاریش با عوامل و بازیگران اعلام رضایت کرده است. اردلان عاشوری توانست با فعالیت در سریال گیله وا تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر  امیرحسین صدیق ،  ستاره اسکندری ،  مهران رجبی  و  بهروز شعیبی  توانست سطح کاری او را متحول کند.

با اینکه اردلان عاشوری را بیشتر بعنوان کارگردان می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. اردلان عاشوری علاوه‌بر کارگردان به‌عنوان مستندسازی پروژه (فیلمبردار پشت صحنه) و نویسنده نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین اثر اردلان عاشوری در حرفه‌ی مستندسازی پروژه (فیلمبردار پشت صحنه)، فیلم اتوبوس شب است. مهم‌ترین اثر اردلان عاشوری در حرفه‌ی نویسنده، سریال گیله وا است.

گیله وا

اردلان عاشوری کارگردان سریال گیله وا

 

درباره سریال گیله وا

سریال تاریخی اجتماعی «گیله‌وا» به کارگردانی اردلان عاشوری، به بررسی روابط اجتماعی و عاطفی مردم ایران در برهه‌ای خاص از تاریخ می‌پردازد . داستان سریال گیله وا  زندگی اجتماعی مردم در بستر اتفاقات تاریخی سال ۱۲۹۷ است و به نوعی روایتگر سبک زندگی و روابط اجتماعی و عاطفی مردم ایران و به خصوص مردم خطه گیلان در صد سال قبل خواهد بود.

 ابتدا زمان پخش سریال گیله وا 2 شهریور اعلام شد اما پس از اعلام زمان‌های مختلف برای پخش این سریال بالاخره روابط عمومی شبکه سه اعلام کرد که این سریال به زودی از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

 

سریال گیله وا

سریال گیله وا

تصاویر سریال گیله وا

سریال گیله وا

بازیگران سریال گیله وا

سریال گیله وا

تصاویر سریال گیله وا

سریال گیله وا

پوستر سریال گیله وا

سریال گیله وا

سریال گیله وا

سریال گیله وا

ستاره اسکندری در سریال گیله وا

سریال گیله وا

گیله وا

سریال گیله وا

سریال گیله وا

سریال گیله وا

ستاره اسکندری

سریال گیله وا

تصاویر سریال گیله وا

تصاویر سریال گیله وا

سریال گیله وا

سریال گیله وا

پشت صحنه سریال گیله وا

سریال گیله وا

عوامل سریال گیله وا

سریال گیله وا

گیله وا

سریال گیله وا

تصاویر پشت صحنه سریال گیله وا

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید