مهدی طارمی  در بازی ایران و اسپانیا حضور خواهد داشت

مهدی طارمی بازیکن محبوب تیم ملی کشورمان برای انجام مأموریت ویژه اش ، امروز  در جریان بازی ایران و اسپانیا در ترکیب تیم ملی ایران حضور خواهد داشت 

 این بازیکن تیم ملی برخلاف پیش بینی ها در اولین دیدار تیم ملی غائب بود و در نیمه دوم بود که جایگزین مسعود شجاعی شد تا در پست وینگر چپ قرار بگیرد.

او در مدت زمان حضورش در ترکیب ایران عملکرد مناسبی داشت و انگیزه هایش برای گلزنی مشخص بود. طارمی در دقایق حضور در زمین تاثیرگذار بود و توانست وظیفه هایی که کی روش برعهده او گذاشته بود را انجام دهد.
دیدار امشب شاگردان کی روش برابر اسپانیایی خواهد بود که بی شک مسابقه سخت ترین بازی تیم ملی در ادوار جام جهانی بوده است. تیمی که در 21 بازی اخیر خود نباخته اما این دلیلی بر آسیب پذیر بودن آنها نیست. به نظر می رسد عبور از پیکه که همواره ضریب اشتباهاتش بالا بوده و گرفتن خطا از راموس عصبانی کاری است که تنها از طارمی گریز پا بر می آید.
این ماموریت ویژه ای برای طارمی خواهد بود تا در صورت پیدا کردن فرصت بازی مقابل اسپانیا، شانس گلزنی برای تیم ملی ایجاد کند. باید منتظر ماند و دید آیا آقای گل در این دیدار حساس توسط کی روش به کار گرفته خواهد شد یا نه.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید