در کشور مالزی به وسیله دوربین های مدار بسته فیلمی تکان دهنده از بدرفتاری دو معلم مهدکودک با دانش آموزان را نشان می دهد این معلم ۲۱ و ۴۰ ساله با بی رحمی با کودکان رفتار می کردند آن ها به صورت کودکان سیلی می زدند و آن ها را مجبور می کردند تا روی یکدیگر بنشینند یکی از معلمان به صورت کودک طوری سیلی زده است که از روی صندلی پرت می شود همه این رفتارها را مدیر مهد کودک می بیند و از معلمان شکایت می کند.

بدرفتاری با کودکان در یک مهدکودک

فیلمی تکان دهنده در مالزی که دوربین‌های مدار بسته از بد رفتاری دو معلم مهد کودک با دانش آموزان گرفته شد بود در فضای مجازی منتشر شد. در این مهد کودک معلمان با بی رحمی تمام به صورت کودکان سیلی زده و آن‌ها را مجبور می‌کنند تا بر روی یکدیگر بنشینند.

بدرفتاری با کودکان در یک مهدکودک

بدرفتاری با کودکان

 

در این فیلم دیده می‌شود که این معلمان ۲۱ و ۴۰ ساله یکی از دانش آموزان دختر را مجبور می‌کند تا بر خلاف میل باطنی بر روی همکلاسی خود بنشیند، به صورت کودکان سیلی می‌زند و یکی از شاگردان را که روی صندلی نشسته بود طوری می‌زند که برروی زمین پرت می‌شود.

شکایت مدیر مهدکودک از معلمان بدرفتار

روز یکشنبه بعد از آنکه مدیر مهد کودک آن فیلم را می‌بیند از آنان شکایت کرده و بعد از گزارش به پلیس ، دستگیر و سپس بازداشت شدند. به گفته رئیس پلیس منطقه‌ی (ملاکا تنگا) پرونده همچنان تحت بررسی است. دراین فیلم کوتاه رفتار بیمارگونه این معلم را به وضوح می‌توان دید چرا که او یکی از دانش آموزان دختر را به زور از جایش بلند می‌کند و او را وادار می‌کند تا بر پشت هم کلاسی خود که خم شده است بنشیند.

بدرفتاری با کودکان در یک مهدکودک

بدرفتاری معلمی با کودکان در یک مهدکودک

 

به گفته شاهدان یکی از معلمان با عصبانیت تمام پشت سر هم به صورت یکی از دانش آموزان می‌کوبد تا آنکه کودک تعادل خود را از دست داده و از روی صندلی به زمین پرت می‌شود و بعد به سراغ کودک دیگری می‌رود. این معلمان که نام آن‌ها هنوز اعلام نشده است توانستند با وثیقه‌ی ۵۷۶ پوندی آزاد شوند. بعد از انتشار این فیلم از کانال خبری آسیا، بیش از ۱۵۰۰ بار کاربران فضای مجازی این فیلم دلخراش را دیده اند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید