ملانیا ترامپ همسر رئیس جمهور آمریکا در ادامه سفر دوره ای خود به چند کشور آفریقایی، در فرودگاه قاهره مورد استقبال “انتصار السیسی “همسر “عبدالفتاح السیسی” رئیس جمهور مصر قرار گرفت. این اولین سفر آفریقایی همسر ترامپ به قاره آفریقا محسوب می‌شود در حالی که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از زمان روی کار آمدن در سال ۲۰۱۷ به آفریقا سفر نکرده و عبارت تحقیرآمیزی علیه مهاجران آفریقایی به کار برده است.

سرپیچی ملانیا ترامپ از دونالد ترامپ سوژه داغ روز

ملانیا ترامپ

سرپیچی ملانیا از ترامپ

ملانیا ترامپ برای دوری از جنجال و جدل علیه اتهامات جنسی همسرش و بر خلاف میلش، خود را با سفر به این کشورها درگیر کرده است. ملانیا ترامپ، در جریان تور آفریقایی در مصر به خبرنگاران گفت: من همیشه با آنچه او توئیت‌ می‌کند، موافق نیستم و این را به خودش گفته‌ام.

ملانیا ترامپ

ملانیا ترامپ همسر ترامپ

ملانیا که اولین سفر خارجی خود را بدون حضور ترامپ انجام داده، تاکید کرد: من صادقانه عقایدم را به او می‌گویم و صادقانه توصیه‌هایی می‌کنم. او گاهی گوش می‌کند، گاهی هم گوش نمی‌کند. من نظرات و عقاید خودم را دارم و برایم خیلی اهمیت دارد آنچه احساس می‌کنم، بیان کنم.

مخالفت‌‌ها و سرپیچی ملانیا ترامپ از رئیس جمهور آمریکا

گفتنی است؛ ملانیا ترامپ از چندی پیش مخالفت خود را علیه دونالد ترامپ آغاز کرده است.

ملانیا ترامپ

سرپیچی ملانیا ترامپ از رییس جمهور آمریکا

سفر ملانیا ترامپ به آفریقا حاشیه دیگری نیز داشت که همانند گذشته جنجالی بود و اینبار پوشش وی توجهات رسانه ها را به سوی خودش جلب کرد. این در حالی است که منتقدان معتقدند بانوی اول آمریکا نباید این پوشش های غیر رسمی و نامتعارف را در ملاقات‌های رسمی به تن داشته باشد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید