مهاجرت محسن یگانه

ادعای مهاجرت محسن یگانه به کانادا را بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی مطرح کرد. او در توئیتر خود نوشت: "می دانید محسن یگانه مهاجرت کرده؟ بابازاده در ادامه به علت مهاجرت او اشاره می کند و می گوید که "یگانه مدت ها پیش در جریان خرید و فروش واحد مسکونی خود به ارزش ۴ میلیارد، مورد کلاهبرداری عده ای قرار گرفته است. او مدت ها پیگیر این پرونده حقوقی بود و بعد از اینکه به نتیجه نرسید به کانادا مهاجرت کرد. "

پس از انتشار گسترده این ادعا در فضای مجازی، آرش حسینی مشاور رسانه ای محسن یگانه با تکذیب مهاجرت او، در صفحه اینستاگرام نوشت: "ایشان به دلایل شخصی تصمیم گرفت، مدتی دور باشد و بازه زمانی مشخصی هم تعیین نکرده است. " این در حالی ست که محسن یگانه تمام کنسرت ها و برنامه های خود را تا پایان سال لغو کرده است

آخرین فعالیت محسن یگانه در فضای مجازی به ۱۴ هفته ی اخیر برمی گردد. او همچنین آخرین قطعه موسیقی خود را ۲۸ هفته پیش منتشر کرده است. این غیبت های طولانی موجب شده تا کاربران فضای مجازی موضوع مهاجرت محسن یگانه را با وجود تکذیب حسینی مشاور رسانه ای او، بپذیرند.


البته آرش حسینی در بخشی دیگر از پُست اینستاگرامی خود به ادامه فعالیت هنری محسن یگانه هم اشاره کرده و گفته است: "غیبت طولانی او موجب ایجاد این حاشیه ها شده و هر زمان محسن یگانه تصمیم جدیدی در مورد نوع فعالیت هنری و زندگی کاری خود بگیرد، به صورت رسمی اعلام می کند. "

با وجود تکذیب مهاجرت محسن یگانه به کانادا، کاربران موضوع رفتن او را جدی گرفته اند و در واکنش به این خبر، تاکنون ۱۸ هزار کامنت پای پست آخر اینستاگرام یگانه گذاشته اند

محسن یگانه

محسن یگانه

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید