انصاری‌فرد مهاجم مطرح تیم ملی فوتبال ایران که حضور درخشانی در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشت و تک گل این رقابت ها را به ثمر رساند جمعه داماد می شود و با الکساندرا صوفیا دختر میلیاردر یونانی آمریکایی ازدواج می کند این دو مدت دو سال می باشد که نامزد کرده اند و اکنون نامزد مهاجم تیم ملی از جزئیات ازدواجشان با یک سایت معتبر صحبت های کرده است .

ازدواج کریم انصاری‌فرد

ازدواج کریم انصاری‌فرد با دختر میلیاردر یونانی

 

ظاهرا در مراسم ازدواج کریم انصاری‌فرد خانواده اش حضور ندارند و یک مراسم ساده با حضور خانواده نزدیک وی برگزار می شود . حال باید دید این صحبت ها حقیقت دارد و یا اینکه عروس یونانی ایرانی ها با تشریفات مجلل راهی خانه بخت خواهد شد.

ازدواج کریم انصاری‌فرد

کریم انصاری فرد و نامزدش

 

مراسم ازدواج کریم انصاری‌فرد

رسانه‌ های یونانی گزارش دادند عروسی کریم انصاری‌ فرد مهاجم تیم ملی کشورمان و تیم المپیاکوس با نامزدش الکساندرا صوفیا که رئیس یک شرکت حمل‌ و نقل دریایی است روز جمعه برگزار خواهد شد. این دو پس از دو سال آشنایی تصمیم به ازدواج گرفته‌ اند و مراسم آن‌ ها روز جمعه در تالار وولا برگزار خواهد شد.

جزئیات مراسم ازدواج کریم انصاری‌فرد با دختر یونانی

همسر آینده کریم به سایت sport-fm خبر داد که خانواده انصاری‌ فرد در این مراسم حضور نخواهند داشت. او گفت: خانواده کریم انصاری فرد در این مراسم حضور ندارند اما آن‌ ها همیشه در کنار ما خواهند بود.

ما در این مراسم برنامه شامی ترتیب نداده‌ ایم و فقط اعضای نزدیک خانواده من حضور دارند.

ازدواج کریم انصاری‌فرد

الکساندرا صوفیا نامزد کریم انصاری فرد

 

من بسیار خوشحالم که نیمه خودم را پیدا کردم و با مردی ازدواج می‌ کنم که به او احترام می‌ گذارم.گفتنی است همسر کریم انصاری‌ فرد از خانواده‌ های ثروتمند دو ملیتی یونانی – آمریکایی محسوب می‌ شود و مدیریت شرکت IMEQ – CENTER را که یک شرکت معتبر حمل‌ و نقل دریایی است برعهده دارد.

ازدواج کریم انصاری‌فرد
الکساندرا صوفیا
آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید